W serialu gra brzydką koleżankę seksownej blondynki. W prawdziwym życiu tamta nie dorównuje jej do pięt. A to nie jedyny taki przypadek

Te aktorki w serialach czy w filmach, mówiąc delikatnie, nie zachwycają urodą. Jednak w rzeczywistości są ślicznotkami. Nie wierzycie? Zobaczcie.
Melissa Rauch Melissa Rauch Materiały prasowe/ AP/ Maxim, Grudzień 2013

Melissa Rauch

Melissa Rauch, która w serialu "Teoria wielkiego podrywu" wciela się w okularnicę obdarzoną piskliwym głosem - Bernadette - w rzeczywistości jest seksowną kobietą. Żeby nikt nie miał, co do tego wątpliwości, wzięła udział w gorącej sesji dla "Maxima" z września 2013 roku.

Laura Carmichael Laura Carmichael Materiały prasowe/ Bulls

Laura Carmichael

Laura Carmichael w serialu kostiumowym "Downton Abbey" wciela się w angielską szlachciankę, która nie może poskarżyć się na nadmierną urodę. Jak zauważa portal:

Z jej mysimi brązowymi włosami, ubraną w purytańskie sukienki, można zobaczyć cały odcinek "Downton Abbey" nawet jej nie zauważając - czytamy na Telegraph.co.uk.

Poza planem przemienia się w obdarzoną niezwykłym urokiem, śliczną blondynkę.

Taylor Schilling Taylor Schilling Materiały prasowe / PR Photos

Taylor Schilling

"Orange Is the New Black" to serial o więźniarkach. Jego bohaterki mają być twarde i... nie mają przyciągać uwagi ślicznym wyglądem. Taka właśnie jest w nim Taylor Schilling wcielająca się w rolę Piper Chapman. Jednak na czerwonym dywanie prezentuje się zgoła inaczej.

Magdalena Stużyńska Magdalena Stużyńska Kapif

Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska grająca w "Przyjaciółkach" kobietę, która poświęciła się wychowywaniu dzieciom, w serialu specjalnie ma wyglądać gorzej niż w rzeczywistości, o czym sama zapewniła. Poza tym aktorka jest "pogrubiana" przez charakteryzatorów.

Zazwyczaj jest lepiej, gdy na ekranie kobieta dobrze wygląda. Poza tym każda kobieta lubi być atrakcyjna. A Anka nie może dobrze wyglądać - mówi o swojej bohaterce. - Tak naprawdę to im gorzej, tym lepiej. Im gorzej wyglądam, tym lepiej gra mi się Ankę. Jako Anka czuję się nieatrakcyjnie i to mi pomaga. To oczywiście wymaga przełamania się. Nie jest przyjemnie grać w "pogrubiaczu"" - powiedziała w Fakt.pl.
Julia Kamińska Julia Kamińska X-news/ Kapif

Julia Kamińska

Ogromne niegustowne okulary, aparat na zęby i grzywka - trudno uwierzyć, że tak niewiele wystarczyło, by oszpecić śliczną Julię Kamińską do roli "Brzyduli". Z aparatem na zęby aktorka miała zresztą nieprzyjemne doświadczenia.

Kiedy mieliśmy sceny pocałunku, byłam już przyzwyczajona do aparatu, ale na początku przeszkadzał mi nawet w mówieniu - zwierzyła się w Dziendobry.tvn.pl.

Aktorka przyznała, że mogła zrozumieć swoją bohaterkę.

Kiedyś czułam się brzydka i tak też postrzegało mnie otoczenie. Teraz rozumiem, że w życiu każdej dziewczyny jest "brzydulowy" moment, kiedy ma się 14-15 lat. Mnie uważano za nieatrakcyjną. Chłopcy nie zwracali na mnie uwagi, dziewczyny nie zabiegały o przyjaźń. Przeżywałam to odtrącenie - mówiła w Gala.pl.
America Ferrera America Ferrera Materiały prasowe/ PR Photos

America Ferrera

America Ferrera, która wcieliła się w rolę "Brzyduli Betty" w oryginalnej wersji serialu, wysoko zawiesiła poprzeczkę w kwestii "brzydnięcia" do roli.

Laura Prepon Laura Prepon Materiały prasowe / PR Photos

Laura Prepon

Laura Prepon w serialu "Orange Is the New Black" to wytatuowana brunetka grająca czarny charakter. Choć aktorka przefarbowała włosy - jeszcze niedawno była blondynką - w rzeczywistości jej fizjonomii bliżej do anioła niż diabła. Tak mówiła o stylu swojej bohaterki.

