Meg Ryan, Pamela Anderson, Nicole Kidman... Były PIĘKNE, ale się oszpeciły. Zobacz, jak dziś wyglądają!

Kiedyś wyglądały pięknie, a dzisiaj...
Meg Ryan. Meg Ryan. fot. AP

Meg Ryan

Meg Ryan, swego czasu, była jedną z najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Pojawiała się w wielu komediach romantycznych, bo jej niewinna uroda wzbudzała ogromne zaufanie u widzów. Większość kobiet utożsamiało się z jej bohaterkami. Dzisiaj popularna hollywoodzka gwiazda nie jest tak urocza jak kiedyś... Wszystko za sprawą nieudanych operacji plastycznych, którym coraz chętniej zaczęła się poddawać. Wystarczy spojrzeć chociażby na jej usta. Zostały one powiększone nieodpowiednio dobranym preparatem. Niestety, to jedna z licznych operacji, która nieodwracalnie ją oszpeciła.

Meg Ryan arrives to the New York premiere of her film "Serious Moonlight" Thursday, Dec. 3, 2009. (AP Photo/Stuart Ramson)

Pamela Anderson. Pamela Anderson. fot. Materiały prasowe

Pamela Anderson

Zanim Pamela Anderson uzależniła się od operacji plastycznych, była uważana za ideał piękna lat 90-tych. Blondwłosa gwiazda "Słonecznego Patrolu", zachwycała swoimi proporcjami i seksapilem. Niestety, aktorka chciała za wszelką cenę zatrzymać proces starzenia się inwestując coraz większe pieniądze w botox i inne zabiegi "poprawiające" urodę.

pamela anderson

Niestety, uzależnienie od wizyt w gabinetach chirurgii plastycznej bo bardzo niekorzystna droga do wiecznego piękna. Pamela Anderson poprawiała sobie już chyba wszystko.

Actress Pamela Anderson watches the NCAA Carrier Classic men's college basketball game between Michigan State Spartans and the North Carolina Tar Heels on the deck of the aircraft carrier USS Carl Vinson in Coronado, California November 11, 2011.   REUTERS/Mike Blake     (UNITED STATES - Tags: SPORT BASKETBALL MILITARY ENTERTAINMENT HEADSHOT)

Efekt jej licznych zabiegów jest zatrważający. Piękna Anderson w niczym nie przypomina już swojej bohaterki ze "Słonecznego Patrolu"...

Pamela Anderson

Nicole Kidman. Nicole Kidman. fot. Forum

Nicole Kidman

Nicole Kidman to kolejna gwiazda, która skusiła się na poprawę urody. W 1999 roku, gdy była w związku z Tomem Cruisem, zachwycała swoją naturalnością i świeżym wizerunkiem. Minęło kilka lat, a gwiazda, jak większość jej hollywoodzkich koleżanek uznała, że operacje plastyczne są niezbędne. Niestety, aktorka zapomniała, że w zawodzie aktorki, bardzo ważne jest eksponowanie emocji na twarzy. Po wielu operacjach, Kidman przychodzi to z dużym trudem..

Nicole Kidman

Hunter Tylo Hunter Tylo screen z youtube.com,

Hunter Tylo

Hunter Tylo to jedna z najjaśniejszych gwiazd popularnego serialu "Moda na sukces". Na początku lat 90- tych zachwycała zdrowym, NATURALNYM i świeżym wyglądem. Niestety, gwiazda amerykańskiej opery mydlanej, uznała, że jej uroda wymaga ingerencji skalpela. Zdecydowała się na wizytę u chirurga plastycznego. Niewinne drobne poprawki zaowocowały wielką przemianą jej naturalnego wyglądu. Powiększone usta, botoks w policzkach, lifting twarzy... Piękna niegdyś aktorka, dzisiaj niestety straszy.

01/28/2012 - Hunter Tylo - 64th Annual Directors Guild of America Awards - Arrivals - Grand Ballroom at Hollywood & Highland - Hollywood, CA, USA - Keywords:  Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans  / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Goldie Hawn Goldie Hawn fot. AP

Goldie Hawn

Goldie Hawn to kolejna gwiazda, która obsesyjnie zaczęła prześcigać się z czasem. W młodości aktorka zachwycała wielbicieli kobiecego piękna, którzy doceniali jej naturalność i oryginalną urodę. Niestety, matka Kate Hudson najwidoczniej zaczęła obawiać się o swoją pozycję w show-biznesie, który jest zarezerwowany wyłącznie dla pięknych, młodych i idealnych. Zaczęła, podobnie jak jej koleżanki po fachu, korzystać z prywatnych usług "gabinetów młodości". Jedna operacja zapoczątkowała kolejne i dzisiaj Hawn, wygląda jak antyreklama chirurgii plastycznej. Po co jej to było?

Actress Goldie Hawn poses for photographers as she arrives for a concert to honour former Soviet President Mikhail Gorbachev, at the Royal Albert Hall in London March 30, 2011. Movie stars, singers and politicians turned out on Wednesday for a gala concert in London to honour former Soviet President Gorbachev, who celebrated his 80th birthday earlier this month. REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT POLITICS SOCIETY)

Janice Dickinson Janice Dickinson fot. Vogue

Janice Dickinson

Janice Dickinson, znana amerykanom jako bezwzględna jurorka "Top Model" to jedna z nielicznych gwiazd, która przyznała się do poprawiania urody. W jednym z wywiadów szczegółowo opowiedziała, jakim zabiegom się poddała. A było tego niemało. Podniosła brwi, mówiła również o botoksie, kolagenie, liftingu... Niestety dzisiaj wygląda strasznie. A zanim zdecydowała się na te zabiegi "upiększające", zachwycała urodą na okładkach najpopularniejszych magazynów o modzie. To kolejna gwiazda, która chciała oszukać czas. Niestety to chirurdzy oszukali ją...

Top model Janice Dickinson takes sexy poses at gas station in Hollywood  May 31, 2011   X17online.com EXCLUSIVE *** Local Caption ***  Janice Dickinson

Dolly Parton Dolly Parton fot. Agencja Wyborcza.pl

Dolly Parton

Dolly Parton jest niekwestionowaną królową operacji plastycznych. Piękna za młodu piosenkarka country dzisiaj jest karykaturą człowieka. Chyba cały jej wizerunek to wytwór chirurgi plastycznej. Przerażające...

dolly parton

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.