Najlepsze LESBIJSKIE pocałunki w filmach!

Niewinne lesbijskie pocałunki kobiet.

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Renee Zelweger

Komedię o pulchnej uroczej Brytyjce oglądał chyba każdy. I tam nie zabrakło sceny gorącego pocałunku dwóch pań. Okazało się, że rzekoma rywalka Bridget nie podrywa jej ukochanego Marka, lecz wpadła jej w oko sama Jones. Po wielkim "coming oucie" Rebecca złożyła na ustach Bridget soczysty pocałunek. Ach, co tam się zadziało! Renee Zellweger i Jacinda Barrett bardzo profesjonalnie podeszły do swojej pracy.

Czarny Łabędź

Natalie Portman

Miłosnej sceny Natalie Portman z Milą Kunis z filmu "Czarny Łabędź" trudno nie zapamiętać. Aktorki bardzo wczuły się w grane przez siebie role, a fragment z namiętnym pocałunkiem był naprawdę gorący. Sama Portman nie jest zadowolona, że scenę często traktuje się jako element wyjęty z kontekstu filmu, o czym powiedziała w jednym z wywiadów.

Nagość jest dla mnie czymś całkowicie naturalnym - stwierdziła Portman. - Nie jestem pruderyjna, a na planie "Czarnego Łabędzia" nie mogłam odmówić. To dla mnie świetna okazja pokazania się od innej strony, nie mogę zawsze grać sympatycznych matek. Ale problemem jest dla mnie fakt, że pojedyncze zdjęcia zostały wyjęte z kontekstu i umieszczone w Internecie.

Natalie Portman

 

Vicky Cristina Barcelona

.

To jedna z najpopularniejszych scen pocałunku kobiet we współczesnym kinie. W filmie Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona" w lesbijskiej przygodzie wzięły udział Penelope Cruz i Scarlett Johansson. Zmysłowa scena w ciemni była szeroko komentowana, zanim jeszcze film pojawił się w kinach.

To będzie ekstremalnie erotyczna scena. Ludzie będą na pewno zszokowani. Penélope i Scarlett zrobią to w przyciemnianym czerwonym światłem pokoju, a publiczność na pewno pozostanie na chwilę bez tchu - mówili twórcy filmu przed premierą.

Sala Samobójców

Sala Samobójców

W polskim kinie również byliśmy świadkami kobiecych igraszek. W nagrodzonej wieloma statuetkami "Sali Samobójców", grająca dziewczynę głównego bohatera Ola Hamkało w scenie imprezy pocałowała się ze swoją blondwłosą koleżanką. To one zachęciły Jakuba Gierszała do przełomowego pocałunku z kolegą, który wpłyną na dalsze losy filmowego Dominika.

Mulholland Drive

Naomi Watts

Niesamowicie specyficzny film Davida Lyncha "Mulholland Drive" obfituje w sceny lesbijskie. Naomi Watts zgodziła się na naprawdę odważne sceny. Patrząc na pocałunek głównych bohaterek, trudno nie stwierdzić, że obie panie są świetnymi aktorkami.

Szkoła uwodzenia

.

Lesbijski pocałunek Sary Michelle Gellar i Selmy Blair w filmie "Szkoła uwodzenia" to jeden z najgorętszych w historii kina. Bohaterka grana przez Gellar bardzo wczuwa się w scenę, w której uczy całowania niedoświadczoną koleżankę. To naprawdę gorąca scena!

Without Men

without men

Scena pocałunku w filmie "Without Men" jest jedną z najważniejszych i najciekawszych. Film jest historią o kobietach, które w zagubionej wiosce muszą radzić sobie same bez mężczyzn. Trzeba przyznać, że lesbijski pocałunek Evy Longorii z Kate del Castillo jest naprawdę gorący. Na tyle, że dystrybutor filmu w konserwatywnej Hiszpanii był zmuszony wyciąć ostry fragment! Oburzone organizacje walczące o prawa gejów i lesbijek postanowiły walczyć z dyskryminacją i nie zgodziły się na usuwanie homoseksualnej sceny.

Zabójcze ciało

zabójcze ciało

Scena pocałunku Megan Fox z kobietą w filmie "Zabójcze ciało" była promowana do granic możliwości. To ona miała przyciągnąć widzów do kina. Niestety film okazał się kompletną klapą i nawet erotyczna scena nie przekonała wielu widzów do pójścia do kina. Film na siebie nie zarobił. Fox, znana z obrażania się na twórców produkcji, które okazują się nieudane, zdradziła, co sądzi o lesbijskim motywie w filmie.

To naprawdę dziwna scena. Nie podłożyli pod nią żadnej muzyki, jest po prostu cisza ? powiedziała gwiazda dziennikarzom. Nienawidzę jej oglądać.  O wiele łatwiej pocałować kogoś, kto nie chce tego z tobą robić. Nie mam ochoty wymieniać pocałunków z osobą, która na mnie leci- zdradziła w jednym z wywiadów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.