Wiedzieliśmy, że chcemy aby miała ona sobie trochę rockabilly (...). Moja bohaterka, znajduje sposób na przemycenie czarnego eyelinera, dzięki temu mogę mieć eyeliner w stylu rockabilly, zawijam do góry rękawy i mam moje tatuaże i wszystko inne - czytamy na Spoilertv.pl.
Gwendoline Christie Gwendoline Christie Materiały prasowe/ PR Photos

Gwendoline Christie

Gwendoline Christie w "Grze o tron" wciela się w postać niezgrabnej i piegowatej Brienne z Tarthu. Aktorka, podobnie jak postać, w którą się wciela, jest obdarzona imponującym wzrostem - mierzy 191 cm, jednak na czerwonym dywanie zachwyca urodą.

 Rooney Mara Rooney Mara Materiały prasowe / AP

Rooney Mara

Rooney Mara zasłynęła z roli w filmie "Dziewczyna z tatuażem". W filmie miała nieco przerażać, a wygląd miał być odzwierciedleniem jej traumatycznych przeżyć. W rzeczywistości jej fizjonomia jest zdecydowanie bardziej przyjemna dla oka.

Alyson Hannigan Alyson Hannigan Materiały prasowe / PR Photos

Alyson Hannigan

Alyson Hannigan w serii filmów "American Pie" wcielała się w rolę sympatycznego, acz niegrzeszącego urodą rudzielca. W ostatnim czasie większą popularność przyniosła jej rola w "Jak poznałem waszą matkę", w którym chyba raz na zawsze zerwała z wizerunkiem brzyduli.

Charlize Theron Charlize Theron Materiały prasowe/ PR Photos

Charlize Theron

Przeobrażenie się Charlize Theron do roli w filmie "Monster" z 2003 roku przeszło już do historii. Za rolę seryjnej morderczyni Aileen Wuornos aktorka dostała Oscara. Do filmu była poddawana charakteryzacji, ale nie tylko - przytyła 13,5 kg, a dzień zaczynała od sesji wysuszającej włosy, tak by wyglądały na zniszczone ciągłym rozjaśnianiem. Theron potraktowała tak swoje własne włosy - nie wystąpiła bowiem w peruce. Miała także częściowo ogolone i wybielone brwi, reszta to makijaż imitujący zniszczoną cerę. W filmie nosiła także sztuczne zęby - przypominająca krzywe i gnijące. Do przemiany podeszła niezwykle profesjonalnie, tak mówiła o oryginalnej postaci.

Nie lubiła swojego ciała. Chciałam doprowadzić swoje ciało do takiego momentu, w którym sama to poczuję. Naturalnie mam atletyczną budowę, nie wiem, jak mogłabym zagrać tę postać z takim ciałem.  Wiedziałam, że moje ciało musi przejść przemianę, tak by przypominało jej - czytamy w Themakeupgallery.info.
Felicity Huffman Felicity Huffman Materiały prasowe / PR Photos

Felicity Huffman

Felicity Huffman dziś jest znana przede wszystkim z roli w "Gotowych na wszystko". Aktorka jednak ma na swoim koncie rolę w "Transamerica" z 2005 roku, do której przeszła olbrzymią metamorfozę. W obrazie grała mężczyznę, który szykuje się do zmiany płci.

Katey Sagal Katey Sagal Materiały prasowe/ PR Photos

Katey Sagal

Katey Sagal zapewne już zawsze będzie kojarzona z rolą Peggy Bundy ze "Świata według Bundych". Któż z nas nie kojarzy jej burzy wiecznie natapirowanych rudych włosów? W rzeczywistości, mimo że dziś ma 60 lat, z powodzeniem może grać seksowne kobiety.

Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk Kapif

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk w serialu "M jak miłość" gra cichą myszkę, ale na salonach emanuje seksapilem.

Natascha McElhone Natascha McElhone Materiały prasowe/ Bulls

Natascha McElhone

Natascha McElhone w filmie "The kid" jest niemal nie do rozpoznania. Aktorka wcieliła się w postać matki zaniedbującej dziecko.

Toni Colette Toni Colette Materiały prasowe/ Bulls

Toni Colette

Pamiętacie matkę obdarzonego szóstym zmysłem Haleya Joela Osmenta? Grająca ją Toni Colette jest z pewnością aktorką charakterystyczną, ale na czerwonym dywanie prezentuje się dużo bardziej atrakcyjnie niż w filmie.

Więcej o: