Tyszkiewicz, Stenka, Cielecka, czyli polskie gwiazdy bez retuszu na okładkach. Nadal piękne?

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam okładki magazynów, które zdobiły nieretuszowane zdjęcia zagranicznych gwiazd. Trudno jeszcze mówić o trendzie rezygnowania z Photoshopa, jednak takie sesje pojawiają się coraz częściej. Sprawdziliśmy, które polskie gwiazdy zdecydowały się pokazać swoje prawdziwe twarze.

Beata Tyszkiewicz

beata tyszkiewicz

Pierwsza dama polskiego show-biznesu znana jest z ciętej riposty, zamiłowania do tytoniu i ogromnego dystansu do siebie samej. Nic dziwnego, że aktorka zgodziła się na okładkową sesję dla magazynu "Exclusive", której producenci zdecydowali się na rezygnację z Photoshopa. Tyszkiewicz ma 73 lata i nie stara się odmładzać na siłę. Aktorka wie, że w każdym wieku można wyglądać pięknie, a udawanie 20-latki jest zwyczajnie żałosne. Na zdjęciach niedotkniętych Photoshopem widać i kurze łapki, i zmarszczki, a mimo to Tyszkiewicz wygląda pięknie. Apelujemy do dojrzałych gwiazd: Bierzcie z pani Beaty przykład!

Beata Tyszkiewicz

Dla porównania: Beata Tyszkiewicz przerobiona przez grafików.

beata tyszkiewicz

Magdalena Cielecka

Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Kinga Rusin

Magazyn "Twój Styl" podchwycił kilka lat temu pomysł francuskiej edycji "Elle" i zaprosił znane aktorki do sesji, przy produkcji której nie użyto Photoshopa. Przed obiektywem stanęła m.in. Magdalena Cielecka, która pokazała, jak wygląda bez "pomocy" grafików komputerowych.

magdalena cielecka

Naturalne piękno aktorki obroniło się samo. Cielecka zdecydowanie nie potrzebuje Photoshopa, bo jest na tyle atrakcyjną kobietą, że nie potrzebuje zmian w rysach twarzy...

Magdalena Cielecka

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Udział w tej samej sesji wzięła też Kinga Rusin. Prezenterka niedawno świętowała 40. urodziny i może stanowić wzór dla wszystkich rówieśniczek: Jest zadbana, piękna i, co udowodniła pozując do naturalnych zdjęć, pogodzona z upływem czasu.

Kinga Rusin

Kurze łapki? I co z tego! Każda kobieta po 20. roku życia zaczyna odkrywać małe zmarszczki. Te koło oczu świadczą akurat o tym, że lubimy się śmiać. Wolelibyście mieć partnerki i koleżanki, które są idealnie gładkie, ale nigdy się nie uśmiechają? My zdecydowanie optujemy za kobietami, które nie boją się pokazywać emocji. A małe zmarszczki są całkiem sexy. Rusin zdecydowanie bardziej podoba nam się na okładce "Twojego Stylu", niż "Gali", gdzie graficy przerobili ją na naciągniętą do granic możliwości 20-latkę.

kinga rusin

Danuta Stenka

Danuta Stenka

Na niewyretuszowanej okładce pamiętnego numeru "Twojego Stylu" pojawiła się też Danuta Stenka. Aktorka to klasa sama w sobie i nie musimy o tym nikogo przekonywać. To prawdziwy symbol piękna, które nie przemija. Tym bardziej boli nas to, że tak fantastycznie wyglądającej na nieprzerabianych zdjęciach piękności, graficy zrobili kiedyś TAKĄ krzywdę:

Danuta Stenka

Anna Maria Jopek

anna maria jopek

W nieretuszowanej sesji dla "Twojego Stylu" zdecydowała się też wziąć udział Anna Maria Jopek. Piosenkarka słynie z tego, że nie lubi bywać i na siłę udowadniać sobie, że jest atrakcyjna. Na naturalnych fotkach wyglądała rewelacyjnie. To się nazywa naturalne piękno.

Szkoda, że tego samego zdania nie byli producenci reklamy jednego z banków. Ci postanowili wygładzić Jopek do granic możliwości. Czy naprawdę to było potrzebne?

anna maria jopek

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Była pierwsza dama jest kobietą, która nie boi się wyzwań. Kwaśniewska ma 56 lat i bez problemu pokazała się na okładce "Przekroju" bez poprawek grafików. Prezenterka i prezes fundacji "Porozumienie bez barier" wygląda na swój wiek, jednak niczego jej to nie ujmuje. Naturalność i klasa to słowa, które najlepiej opisują piękną żonę byłego prezydenta.

Więcej o:
Komentarze (29)
Tyszkiewicz, Stenka, Cielecka, czyli polskie gwiazdy bez retuszu na okładkach. Nadal piękne?
Zaloguj się
 • motas

  Oceniono 34 razy 26

  Najpierw się ponaciągały, podniosły powieki, zlikwidowały zmarszczki a potem udają full natural !!!

 • wuwu

  Oceniono 28 razy 24

  Matko wam to trzeba naprawdę WIELKIMI literami. Bez retuszu, znaczy bez udziału grafika, a nie makijazysty. ka pe wu?

 • mietowe_loczki

  Oceniono 20 razy 14

  No gdzie są w końcu te zdjęcia bez Photoshopa?

 • zdzirson

  Oceniono 24 razy 14

  To są zdjęcia bez retuszu? Bez retuszu to ja jestem tuż po wstaniu z łóżka o 7:10.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 13 razy 11

  Piękne, godne, z dystansem do siebie i upływającego czasu. Kobiety, które mają świadomość , że ich piękno nie tkwi tylko w wyglądzie zewnętrznym. Każda wyretuszowana do śmieszności celebrytka, daje na to przyzwolenie, a tym samym wyraźny dowód, jaka jest denna, oszukując innych i siebie.

 • effcien

  Oceniono 19 razy 11

  dlaczego dajecie zdjęcia o takiej choojowej jakości? i kiedy skończycie w końcu z tymi slajdami srajdami?

 • petraa

  Oceniono 20 razy 10

  przecież rusin ma tyle tapety na tych "niewyretuszowanych" zdjęciach . masakra

 • krystin9

  Oceniono 11 razy 9

  Po co retusz, skoro jest botoks i inne "odmładzające" cuda

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy 9

  Urocze jest to, że te same pisma przerabiały zdjęcia w programach graficznych, a teraz publikują z dumą zdjęcia "bez retuszu".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX