Coco Chanel radziła, by przed wyjściem z domu spojrzeć w lustro i zostawić jedną rzecz ze swojej stylizacji. One chyba o tym nie wiedziały

Nie od dziś wiadomo, że mniej znaczy więcej. Coco Chanel zawsze powtarzała, aby tuż przed wyjściem z domu spojrzeć w lustro i zostawić jedną, niepotrzebną rzecz. Niestety dziś mało kto stosuje się do tej zasady. Warto,aby każda gwiazda miała tę myśl z tyłu głowy, bo "złych" przykładów aż nadto. Oczywiście tylko naszym zdaniem...
Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Kapif

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz pojawiła w komplecie Tomaotomo. Choć wszystko pochodzi z najnowszej kolekcji, to wolelibyśmy, aby albo pas, albo złota kamizelka wróciły z powrotem do szafy. Gdyby jedną z tych rzeczy zostawiłaby w domu, wyglądałaby świetnie!

Weronika KsiążkiewiczKapif

Maffashion Maffashion WBF

Maffashion

Blogerka lubi eksperymentować ze stylem, ale ktoś powinien ściągnąć jej tę czapkę z głowy! Bez niej wyglądałaby nieźle, z nią - fatalnie!

Małgorzata Rozenek promuje książkę 'Perfekcyjny rok z Perfekcyjną Panią Domu' Małgorzata Rozenek promuje książkę 'Perfekcyjny rok z Perfekcyjną Panią Domu' WBF

Małgorzata Rozenek

Perfekcyjna Pani domu wyglądała świetnie i wyjątkowo seksownie. Ale po co zabrała ze sobą kompletnie niepasującą torebkę we wzór czarno-białej skóry węża?

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim Kapif

Agnieszka Szulim

Dziennikarka nosiła już krótsze sukienki niż ta fioletowa (tunika?). Po co więc jej jeszcze te marszczące się, za duże spodnie? Lepszym rozwiązaniem byłby ich brak lub zamiana na leginsy.

Agnieszka SzulimKapif

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Agnieszka Popielewicz

Tych kwiatów we włosach ani wiatr, ani nikt życzliwy nie potargał. A szkoda, bo powinno się je zerwać i schować głęboko.

Agnieszka Popielewicz Kapif

Monika Pietrasińska Monika Pietrasińska fot. WBF/Eryk Szmidt

Monika Pietrasińska

Na miejscu Pietrasińskiej zdjęlibyśmy tę futrzaną kamizelkę. Pytanie tylko, czy zostałoby coś pod spodem?

Zofia Ślotała Zofia Ślotała WBF

Zofia Ślotała

Stylistkę chyba poniosła fantazja... Widzicie te buty? Może gdyby założyła ciekawe, kolorowe sportowe buty wyglądałaby dobrze, teraz niestety tak nie jest.

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz Kapif

Sonia Bohosiewicz

Lepiej było nie wziąć już żadnej torebki niż wielką i toporną, która żadną siłą nie pasuje do delikatnej stylizacji Bohosiewicz.

.Bohosiewicz Maja, Bohosiewicz Sonia 2014-10-08Kapif

Kaludia Halejcio Kaludia Halejcio Kapif

Kaludia Halejcio

Co wyrzucić z tej stylizacji? Dopinki czy naszyjnik... Najlepiej obie te rzeczy na raz.

Beata Tadla Beata Tadla Kapif

Beata Tadla

Różowa sukienka i mało dopracowane drobne loczki? Chyba za dużo tej słodyczy. Wolelibyśmy, gdyby Tadla związała przed wyjściem włosy, ale nie używała papilotów.

Maja Sablewska Maja Sablewska Kapif

Maja Sablewska

Jest logo Chanel, jest lans. Lepiej jednak wyglądałby sam sznur pereł.

Maja SablewskaKapif

Julia Kamińska Julia Kamińska WBF

Julia Kamińska

Stare powiedzenie brzmi: "dla urody trzeba cierpieć". W tym wypadku Kamińska winna akurat zmarznąć. Bolerko o trapezowym kroju nie pasuje do różowego kombinezonu. Narzutka kończy się w najszerszym miejscu bioder aktorki i nie podkreśla talii przez co zaburzone zostały proporcje sylwetki.

Julia KamińskaWBF

Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant Kapif

Agnieszka Dygant

Konia z rzędem temu, kto odpowie, czemu miał służyć, przewiązany w biodrach, sweterek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.