Tego chyba nikt się nie spodziewał! Siwiec zaczęła robić wielkie postępy... i ODPADŁA! [TOP 8 MOMENTÓW NATALII W "TzG"]

Wciąż nie możemy w to uwierzyć. Właśnie wtedy, gdy Natalia Siwiec zaczęła pokazywać na parkiecie coraz lepsze umiejętności taneczne, telewidzowie postanowili, że to ona pożegna się z programem. Przypomnijmy jej najlepsze momenty w "Tańcu z gwiazdami".
Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Ostatni walc

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Natalii Siwiec szło coraz lepiej - ale wyroki widzów są nieubłagane. Tydzień wcześniej jurorzy nagrodzili ją dwiema dziesiątkami, w ostatnim odcinku zarobiła 30 punktów. W parze z Janem Klimentem zatańczyła walca angielskiego, a Natalia chciała pokazać się jako "prawdziwa księżniczka". I całkiem nieźle jej to wyszło.

Myślałem, że po ostatnim wyżu będzie totalna dolina, ale okazuje się, że potrafisz być angielską damą - zachwycał się Michał Malitowski.

Siwiec wcieliła się w choreografii w rolę lalki. Tak ciekawy pomysł na walca doceniła także Beata Tyszkiewicz.

Jak na popsutą lalkę, to pani nieźle nawywijała!

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecWBF

Natalia z kolei wyznała, że wysokie oceny za zeszłotygodniowe paso doble dodały jej skrzydeł i zmotywowały do dalszej ciężkiej pracy.

Jak ktoś mnie chwali, to nabieram powera.

Niestety, Siwiec nie spodobała się równie mocno telewidzom. Jan Kliment nie krył żalu.

Widzowie nie dali nam szansy, żeby się rozwinąć, szkoda. Już trochę tańczę w "Tańcu z gwiazdami" i w Natalii widziałem największy potencjał. Świadomie podchodziła do treningów, cierpiała, ale nie opuszczała żadnych zajęć. Natalia, wielki szacunek dla ciebie.

Zobaczcie najlepsze momenty Natalii w programie.

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecWBF

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

8. Bezpieczny taniec

W drugim odcinku Natalia mogła odetchnąć spokojnie. Tańczyli bowiem tylko panowie, panie były bezpieczne. Siwiec i pozostałe uczestniczki zatańczyły tylko wspólny układ. Jurorom bardzo się spodobał.

Ja nie chcę was dziś katować dziewczyny. Na pierwszym miejscu są Klaudia, Joanna i Anetka, a na drugim Karolinka i Natalia - zawyrokowała Pavlovic.

taniec z gwiazdamiScreen Polsat

taniec z gwiazdamiScreen Polsat

Natalia Siwiec i Jan Kliment Natalia Siwiec i Jan Kliment eLStudio

7. Miażdżąca krytyka już w pierwszym odcinku

Przyznajcie się, ilu z Was obejrzało pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" tylko dla niej"? Natalii nie poszło jednak najlepiej. Po pierwszym tańcu chyba nikt nie wróżył jej rewelacji. Jurorzy nie kryli, że jej występ nie przypadł im do gustu.

Natalio masz szczęście, że twój partner zawsze cię złapie. Te nóżki się tak chybotały. Nie było bioderek, nóżek, nie było niczego. Jest tak źle, że teraz może być już tylko lepiej - powiedziała Iwona Plavlović.
Nie da się tańczyć za partnerkę - dodała Tyszkiewicz.

Natalia Siwiec i Jan KlimenteLStudio

Grabowski stwierdził, że Iwona jest o Natalię... zazdrosna. Malitowski dodał zaś, że uroda modelki może dekoncentrować jej partnera. Para dostała jedynie 18 punktów i zajęła ostatnie miejsce w rankingu jurorów. Słusznie czy też nie, występ robił wrażenie, szczególnie na internautach.

Pomnik Lenina na solidnym cokole lepiej będzie pląsał niż Siwiec.
Siwiec nie odpadła - koniec świata.
Odeszła para pięknie tańcząca. Powinna odpaść Siwiec. To było strasznie marne w jej wykonaniu.

To tylko niektóre z Waszych komentarzy o występie modelki. Nie poradziła sobie do końca z układem, ale trzeba przyznać, że wzbudziła wielkie emocje. Sama Siwiec zresztą zdawała sobie sprawę, że nie poszło jej najlepiej i zapowiadała, że czeka ją jeszcze dużo pracy, by dorównać innym gwiazdom.

Natalia SiwiecKapif

Natalia Siwiec i Jan Kliment Natalia Siwiec i Jan Kliment WZK

6. Pierwsza jedynka

W trzecim odcinku Natalia Siwiec i Jan Kliment zatańczyli tango. Poszło lepiej niż ostatnio? Raczej nie. Siwiec solidnie zdenerwowała swoim tańcem Iwonę Pavlović, która słynie z surowych ocen. Tym razem były jednak naprawdę wyjątkowo ostre. Jurorka swoją oceną wprost zmasakrowała występ modelki.

Serce mi wali. Natalio, taniec to mowa ciała. Nie wiem, w jakim mówi twoje ciało, ale jeżeli w polskim, to twoje ciało mówiło nie! Łażenie z nogi na nogę. Gdzie jest pasja, pożądanie, namiętność dzika, prymitywna? To mnie zdenerwowało! Wkurzyłam się na ciebie, bo chcę tu miło spędzać czas, a ty mi nie dałaś tego - mówiła Pavlovic.
Zawsze będę bronić moich partnerek. Katować możecie, nie ma problemu, ale dziś jest wiosna i jest pięknie - mówił poruszony Kliment.
Iwona, tobie trudno dogodzić wiesz? Pani Natalio, tango to taniec nieprzyzwoity i to było nieprzyzwoite. Było to pełne niepokoju, niepokoiłem się parę razy jak pani tańczyła - próbował ratować sytuację żartem Grabowski.

Para dostała tylko 18 punktów, w tym pierwszą jedynkę w programie od Ivony Pavlovic.

Taniec z gwiazdamiWZK

Para nie odpadła o dziwo z rywalizacji. Nie spodobało się to internautom.

Natalia SiwiecFacebook.com

Natalia SiwiecFacebook.com

Natalia SiwiecFacebook.com

Powstała także teoria, że Siwiec nie odpadnie z programu aż do półfinału, bo ma mieć to rzekomo zapewnione w kontrakcie. Jednak jej mina, tuż przed ogłoszeniem czy z programem pożegna się ona czy Antek Królikowski, sugeruje co innego. Modelka naprawdę obawiała się, że więcej w programie nie wystąpi. Nam powiedziała, że jest zła na siebie samą i że gdy wchodzi na parkiet, zjada ją stres.

Natalia SiwiecWZK

Natalia Siwiec i Jan Kliment Natalia Siwiec i Jan Kliment Kapif

5. Przyjaźń

Na tę dwójkę naprawdę miło się patrzyło. Widać między nimi nić porozumienia. Siwiec powiedziała, że bardzo zaprzyjaźniła się ze swoim partnerem.

Bardzo się cieszę, że tańczę z Janem. Mamy podobne poczucie humoru i taką samą energię. Jest jednocześnie bardzo zrównoważony i profesjonalny, co mi bardzo pomaga. Przy tym jest też cholernie wymagający, ale przez to, że tak śmiesznie mówi po polsku, jest słodziakiem, któremu ciężko odmówić, nawet jak już opadam z sił - powiedziała w rozmowie z Afterparty.pl.

Kliment natomiast bardzo bronił Siwiec, gdy tej dostawało się od jurorów. Zawsze ją chwalił.

Natalia Siwiec i Jan KlimentKapif

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

4. Wsparcie męża i bliskich

Mąż Natalii, Mariusz Raduszewski, nie opuścił ani jednego nagrania. Zawsze dopingował Siwiec, a po zakończeniu odcinka gratulował, niezależnie od ocen jurorów. Po wielkim triumfie modelki w czwartym odcinku, szczęśliwy Raduszewski dosłownie nie mógł się od niej odkleić. Całował i przytulał piękną żonę nic nie robiąc sobie z obecności kamer.

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecKapif

Nie tylko mąż dodawał jej otuchy. Na jej występy przychodziła rodzina i przyjaciele. Na widownie widzieliśmy siostrę Siwiec, Malwinę, jej przyjaciela Reda czy rodziców Ruduszewskiego.

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecKapif

Natalia Siwiec i Jan Kliment Natalia Siwiec i Jan Kliment Kapif

3. Nareszcie triumfowała!

Czwarty odcinek był wielkim triumfem modelki. Uczestnicy tańczyli do "melodii swojego życia". Siwiec wybrała piosenkę, która kojarzyła jej się z trudnym czasem w związku z mężem. Prawie się wtedy rozstali, ale udało im się pogodzić. Wybrali się do znajomych do Vegas i pobrali się. Pokazali nawet zdjęcie ze ślubu. Siwiec i Jan Kliment zatańczyli pasodoble do hitu Pink.

W zeszłym tygodniu byłem smutny, że Iwona dała ci jedynkę. Zdusiła cię na samym początku. Nasunęło mi się wtedy, że taniec to nie zoo, a tancerze to nie małpy i trzeba ich tresować od razu. Olbrzymi postęp zrobiłaś, jestem w szoku. Twoje błędy mnie inspirują! Dam ci dziś swoją pierwszą dziesiątkę - powiedział Malitowski.
Ukłon do Jana za choreografię, ukryłeś co złe, pokazałeś co piękne. Mogłabym ci dać dziesiątkę. Tydzień temu nie włozyłaś żadnych emocji, to zniknęło. Czuję, ze będą dobre noty, pasodoble było twoim tańcem - doceniła Pavlovic.
Miała pani coś z byka w spojrzeniu - powiedział Grabowski.

Para zarobiła aż 36 punktów!

sPolsat

aPolsat

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecKapif

Natalia Siwiec i Jan Kliment Natalia Siwiec i Jan Kliment eLStudio

2. Ciało (nie)idealne

Okazuje się, że nawet taka piękność jak Siwiec nie jest idealna. Na jej udach można zobaczyć cellulit. Teraz chyba jednak lubimy ją jeszcze bardziej, bo pewnie od czasu do czasu pokusi się o hamburgera i czekoladki.

Natalia SiwieceLStudio

To samo dotyczy brzucha celebrytki. Gdy nie jest wygładzony Photoshopem możemy zobaczyć na nim fałdki. A więc Siwiec jest taka jak my? Kto by pomyślał...

Natalia SiwiecKapif

Natalia Siwiec i Jan Kliment Natalia Siwiec i Jan Kliment Kapif

1. Kreacje nie pozostawiały wiele wyobraźni

Siwiec zawsze zaskakiwała nas odważnymi kreacjami podkreślającymi wszystkie jej atuty - pełne piersi, długie nogi, zgrabną talię.

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecKapif

Natalia SiwiecKapif