Gwiazdy bez dystansu. Kto nie umie śmiać się z samego siebie? cz. 2

Gwiazdy bardzo lubią śmiać się z innych. Gdy ktoś jednak zażartuje sobie z nich, mają z tym duży problem...
 Maciej Dowbor Maciej Dowbor fot. kapif

Maciej Dowbor

Prezenter Polsatu zaliczył ostatnio prawdziwą wtopę na antenie. Dowbor padł ofiarą żartu, który wymyślił Szymon Majewski. Satyryk podesłał mu kobietę podobną do Agnieszki Radwańskiej. Gwiazdor nie zorientował się, że nie rozmawia ze znaną tenisistką i przeprowadził z nią wywiad.

Dowbor Maciej

Dowcip Majewskiego nie przypadł Dowborowi do gustu. Podobno był nieźle zdenerwowany faktem, że konkurencyjna stacja tak z niego zakpiła. Na swoim profilu na Facebooku napisał sarkastycznie:

Redakcja Się Kręci Na Żywo pozdrawia zaprzyjaźnioną redakcję z konkurencyjnej stacji. To był świetny żart z podesłaniem nam niby Agnieszki Radwańskiej. Kompletnie się tego nie spodziewaliśmy. Za tydzień o 10.45 prosimy o Justina Biebera.
 Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant W?GRZYN MAREK/KAPIF.PL/mwegrzyn

Agnieszka Dygant

Aktorka również uchodzi za osobę, która nie do końca ma do siebie dystans. Choć jako Frania Maj w hitowym serialu "Niania" bawiła widzów do łez, w rzeczywistości wcale nie uśmiecha się tak często. Gwiazda zdenerwowała się na fotoreporterów na premierze filmu "Listy do M.".

 Agnieszka Dygant

Dygant zabrała do kina swoją mamę i powinna liczyć się z tym, że wszyscy będą chcieli zrobić im wspólne zdjęcia. Kiedy paparazzi zaczęli pstrykać fotki, aktorka zaczęła krzyczeć, żeby dali im święty spokój. Nie do końca rozumiemy, po co aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie, skoro nie lubi zdjęć. Nie od dziś przecież wiadomo, jakimi zasadami rządzi się show-biznes.

Tamara Arciuch Tamara Arciuch FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Tamara Arciuch

Dziennikarze nie mają łatwego życia z Tamarą Arciuch. Piękna aktorka jasno wytycza tematy, na które może się wypowiedzieć do kamery. Jeżeli ktoś nie dostosuje się do jej zasad, może mieć spore nieprzyjemności.

 Tamara Arciuch

Jedna z zaprzyjaźnionych dziennikarek zrelacjonowała nam dość nieprzyjemne spotkanie z aktorką. Pracująca w programie lifestyle'owym dziewczyna podeszła do Tamary na jednej z premier, by zapytać ją o kreację, jaką gwiazda ma na sobie. Arciuch zmroziła ją morderczym wzrokiem i uświadomiła dziennikarce, że z wywiadu nici.

Chyba pani żartuje. Nie pyta pani o film? - syknęła.

Czy tak trudno odpowiedzieć na tak proste pytanie?

karolina korwin piotrowska karolina korwin piotrowska fot. kapif

Karolina Korwin Piotrowska

Kamil Nosel z "Radia Zet" w ramach swojego programu testuje poczucie humoru gwiazd na ich własny temat. Karolina Korwin Piotrowska wypadła w tym sprawdzianie dosyć kiepsko.

To jest jakaś idiotyczna sytuacja, której nie rozumiem i nie mam na nią ochoty - powiedziała, gdy "urzędniczka" ze Służby Nadleśnictwa chciała umówić się na termin kontroli w domu dziennikarki. - Nie dojdziemy do porozumienia, bo to jest jakieś chore, co pani do mnie mówi. (...) To jest bzdura piramidalna!

Nosel w końcu przyznał się, że wkręca Korwin Piotrowską.

Aha. No. Domyśliłam się. - odburknęła obrażona autorka "Magla towarzyskiego," po czym stwierdziła, że nie ma czasu na takie rzeczy i musi kończyć rozmowę.

  Karolina Korwin Piotrowska

Jak widać łatwiej żartować sobie z innych, niż przyznać się, że samemu padło się ofiarą "wkrętu".

Kazimiera Szczuka Kazimiera Szczuka fot. AG

Kazimiera Szczuka

Podobne przygody miewają dziennikarze z Kazimierą Szczuką. Nasze źródło wspomina sytuację po pewnym pokazie mody, na który zaproszono byłą prowadzącą "Najsłabszego ogniwa". Chociaż rozmowa o ubraniach wydaje się naturalna przy takiej okazji, Szczuka zupełnie zbiła z tropu zaprzyjaźnioną z Plotek.pl dziennikarkę.

To chyba żart! - wypaliła Szczuka. - Ja o takich rzeczach nie będę mówić!

30.03.2006 WARSZAWA - KAZIMIERA SZCZUKA , PALAC STASZICA    FOT. MACIEJ ZIENKIEWICZ / AGENCJA GAZETA

Podobno Szczuka zgadza się wyłącznie na wywiady, w których może choćby wspomnieć o swojej działalności na rzecz feministek.

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska również nie popisała się dystansem do własnej osoby. Gdy w wywiadzie dla jednego z pism wyznała, że od trzech lat jest na ścisłej diecie, fakt ten postanowiła skomentować Anna Mucha. Na swoim blogu napisała:

Kocham dobrze zjeść! Uwielbiam! I wobec ostatnich rewelacji, że jedna z moich koleżanek jest na diecie od trzech!!! lat ja wymiękam, przeraża mnie to i współczuję... Biedna dziewczyna.

Zielińska odpowiedziała na to dosyć nerwowo. Odpisała Musze na swojej stronie internetowej, odnosząc się do przepisów kulinarnych, pojawiających się czasem na blogu aktorki.

Ja swojego bloga nie zamierzam przekształcać w blog kulinarny ani w nim komentować ogródka koleżanek...

Mucha postanowiła wyjaśnić całą sprawę, zwłaszcza że media zaczęły pisać o rzekomym konflikcie między rówieśniczkami.

Ja wiem, ze "konflikt" dwóch aktorek to kura znosząca złote jaja i Show "must go on" ale bez przesady - nie ma się o co trzepać. Pobite gary! - napisała Mucha, i dodała: Są wśród nas takie, które lubią sobie robić jaja i są też takie które muszą być w ciągłym ruchu, bo zaraz je wałeczki dopadną.

Musze nie można odmówić dystansu do samej siebie. Z Zielińską jest chyba trochę inaczej.

Zielinska Katarzyna Kasia

kuba wojewódzki kuba wojewódzki fot. kapif

Kuba Wojewódzki

Mimo że w swoim autorskim programie Kuba sprawia wrażenie bardzo zdystansowanego do własnej osoby i często robi sobie żarty sam z siebie, rozmowa z Kamilem Noselem nieco zweryfikowała ten obraz. Wojewódzki był spięty i nerwowy, gdy niejaka Grażyna Watolina chciała uzyskać informacje o jego wykształceniu.

Powiem pani tak, jako człowiek zajmujący się komunikacją, bo jestem dziennikarzem - pani dzwoni do mnie, jakby mnie pani chciała rozstrzelać - stwierdził Wojewódzki. Po czym dodał: Wie pani co, sposób prowadzenia tej rozmowy jest kategorycznie zły. Ja prywatnie jestem ciepłym, miłym chłopcem, ale jak ktoś ze mną tak rozmawia, to we mnie odzywa się blokada, żeby komuś nie udzielać informacji.

Gdy Nosel przyznał, że to żart, Wojewódzki natychmiast się rozłączył.

Wygląda na to, że Wojewódzki potraktował Watolinę całkowicie serio. Może miał gorszy dzień? A może gdy zgasną światła i kamery w studiu, staje się zupełnie inny?

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF.PL/KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska również potrafi się obrazić za nieprzychylne zdanie na swój temat. W 2008 roku podobno chciała nawet zablokować emisję odcinka "Magla towarzyskiego", w której prowadzący mieli się zająć ślubną sesją zdjęciową aktorki, która ukazała się w magazynie "Viva". Kożuchowska była ponoć śmiertelnie obrażona na Tomasza Kina i Karolinę Korwin Piotrowską, którzy nabijali się z 16-stronnicowej fotorelacji z zaślubin aktorki.

Małgorzata Kożuchowska

Gorycz aktorki rozlała się na całą stację emitującą "Magiel". Kożuchowska przez jakiś czas bojkotowała TVN Style odwołując udział w zaplanowanych programach "Lekcja stylu" i "Miasto kobiet".

Edyta Górniak Edyta Górniak fot. AG

Edyta Górniak

O braku dystansu do siebie Edyty Górniak krążą legendy. Gwiazda przy różnych okazjach potrafi udowodnić, że jest w nich sporo prawdy.

Edyta Górniak

Jakiś czas temu gwiazda zdenerwowała się na fanów, którzy na jej oficjalnym forum wypominali jej, że kiepsko wygląda. Zagroziła, że skoro wypowiadają się o niej w ten sposób, to ona przestanie promować swoją muzykę w jakikolwiek sposób.

Witam Was Kochani, Mam nadzieję, że mieliście lepszy dzień niż ja. - napisała - Po dzisiejszym wywiadzie w TVP wróciłam do studia, ale dzień spisuję raczej na straty. Trudno mi o kreatywność. Bywają takie dni. Chciałam przekazać moim Fanom z Forum, że przyjmę ich poradę i nie będę promowała żadnych projektów muzycznych, dopóki będzie po mnie widać, że śpię po 2,5 godziny (bo pracuję nad płytą dla Was). Wrócę przed kamerę, jak skończę pracę, lub przynajmniej odpocznę:) Będzie to gdzieś w połowie stycznia.

Na koniec odgryzła się jeszcze mocniej:

Do tego czasu polecam inne artystki, młodsze o 10 lat, które super wyglądają!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.