Kate Winslet nigdy specjalnie nie zakrywała swojego ciała. Ale takich zdjęć jeszcze nie miała

Ostrzegamy, że to będzie subiektywny materiał, bo absolutnie uwielbiamy Kate Winslet w każdym calu. A uwielbienia jest tym więcej, że cali także jest większa liczba niż u przeciętnej gwiazdy w Hollywood. Przekonacie się, gdy zobaczycie zdjęcia aktorki w kostiumie kąpielowym zrobione przez paparazzi.
Kate Winslet Kate Winslet EN

Kate Winslet

Kate Winslet niewątpliwie jest jedną z najbardziej uzdolnionych aktorek swojego pokolenia. Jest też jedną z najczęściej rozbierających się na ekranie gwiazd. Swojego czasu żartowano nawet, że nie ma filmu, w którym Kate nie pokazałby się nago. Pamiętajmy jednak, że na ekranie rzeczywistość zawsze jest "upiększona" - gra światłem, odpowiedni kadr i każdy może wyglądać młodziej i szczuplej. Na tych najnowszych zdjęciach aktorki nie ma retuszu, nie ma pozowania. Pierwszy raz możemy zobaczyć, jak Kate Winslet wygląda w najbardziej naturalnej odsłonie. Kilka dni temu sfotografowano aktorkę na plaży w Nowej Zelandii. Odpoczywa tam z mężem i dziećmi.

"Nie mam figury modelki ani twarzy modelki. Nie mam też rozmiaru, jaki noszą modelki" - mówiła sama Kate Winslet w wywiadzie "WWD". Nie ma i jesteśmy jej za to wdzięczni. Nie tylko dlatego, że stanowi miłą odmianę w naciągniętym i wygładzonym często poza granice normalności świecie gwiazd Hollywood, lecz także, jako jedna z niewielu, odważyła się powiedzieć, że na szczupłej talii jej życie się nie kończy.

Spójrz na mnie. Mam 37 lat i nie chcę spędzać spędzać swojego czasu na myśleniu o rozmiarze mojego tyłka - mówiła w rozmowie z "Time Out" dwa lata temu.  - Chcę być zdrowa, jak tylko mogę i chcę mieć tyle zabawy, ile mogę. Chcę być blisko moich dzieci. To wszystko. To są moje priorytety, a nie wypracowanie płaskiego brzucha. Kto ma na to czas? Poza tym bądźmy szczerzy. Każdy z nas jest inny. Wracanie do formy po ciąży, to nie jest coś co przychodzi mi szczególnie szybko. Ale taka już po prostu jestem.
Kate Winslet Kate Winslet EN/Bulls

Kate Winslet

"Mam cellulit, pomarszczony brzuch, a moje cycki opadły" - tak o sobie mówiła w rozmowie z "Elle" sama Kate Winslet. Właśnie za taki dystans i otwartość kochają ją miliony fanów na całym świecie. Aktorka godzi się ze zmianami, jakie zaszły w jej ciele po 3 ciążach, dlatego zwraca szczególną uwagę na to, co wkłada. Na wielkich galach zawsze pokazuje się w bardzo dopasowanych kreacjach, o wyszczuplających fasonach.

Kate WinsletEN

Kate Winslet Kate Winslet EN/Bulls

Kate Winslet

Kate Winslet w tym roku kończy 40 lat. Ma trójkę dzieci (w zeszłym roku urodziło się najmłodsze z nich) i to im poświęca cały swój wolny czas, a nie ćwiczeniom na siłowni.

Nie chodzę na siłownię, bo nie mam na to czasu. Ćwiczę 20 minut dziennie pilates, ćwiczenia, które mam na DVD. Nie rozumiem tego zafiksowania na chudość. Jem rozsądnie i nie napycham się ciastem czekoladowym - mówiła w rozmowie z "Elle".
Kate Winslet Kate Winslet EN

Kate Winslet

Winslet cenimy sobie nie tylko za jej aktorski talent, ale za to, że z jej ust padają słowa, które słyszymy stanowczo za rzadko od znanych osób.

Nie wiem, ile można mnie męczyć tym, że powinnam schudnąć. To taki ból du*y. Nie jestem jedną z tych osób, u których po zwiększeniu liczby kilogramów, wszystkie w magiczny sposób szybko znikają. To tak nie działa - mówiła w rozmowie z "US Today" w 2013 roku.
Kate Winslet Kate Winslet EN

Kate Winslet

Mimo że Winslet nie ma figury modelki, na galach zawsze wygląda imponująco. Jej sekretem jest bielizna wyszczuplająca, która, jak twierdzi Daniel Lawson - kostiumograf pracujący z gwiazdą "Titanica", potrafi za jednym zamachem odjąć nawet do 4 kilogramów.

Kate Winslet Kate Winslet Pr Photos

Kate Winslet

Winslet nie jest przeciwniczką aktywności fizycznej. Raczej reprezentuje grupę osób, dla których kilka godzin dziennie na siłowni nie jest sposobem na życie.

Nie zrozumcie mnie źle, lubię wyglądać i czuć się fit, uważam, że to stanowi konieczny element zdrowej postawy życiowej. Nie uważam, abym była osamotniona w tym poglądzie. Teraz widać coraz więcej i więcej aktorek i modelek, które mają krągłości. Ja po prostu wierzę w bycie normalną i zdrową - mówiła w rozmowie z "Time Out" dwa lata temu.
Kate Winslet Kate Winslet Pr Photos

Kate Winslet

Presję wiecznego  stwierdzenia "o 1 kilogram zawsze za dużo" odczuwa również Winslet. Nie pozwala jednak, aby wywróciło to jej życiowe priorytety do góry nogami.

Ludzie mogą sobie sądzić, co tylko sobie życzą, ale ja jestem przecież k**wa dorosła - w 2014 roku stwierdziła w "Glamour". - Mając nowo narodzone dziecko na głowie, nie będę myślała o swojej d*pie.
Więcej o: