"Powinnam ją uderzyć, bo miała wyszczekany pysk", "Stek kłamstw pod ich adresem". Teściowe i matki gwiazd często nie przebierają w słowach!

Ach, te teściowe. Często są obiektem żartów, ale równie często okazują się kochane i niezastąpione. Czasami jedna powiedzą coś, co wprawi resztę rodziny w zakłopotanie, albo po prostu zdradzą rodzinny sekret. W przypadku teściowych gwiazd takie wypowiedzi brzmią szczególnie wyraziście. Sami się przekonajcie.
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki Anna Czartoryska i Michał Niemczycki KAPIF

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki i Katarzyna Frank-Niemczycka

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki bardzo silnie chronią prywatność. Nie ma mowy, żeby sprzedali tabloidom choćby ułamek swojej prywatności. Nie byli zatem specjalnie zadowoleni, kiedy Katarzyna Frank-Niemczycka wygadała się, że synowa spodziewa się dziecka.

Tak, będę babcią - zdradziła w grudniu ubiegłego roku.

Potem przyznała, że przyszli rodzice czynili jej wymówki.

Ania i Michał mają do mnie pretensje, że zabrałam głos w sprawie. Oni są na punkcie prywatności dość przewrażliwieni - powiedziała pismu "Show" Katarzyna Frank-Niemczycka. - Ania i Michał to gołąbeczki, które żyją same dla siebie. A ja wcale nie jestem złą teściową.

Rodzina w końcu doszła do porozumienia, a Anna Czartoryska niedawno urodziła synka Ksawerego.

Anna CzartoryskaKapif

Jan Holoubek i Magdalena Zawadzka Jan Holoubek i Magdalena Zawadzka Kapif

Jan Holoubek i Magdalena Zawadzka

Zaledwie 2 lata trwało małżeństwo Jana Holoubka z kostiumolożką Magdą. Wiele po tym małżeństwie obiecywała sobie Magdalena Zawadzka, matka Holoubka, która miała nadzieję, że syn znalazł miłość swojego życia.

Dla młodych najważniejsze jest, żeby się nie wtrącać w ich sprawy. To ich życie i ich decyzje. Jako matka, która chce dobrze dla swojego dziecka, muszę się zgadzać na pewne wybory. Najważniejsze jest jednak to, że z Jaśkiem potrafimy dojść do porozumienia nawet wówczas, gdy mamy zupełnie inne zdanie na jakiś temat - mówiła Zawadzka w 2010 roku w rozmowie z pismem "Świat&Ludzie".

Jan HoloubekKapif

Jan Holoubek i Magdalena Różczka Jan Holoubek i Magdalena Różczka WBF

Jan Holoubek, Magdalena Różczka i Magdalena Zawadzka

Po rozwodzie Jan Holoubek znalazł szczęście u boku Magdaleny Różczki. Ta para również strzeże swojej prywatności. Media jednak zawsze mogą liczyć na Magdalenę Zawadzką. Kiedy Różczka zaszła w ciążę, to ona upubliczniła tę wiadomość.

Tak, będę babcią. Ale syn mnie prosił, żebym nie wypowiadała się na ten temat - powiedziała w czerwcu w rozmowie z Se.pl.

Magdalena RóżczkaWBF

Jan HoloubekWBF

Katarzyna Glinka i Przemysław Gołdon Katarzyna Glinka i Przemysław Gołdon Kapif

Katarzyna Glinka i Krystyna Glinka

Kolejną teściową, która nie umiała ukryć przed światem radości z zostania babcią, była teściowa Przemysława Gołdona, czyli mama Katarzyny Glinki. O tym, że aktorka urodziła synka, Krystyna Glinka poinformowała za pośrednictwem Facebooka.

Zostałam po raz drugi babcią, Kasia dzisiaj urodziła nam Cudownego Wnuka. Pozdrawiam Wszystkich, szczęśliwa Krysia - napisała w na początku lutego 2012 roku.

Katarzyna GlinkaScreen z Facebook.com

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. East News

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach i Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska udzieliła magazynowi "Viva!" obszernego wywiadu, w którym opowiadała między innymi o córce i jej ukochanym, Kubie Badachu. Przyznała w nim na przykład, że ślub córki był dla niej kompletnym zaskoczeniem.

Kiedy Ola z Kubą przyszli do nas i powiedzieli: "chcemy się pobrać!", byłam zaskoczona. Bo młodzi ludzie nie palą się, aby stanąć na ślubnym kobiercu, a zwłaszcza muzyk, artysta. Oczywiście przyklasnęliśmy ich planom - mówiła Jolanta Kwaśniewska w wywiadzie dla "VIVY!".

Mówiła jeszcze o wielu innych rzeczach, o wątpliwościach, czy córka będzie szczęśliwa i o tym, że w końcu zaakceptowała Badacha jako syna. Co ciekawe, wywiad skomentowała również sama zainteresowana, czyli Ola Kwaśniewska.

Mam za dużo członków rodziny, którzy komentują. Moi rodzice są nie do zapanowania.

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba BadachViva!

 

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek Radek Majdan i Małgorzata Rozenek WBF

Radek Majdan, Małgorzata Rozenek i Halina Majdan

Pamiętacie zaskoczenie, kiedy pędzący cokolwiek awanturnicze życie Radek Majdan związał się z "grzeczną" wizerunkowo Małgorzatą Rozenek? Potem okazało się, że Majdana można nieco utemperować i przekonać, żeby zamiast podartych dżinsów założył elegancki garnitur. Okazało się też, że Rozenek lubi od czasu do czasu pokazać bardziej wyrazistą część swojego charakteru. Para, wbrew pierwszemu wrażeniu, świetnie się zatem dobrała. Szczęśliwa z tego powodu była między innymi Halina Majdan, mama byłego piłkarza.

Nie chcę nic mówić. Nie chcę zapeszać. Jak przyjdzie odpowiedni moment, to może powiem coś więcej. Nie wiem, czy to będzie ślub, czy nie ślub. Proszę mnie zrozumieć. Radek jest w Warszawie, ja w Szczecinie - mówiła w rozmowie z Se.pl pół roku temu.

Kilka miesięcy później cieszyła się, że syna z jego ukochaną będzie mogła gościć u siebie na Wielkanoc.

W tym roku na święta Radek przyjedzie z Małgosią i dziećmi do nas do domu. To będzie pierwszy raz, kiedy ona nas odwiedzi - wyznała w wywiadzie dla "SE" Halina Majdan. - Bardzo się cieszymy. Radek u boku Małgosi jest bardzo szczęśliwy, co po nim widać, a ja się cieszę jego szczęściem. To będą niezwykłe święta. Nawet tata Radka będzie, a rzadko bywa.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanWBF

Radek Majan, Izabela Janachowska i Halina Majdan

Małgorzata Rozenek to nie jedyna kobieta u boku Radka Majdana, o której wypowiadała się publicznie mama sportowca. W 2009 roku kojarzono go z Izabelą Janachowską, a plotki o ich rzekomym romansie dotarły także do Haliny Majdan.

Jeśli Radek uzna, że chce być z Izą, to zaakceptuję jego wybór - mówi Halina Majdan w rozmowie z "Super Expressem". - Chociaż na razie nic nie wiem o romansie między nimi - zastrzega.
Doda, Radek Majdan. Doda, Radek Majdan. East News

Radek Majdan, Doda i Halina Majdan

Nieco więcej dyskrecji Halina Majdan zachowała, kiedy się dowiedziała, że jej syn chce się powtórnie ożenić z Dodą. Jak wiemy, Majdan i Doda brali ślub tylko raz, gdy jednak pojawiły się pogłoski o kolejnym, mama piłkarza powiedziała:

Nic o tym nie wiem, nie czytałam tego. Co sądzę o ich planach... zostawię to dla siebie.

Doda, Radek MajdanForum

Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, Mikołaj Krawczyk Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz, Mikołaj Krawczyk Kapif

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk i Anna Stasiukiewicz

Mikołaj Krawczyk, kiedy odszedł od Anety Zając, z którą ma dzieci, dorobił się w internecie sporej grupy antyfanów, podobnie jak jego nowa ukochana, Agnieszka Włodarczyk. Zniecierpliwiło to w końcu matkę aktorki, Annę Stasiukiewicz, która upust swoim emocjom dała na Facebooku.

Myślę, że znajomi powinni kliknąć, że lubią Agnieszkę Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Jak wejdziecie na oficjalną stronę Agnieszki Włodarczyk, to jest tak link do Mikołaja Krawczyka... narzeczonego córki. Prasa oszalała mieszając "Pierwszą Miłość" z prywatnym życiem tych młodych ludzi, którzy się kochają i chcą spokojnie żyć!!! Stek kłamstw pod adresem córki i Mikołaja - pisała.

Anna StasiukiewiczFacebook.com

Agnieszka Włodarczyk, Anna StasiukiewiczKapif

Aleksandra Kisio i Izabela Kisio-Skorupska Aleksandra Kisio i Izabela Kisio-Skorupska East News

Aleksandra Kisio i Izabela Kisio-Skorupska

Blisko półtora roku temu dowiedzieliśmy się, że Izabela Kisio-Skorupska, matka aktorki Aleksandry Kisio żałuje, że nie biła jej w trakcie wychowywania. Panie nie miały ze sobą najlepszych relacji, odkąd mama wprowadziła się do warszawskiego mieszkania aktorki, a potem musiała się z niego wyprowadzić. W programie Agnieszki Szulim "Na językach" podzieliła się swoim żalem.

Ja jej nigdy w życiu nie uderzyłam. A powinnam, bo miała wyszczekany pysk. Nawet jako dziecko. I nieraz wylądowałam na dywaniku. I zawsze ją broniłam. Nie powinno być takich sytuacji i konfliktów między nami - powiedziała wtedy.

Aleksandra KisioKapif