Gwyneth Paltrow, Sienna Miller, Elton John, a teraz... księżna Kate. Gwiazdy oszalały na punkcie tych wózków

Wózki firmy Bugaboo są najpopularniejszymi pojazdami dla dzieci wśród gwiazd. Celebryci uwielbiają je, choć za ich cenę można sprawić sobie używane auto. Co mają takiego, że gwiazdy straciły dla nich głowę?
Kate Middleton Kate Middleton ALPHA PRESS/Alpha Press

Księżna Kate

Pisaliśmy o tym, że księżna Kate kupiła wózek dla królewskiego potomka. Dołączyła tym samym do grupy największych gwiazd, które zakochały się w wózkach firmy Bugaboo. Czy wybrany niebieski wózek oznacza, że dziecko będzie chłopcem? Dowiemy się w wakacje!

.bugaboo.com

Kelly Rutherford Kelly Rutherford INFPHOTO-BULLS/infusny-146

Kelly Rutherford

Na Bugaboo postawiła też gwiazda "Plotkary" Kelly Rutherford. Wózki Bugaboo są w pierwszej trójce najbardziej pożądanych firm wśród gwiazd, jeśli chodzi o transport dla dziecka. Mają je już Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow, Sienna Miller czy Elton John. Jeden z nich nawet "wystąpił" w odcinku "Seksu w wielkim mieście".

BugabooScreen z Twitter.com

Rachel Zoe Rachel Zoe INFPHOTO.COM/infusla-145

Rachel Zoe

Amerykańska stylistka Rachel Zoe wybrała specjalną edycję wózka Missoni Bugaboo. Bugaboo jest holenderską firmą, która powstała na podstawie projektu dyplomowego Maxa Barenbruga w 1994 roku. Mając 2 córki, starał się zrobić wózek, który chcieliby pchać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Produkty firmy można dostać w 50 krajach.

Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow EAST NEWS/Thomas Hinton

Gwyneth Paltrow

Aktorka była jedną z pierwszych gwiazd wożących córeczkę Apple w wózku, który niedługo potem stał się hitem! Za cenę wózka Bugaboo można kupić używany samochód, waha się ona od około 4 do ponad 6 tysięcy złotych. Fani firmy utrzymują, że chodzi tu o jakość i wykonanie, a nie o to, że jest po prostu modny. Można w to powątpiewać.

PHOTO: EAST NEWS/SPLASH  Actress and proud mother, Gwyneth Paltrow, takes her new born baby, Apple out for a walk in the heat of the London summer to Hyde Park.   The actress seemed to enjoy herself along with her brother Jake who accompanied her in the walkEAST NEWS/Splash News

Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor na spacerze z synkiem Rayem i starszym Kitem.

Wózek nie jest już tylko czymś, czego używasz do przewiezienia dziecka z punktu A do B. Stał się wyznacznikiem statusu. Są wózkoholicy, którzy kupują je tak samo, jakby kupowali designerską torebkę - tłumaczy Jo Studholme, która prowadzi magazyn online "Pushchair Trader".

Sienna Miller i Tom Strurridge

Para aktorów również wybrała nowszą wersję wózka, Missoni Bugaboo dla swojej maleńkiej córeczki Marlow. Same wózki nie są najprostsze w obsłudze. Na Youtube można znaleźć filmiki instruktażowe, jak taki wózek składać, gdyż mówi się, że trzeba mieć dyplom inżyniera, żeby wiedzieć jak go obsługiwać. Poza tym, nie jest on wcale łatwy do manewrowania. Czy zatem nie jest to naprawdę tylko trend i szał hollywoodzkich gwiazd?

Tim Burton i Helena Bonham Carter

Genialny reżyser i ekscentryczna aktorka też wybrali popularny wózek dla swojego synka Billy'ego.

BugabooBugaboo.com

BugabooBugaboo.com

Maggie Gyllenhaal i Peter Sarsgaard

Małżeństwo aktorów też korzysta z wynalazku firmy.

Elton John i David James Furnish Elton John i David James Furnish BAUERGRIFFINONLINE.COM/DW/No Credit/REHAB

Elton John i David James Furnish

Elton John wozi swojego synka Elijah Josepha Daniela Furnish-Johna w wózku Bugaboo. To chyba oznacza, że wózki są bezpieczne, skoro nawet przewrażliwiony artysta im zaufał.

Więcej o: