Oficjalnie znamy je od tej "grzeczniejszej" strony. Jednak w sieci publikują tak odważne zdjęcia, o jakie ich nie podejrzewaliśmy

Na salonach znamy ich od grzeczniejszej strony, ale kiedy gasną błyski fleszy, a za aparat może służyć jedynie telefon, one pokazują swoje drugie oblicze. Zobaczcie najodważniejsze zdjęcia, które gwiazdy publikują w internecie.
Jessica Mercedes Jessica Mercedes Facebook.com/Jessica Mercedes Kirschner

Jessica Mercedes

Takiego selfie po Jessice Mercedes się nie spodziewaliśmy. Przy okazji mogliśmy się przekonać, że ma idealne piersi. Gdy jednak jedna z fanek zaczęła dopatrywać się w zdjęciu obróbki graficznej, blogerka podzieliła się z jeszcze odważniejszymi zdjęciami.

Jessica MercedesFacebook.com/Jessica Mercedes Kirschner

Na salonach rzadko kiedy można zobaczyć ją w tak odważnych stylizacjach.

iWieczor z GUCCI, Vitkac, ul. Bracka 8, 08.10.2014, fot. WBF/Eryk Szmidt na zdj. Jessica Mercedes, torebka8BIM%j0w-Qn.8BIM:printOutputClrSenumClrSRGBCInteenumInteClrmMpBlboolprintSixteenBitboolprinterNameTEXT8BIM;printOutputOptionsCptnboolClbrboolRgsMboolCrnCboolCntCboolLblsboolNgtvboolEmlDboolIntrboolBckgObjcRGBCRd  doub@oGrn doub@oBl  doub@oBrdTUntF#RltBld UntF#RltRsltUntF#Pxl@rvectorDataboolPgPsenumPgPsPgPCLeftUntF#RltTop UntF#RltScl UntF#Prc@Y8BIM,WBF

Karolina Malinowska Karolina Malinowska Instagram.com/karolamalina

Karolina Malinowska

Choć Karolina Malinowska na czerwonym dywanie podkreśla swoją urodę makijażem i oryginalnymi stylizacjami, to w wypadku tego zdjęcia modelka stawia na naturalne piękno. Zaskoczyła też odważnym dekoltem. Podpisała fotkę:

... Love is in the air... #fashion #woman #natural #night #nosugar #sweet #victoriassecret at @victoriassecret

Karolina MalinowskaFot. Kapif

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Screen z Instagram.com/Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz

W takich okolicznościach głodna Weronika Książkiewicz uwieczniła chwilę tuż przed nocnym buszowaniem w lodówce. Fanów zainteresował oczywiście fakt, że aktorka jest toples.

Weronika KsiążkiewiczScreen z Instagram.com/Weronika Książkiewicz

Wcześniej aktorka zrobiła sobie "selfie" na tle lodówki, tyle że była wtedy w ubraniu.

Weronika KsiążkiewiczScreen z Instagram.com/Weronika Książkiewicz

Książkiewicz lubi się też opalać toples, o czym poinformowała na Instagramie.

Weronika KsiążkiewiczInstagram.com/weronikaksiazkiewicz

 

W rozmowie z nami zapewniła, że skończyła z robieniem sobie "selfie", bo uznała to za głupie.

Weronika KsiążkiewiczKapif

Ada Fijał Ada Fijał Instagram.com/adafijal

Ada Fijał

Ada Fijał zaledwie miesiąc po urodzeniu dziecka pochwaliła się na Instagramie zgrabną sylwetką odzianą w bardzo seksowną sukienkę, podkreślającą jej piersi. Nie podejrzewaliśmy nawet, że gwiazda ma tak odważne kreacje w swojej szafie, bo na salonach widzimy ją w bardziej stonowanych stylizacjach.

Fit back? #hello #body #forma #od #rana #nie #ma #lekko #fashion #style #mirror #on #the #wall- podpisała zdjęcie.

Fijal Ada 2014-09-29Kapif

Margaret Margaret Fot. Instagram.com/margaret_official

Margaret

Margaret przyzwyczaiła nas do ciekawych stylizacji często odsłaniających brzuch i nogi, ale to, co pokazała na Instagramie, naprawdę nas zaskoczyło. Pokazała się w nowej fryzurze, jednak uwagę przykuwał fakt, że pozowała w majtkach.

Margaret Fot. WBF

Nergal i Agnieszka Szulim Nergal i Agnieszka Szulim Instagram.com/aganajezykach

Agnieszka Szulim

Głęboki dekolt i jednocześnie krótkie szorty? Na salonach nie zobaczymy aż tak odważnego stroju u Agnieszki Szulim. Mimo że nie ukrywa, że powiększyła piersi, innym zazwyczaj skąpi ich widoku. Na Instagramie jednak jeden jedyny raz pokazała zdjęcie ze spotkania z Nergalem, na które założyła seksowny strój.

Komentarz na profilu Agnieszki SzulimInstagram.com/aganajezykach

Szulim chroni swoją prywatność, tym bardziej nas zaskoczyła, gdy na Instagram wstawiła zdjęcie z plaży, na którym możemy oglądać jej długie nogi. Opalała się w towarzystwie Natalii Klimas.

Agnieszka Szulim i Natalia KlimasInstagram.com/aganajezykach

WJesienna ramowka TVN style, 21.08.2014, fot. WBF/Eryk Schmidt, na zdj. Agnieszka Szulim8BIM8BIMAgnieszka Szulim/Fot. WBF

Marta Grycan Marta Grycan Instagram.com/martagrycan

Marta Grycan

Marta Grycan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zalotnie spogląda w obiektyw. Któż jednak mógłby skupić się na oczach celebrytki, gdy tak wyeksponowała piersi? Głęboki dekolt nie pozostawiał wiele dla wyobraźni.Choć na salonach celebrytka nie stroniła od skąpych kreacji, w tak odważnej jeszcze jej nie wiedzieliśmy.

It's time to party - napisała pod fotką.

Marta GrycanKapif

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś poszła z duchem czasu i pokazała na Instagramie, jak wygląda tuż po przebudzeniu. Żeby było autentyczniej - nie zdążyła się ubrać...

Selfie ;) #girl #sunny #day #blue #eyes #watch #lips #face #energy #shinning #pleasure - podpisała.

Edyta HerbuśKAPIF

Kinga Rusin Kinga Rusin Instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin dla wielu mogłaby pozostać na zawsze świetnie i klasycznie ubraną prowadzącą "DD TVN", ale wystarczy zobaczyć takie zdjęcie na jej Instagramie, by utwierdzić się w przekonaniu, że to tylko jedna strona jej osobowości.

Rusin Kinga 2014-09-10Kapif

Ewa Farna Ewa Farna Facebook.com/Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna zapowiedziała, że nigdy nie ujrzymy jej nagiej sesji. Na swoim Facebooku pozwoliła sobie jednak na więcej niż zazwyczaj. Błyszczący niebieski płaszcz i buty gladiatorki, jakich nie powstydziłaby się niejedna bohaterka strony Faszyn From Raszyn - wokalistka zaprezentowała stylizację, która skojarzyła się internautom z JEDNYM.

Ewa FarnaFracebook.com/Ewa Farna

Choć trzeba przyznać, że jej ostatnia stylizacja była prawie tak odważna, jak ta z planu teledysku.

Ewa Farna, Taniec z gwiazdamiKapif

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska

Kiedy Ewa Chodakowska pokazała na Instagramie zdjęcie swojej pupy, na jej profilu zrobiło się naprawdę gorąco. Dla większości fanów była to doskonała motywacja.

Ewa ChodakowskaInstagram.com/chodakowskaewa

Ewa ChodakowskaKapif

Honey Honey Instagram.com/honkabiedronka

Honey

Honey podzieliła się z fanami zdjęciem swojej pupy odzianej w... no właśnie co? Zdania co do tego były podzielone. W końcu sama zabrała głos i wyjaśniła tę kwestię.

Komentarz na profilu HoneyInstagram.com/honkabiedronka

Póki co na żywo nie zapewnia fanom aż tak silnych wrażeń.

KONCERT LATO ZET I DWOJKI, 29.06.2014, fot.WBF/Eryk Szmidt, na zdj.Honorata Skarbek, Honey, kurtka, wzory, sukienka, przezroczysteWBF

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram.com/Nataliasiwiec_iamreal

Natalia Siwiec

Czyżby Natalia Siwiec uległa modzie na selfie po seksie? Takiego zdania są przynajmniej jej fani na Instagramie. Jedno jest pewne, kiedy wydawało się, że Siwiec pokazała już wszystko, znów zaskoczyła odważnym zdjęciem, na którym widać dwa splecione nagie ciała.

Natalia SiwiecInstagram.com/nataliasiwiec_iamreal

Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski często pokazują się razem na imprezach.

Natalia Siwiec i Mariusz RaduszewskiKapif

Joanna Krupa Joanna Krupa Instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pokazała swoją pupę w imię... walki z cellulitem.

Cellulit to najgorszy wróg kobiety! Walcz z nim! Czas na moje zabiegi w Skin Clinic - napisała.

Joanna KrupaKapif

Doda Doda Instagram.com/Dodaqueen

Doda

Doda nie stroni od głębokich dekoltów, ale sama na Instagramie zapewniła fanom takie ujęcie swoich piersi, na które nie odważyłby się na imprezie żaden fotograf.

!Doda Rabczewska DorotaKAPIF

Zofia Ślotała Zofia Ślotała Instagram.com/miss_zi

Zofia Ślotała

Teoretycznie to zdjęcie miało pokazywać dzień pracy Zofii Ślotały, ale trudno oderwać wzrok od jej dekoltu i piersi, które w tym ujęciu są na pierwszym planie.

My office for today - podpisała zdjęcie.

Zofia ŚlotałaAKPA

Anja Rubik Anja Rubik Instagram.com/anja_rubik

Anja Rubik

Anja Rubik przyzwyczaiła nas do tego, że nawet bez makijażu wygląda perfekcyjnie. Tym razem w ramach akcji robienia sobie "selfie" tuż po przebudzeniu, pokazała, że w takiej chwili perfekcyjna nie jest. Modelka miała sińce pod oczami i potargane włosy - dowód na to, że zdjęcie jest oryginalne. Fani docenili ten gest, choć znaleźli się też malkontenci.

Komentarze na profilu Anji RubikInstagram.com/anja_rubik

=Pictured: Anja Rubik Mandatory Credit ?? Jack Shea/Starshots/Broadimage Gods Love We Deliver -  Golden Heart Awards - Red Carpet  10/16/14, New York, New York, United States of America  Broadimage Newswire Los Angeles 1+  (310) 301-1027 New York      1+  (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.comJack Shea/Starshots/Broadimage / (Jack Shea/Starshots/Broadimage/EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.