Dziś są sławne i noszą kreacje od Chanel, a kiedyś... Tak blogerki wyglądały na początku swojej kariery

Dziś blogerki modowe są stałymi bywalczyniami celebryckich imprez i pokazów mody. Chodzą w kreacjach od najlepszych polskich i światowych projektantów, czeszą się u fryzjerów gwiazd i wyglądają jak milion dolarów. Nie zawsze jednak tak było, bo jak wszyscy wiemy, początki bywają trudne...
Julia Kuczyńska Julia Kuczyńska "Maffashion" Kapif

Julia Kuczyńska "Maffashion"

Maffashion zarabia dziś na blogu grube pieniądze, jest twarzą wielu marek modowych (m.in. Gatta i Bershka), ma własną linię ciuchów Staff By Maff i została uhonorowana nagrodą Człowiek Roku Internetu. A jak było kiedyś?

Pierwszy dzień... Trochę niepewnie. Od tej chwili zaczynam prowadzenie swojego pierwszego bloga. Myślę, że w miarę możliwości często będę tu zaglądała, aktualizowała i dodawała posty. Może moja twórczość spodoba się pewnemu gronu. Dlatego pozdrawiam na samym początku przyszłych obserwatorów. Mam nadzieję, że zainspiruje ten blog w jakiś sposób kilkoro z was napisała Maff w swoim pierwszym poście z 17 października 2009 roku.

Jak wtedy wyglądała?

MaffashionMadamejulietta.blogspot.com

MaffashionMadamejulietta.blogspot.com

Jessica Mercedes Kirschner Jessica Mercedes Kirschner Kapif

Jessica Mercedes Kirschner

Jessica Mercedes to ulubienica polskich projektantów. Pochlebnie wypowiada się o niej nawet Kuba Wojewódzki. Ostatnio wróciła z nowojorskiego Fashion Week, gdzie na pokazach spotykała m.in. Annę Wintour i Paris Hilton. Jess zaprojektowała także buty dla marki Sarenza i bluzę dla River Island. W szafie ma tuzin torebek Chanel. A kiedyś?

Cześć Wam wszystkim! Chyba nabijam licznik kolejnych blogów szafiarskich. Trudno. Postaram się, aby mój blog chociaż troszkę się różnił od pozostałych. Zamierzam wrzucać zalegające na moim komputerze zdjęcia powiązane z modą i nie tylko, przemyślenia co do mody, raz po raz moje zestawy. Zabawę na całego z blogiem czas zacząć! - napisała w swoim pierwszym poście z 2 lutego 2010 roku.

Jessica Mercedes KirschnerJemerced.com

Jessica Mercedes KirschnerJemerced.com

Jessica Mercedes KirschnerJemerced.com

Karolina Gliniecka Karolina Gliniecka "Charlize Mystery" Kapif

Karolina Gliniecka "Charlize Mystery"

Charlize Mystery to kolejna najlepiej zarabiająca w Polsce modelka. Często można zobaczyć ją w telewizjach śniadaniowych, do których co rusz zapraszana jest w roli eksperta.

Dlaczego charlize-mystery? Bo tak brzmi moje imię w języku angielskim - Karolina, a tajemnica, bo zestawy maja być w pewnym sensie okryte tajemnica - tłumaczyła nazwę bloga w pierwszym poście z 16 maja 2008 roku.

Tak wtedy wyglądała. Aż ciężko uwierzyć, jak się zmieniła...

Charlize mysteryCharlizemystery.com

Charlize mysteryCharlizemystery.com

Charlizemystery.comCharlizemystery.com

Tamara Gonzalez Perea Tamara Gonzalez Perea "Macademian Girl" Kapif

Tamara Gonzalez Perea "Macademian Girl"

Tamara to "kolorowy ptak" polskiej blogosfery. Jeśli myślicie, że dziewczyna zmieniła swój styl na tak odważny dopiero, gdy zrobiła się sławna - mylicie się!

Mój ubiór z pewnością wyraża to jaka jestem, dlatego jednego możecie być pewni: będzie kolorowo! - napisała w pierwszym poście z 10 kwietnia 2010 roku.

Zmieniła się od tego czasu?

Tamara Gonzalez Perea "Macademian Girl"Macademiangirl.com

Tamara Gonzalez Perea "Macademian Girl"Macademiangirl.com

Tamara Gonzalez Perea "Macademian Girl"Macademiangirl.com

Katarzyna Pytel Katarzyna Pytel "Pani Ekscelencja" Facebook.com

Katarzyna Pytel "Pani Ekscelencja"

Pani Ekscelencja nie pozuje może na ściankach za to na Facebooku śledzi ją prawie 115 tysięcy ludzi. Jej sportowy i seksowny zarazem styl jest naprawdę niepowtarzalny.

Tak wyglądała, gdy w maju 2009 roku zaczynała przygodę z blogowaniem.

Katarzyna Pytel "Pani Ekscelencja"Paniekscelencja.blogspot.com

Katarzyna Pytel "Pani Ekscelencja"Paniekscelencja.blogspot.com

Karolina Ościk Karolina Ościk "Cajmel" Facebook.com

Karolina Ościk "Cajmel"

Karolina wzięła ostatnio udział w kampanii reklamowej Danio. Na Facebooku jej profil śledzi ponad 80 tysięcy ludzi! Gdy zaczynała prowadzić bloga w grudniu 2010 roku, wyglądała tak:

Karolina Ościk CajmelCajmel.pl

Karolina Ościk CajmelCajmel.pl

Deynn Deynn Facebook.com

Marita Sürma "Deynn"

Ma dopiero 18 lat, a już ma na swoim koncie nie lada sukcesy. Zaczynała prowadzenie bloga od sprzedaży własnoręcznie zdobionych dżetami szortów, a dziś ma własny sklep internetowy. Ma Facebooku ma prawie 100 tysięcy fanów.

Tak wyglądała, gdy zaczynała przygodę z blogosferą w kwietniu 2011 roku.

Deynn.blogspot.comDeynn.blogspot.com

Deynn.blogspot.comDeynn.blogspot.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.