Pamiętacie Backstreet Boys? Co teraz robią i jak wyglądają dawni bożyszcze nastolatek?

Pamiętacie chłopaków z Backstreet Boys? Też byłyście w nich zakochane i płakałyście słysząc ich piosenki? Która z nas nie śniła o nich po nocach i nie wzdychała do nich patrząc na ich plakaty zawieszone na ścianach. Jak wyglądają teraz dawni idole?
Backstreet Boys Backstreet Boys SCOTT KIRKLAND/PICTUREGROUP VIA AP IMAGES/FOTOLINK/Scott Kirkland/MICPI/FRAPI

Backstreet Boys

Grupa Backstreet Boys powstała w 1993 roku. Kevin miał wówczas 22 lata i był najstarszym członkiem boysbandu, Howie miał 20 lat, Brian - 18, AJ - 15 lat, a uwielbiany przez dziewczęta Nick zaledwie 13. Zespół sprzedał do dzisiaj ponad 130 milionów płyt!

Swój pierwszy album wydali w 1996 roku i z roku na rok zyskiwali coraz większą popularność, jednak jak to w tym biznesie bywa, po kilku latach sprzedaż płyt zaczęła spadać. W 2001 roku zdecydowali się na zawieszenie działalności, by wrócić po kilku latach z nowym materiałem. W 2005 roku wydali płytę "Never Gone" i ruszyli w trasę. W 2006 roku z zespołu odszedł Kevin i grupa funkcjonowała w składzie 4-osobowym.

W tym roku zespół będzie obchodził 20-lecie istnienia i z tej okazji rozpoczął niedawno ogólnoświatową trasę koncertową, na którą dalej przychodzą rzesze fanów. Pojawiła się również informacja, że jest kręcony film dokumentalny o Backstreet Boys.

Backstreet BoysBackstreet Boys

The Backstreet BoysCAPITAL PICTURES/Kevan Brooks/AdMedia/Capital Pictures

Backstreet Boysscreen z Facebook.com

Niedawno grupa zamieściła też swoją wersję znanego już wszystkim Harlem Shake. Jak Wam się podoba?

Wygląda na to, że chłopaki wrócili do formy i dalej chcą działać. Sądzicie, że jeszcze coś nagrają, czy może po 20 latach działalności definitywnie zakończą wspólną karierę i każdy pójdzie w swoją stronę? Chcielibyście pójść na ich koncert?

Howie Dorough Howie Dorough SCOTT KIRKLAND/PICTUREGROUP VIA AP IMAGES/FOTOLINK/Scott Kirkland/MICPI/FRAPI

Nick Carter

Nick Carter rozpoczął karierę w zespole jako 13-letni chłopiec o anielskiej urodzie. Śliczny nastolatek od razu zaskarbił sobie serca milionów nastolatek na całym świecie. W 2002 roku rozpoczął solową karierę, jednak nie odniósł takiego sukcesu, jak za czasów działalności Backstreet Boys. Obecnie Nick ma już 33 lata i jest dojrzałym mężczyzną po przejściach.

Backstreet Boys at a press conference in Copenhagen - 20091207  colourpress.com  Copenhagen, DNK. Photo: Uffe Kongsted / MSN Starlounge  Mandatory byline: MSN Starlounge  Danish restrictions: Pris 750,- pr. gang. Ingen arkiv - ingen genbrug.COLOURPRESS/Uffe Kongsted/colourpress.com

Nick miał problemy z prawem, narkotykami i alkoholem. W zeszłym roku przeżył rodzinną tragedię z powodu przedwczesnej śmierci jego 25-letniej siostry, która przedawkowała środki odurzające. Jego życie miłosne to cała seria romansów, m.in. z Britney Spears, Ashlee Simpson czy ten najgłośniejszy z Paris Hilton.

Nick Carter, Paris HiltonScreen Facebook.com

Carter od 2008 roku związany jest z Lauren Kitt, której niedawno się oświadczył i teraz para planuje ślub.

Nick Carter, Lauren Kittscreen z Twitter.com

A. J. McLean A. J. McLean ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/Tammie Arroyo/ARROYO/NYWWP

A. J. McLean

Obecnie 35-letnie A.J. McLean przeżył burzliwe czasy. Był uzależniony od alkoholu i narkotyków, trzykrotnie przebywał w klinice odwykowej. W 2011 roku poślubił modelkę Rochelle Karidis. W zeszłym roku przyszła na świat ich córeczka Ava Jaymes, która jeszcze bardziej zdopingowała A.J.'a do pozostania w trzeźwości, jednak jak sam przyznał, złamał się kilka razy. Gwiazda do tej pory walczy z uzależnieniem i stara się być silnym.

córka A.J.screen z Twitter.com

A. J., poza występami z Backstreet Boys, zajmował się również rozwijaniem kariery rockowej - grał w zespołach jako Johnny No Name.

A.J.screen z Twitter.com

Brian Littrell Brian Littrell 0000574/REPORTER/Topphoto/face to face

Brian Littrell

Brian Littrell w 1998 roku przeszedł operację serca i założył fundację HHC - Healthy Heart Club, pomagającą dzieciom ze schorzeniami serca i ich rodzinom. W 2000 roku wziął ślub z aktorką i modelką Leighanne Wallace, a 3 lata później przyszedł na świat ich syn Baylee.

Brian Littrellscreen Twitter.com

Brain Littrellscreen z Facebook.com

W 2006 roku artysta nagrał solowy album "Welcome Home". Projekt stworzony jest w duchu chrześcijańskim, dzięki czemu Brian zyskał sobie zupełnie nową grupę zwolenników.

Backstreet Boys at a press conference in Copenhagen - 20091207  colourpress.com  Copenhagen, DNK. Photo: Uffe Kongsted / MSN Starlounge  Mandatory byline: MSN Starlounge  Danish restrictions: Pris 750,- pr. gang. Ingen arkiv - ingen genbrug.Forum

Howie Dorough Howie Dorough CASEY RODGERS/INVISION/AP/FOTOLINK/Casey Rodgers/Invision/INVL

Kevin Richardson

Kevin Richardson jest najstarszym członkiem Backstreet Boys. Obecnie 42-letni artysta zajmował się również modelingiem, pracował dla Versace razem z Ashtonem Kutcherem. W 2002 roku zagrał główną rolę męską w broadwayowskim musicalu "Chicago". W 2006 roku Kevin oficjalnie odszedł z Backstreet Boys.

Kevin Richardsonscreen z Facebook.com

W 2000 roku poślubił Kristin Willits, poznaną podczas pracy w Disney World. Żona piosenkarza w 2007 roku urodziła syna Masona.

Kevin Richardsonscreen z Facebook.com

Rodzina Richardsonów czasem wyjeżdża na wakacje razem z rodziną innego członka BSB, Howiego Dorough.

Kevin Richardson, Howie Doroughscreen z Facebook.com

Howie Dorough Howie Dorough CASEY RODGERS/INVISION/AP/FOTOLINK/Casey Rodgers/Invision/INVL

Howie Dorough

Howie Dorough w 2007 roku ożenił się z Leigh Boniello, z którą spotykał się od 2001 roku. Howie poznał swoją żonę pod koniec 2000 roku, gdy Leigh została zatrudniona jako webmaster fanklubu zespołu.

Howie Doroughscreen z Facebook.com

W 2009 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn, James Hoke.

Howie Doroughscreen z Facebook.com

W lutym 2013 roku przyszedł na świat ich drugi syn, Holden John.

Howie Doroughscreen z Twitter.com

W 2011 roku Howie wydał swój debiutancki solowy album "Back To Me", nad którym pracę rozpoczął już w 2002 roku, jednak zaprzestał, gdy Backstreet Boys powrócili do działalności w 2003 roku. Album zachowany jest w stylu pop-dance.

Howie Doroughscreen z Facebook.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.