Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: Historia ich miłości

Byli razem 7 lat. Przypominamy historię ich związku.
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Kapif

To już jest koniec

Ten związek to już przeszłość. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą przez siedem lat. Wspólnie mieszkali, pracowali i spędzali wolny czas. Rok temu zostali nawet rodzicami bliźniąt. Niestety, idylla szybko się skończyła. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że aktorska para właśnie się rozstała. Powód? Krawczyk zakochał się w Agnieszce Włodarczyk, która w "Pierwszej miłości" gra jego dziewczynę.

Wlodarczyk Agnieszka, Krawczyk Mikolaj

Jak widać, w tym przypadku fabuła serialu miała niemały wpływ na rzeczywistość. Zając została sama z dziećmi, a Krawczyk zamieszkał z nową partnerką.

Anetę i Mikołaja wiele łączyło. Przypomnijmy sobie historię ich miłości.

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Kapif

Poznali się na studiach

Aneta i Mikołaj poznali się na łódzkiej filmówce. Zając była świeżo upieczoną studentką I roku aktorstwa, kiedy po raz pierwszy zobaczyła przystojnego Mikołaja.

Pierwsze spotkanie? Na studiach. Ja przyszłam na pierwszy rok, a Mikołaj był już na trzecim. Szybko wpadł mi w oko. Fuksował mnie jak nikt inny, więc był przy mnie najczęściej, nie mogłam go nie zauważyć. Później, gdy zaczęliśmy grać w serialu, poznałam go bliżej. I okazało się, że maniakalne gnębienie studentki to nie wszystko, co potrafi - wspominała początki znajomości Zając w wywiadzie dla "Gali".

N.z Aneta Zajac - aktorka, Mikolaj Krawczyk - aktor. Znani aktorzy w swietnych samochodach - VIP Cross,  Nowe Budy kolo Radziejowic. 20.04.2008 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Mat. prasowe

Nietypowe początki

W 2004 roku Zając i Krawczyk dostali role w debiutującym na antenie Polsatu serialu "Pierwsza miłość". Siłą rzeczy aktorzy spędzali ze sobą coraz więcej czasu. Uczucie narodziło się na planie, jednak ani Mikołaj, ani Aneta, nie byli w stanie precyzyjnie określić momentu, w którym zdali sobie sprawę z tego, że to coś więcej niż przyjaźń.

To był drugi sezon serialu, a mój pierwszy. Zastąpiłem innego aktora. Pod koniec sesji Aneta gdzieś wyjeżdżała i ? brzydko mówiąc ? nie było jej pod ręką, w takim sensie koleżeńskim. Wtedy coś się u mnie narodziło. Jakieś takie dziwne, sentymentalne uczucie, że kogoś mi brakuje. Kogoś, czyli Zająca - wspominał Krawczyk.

aneta zając, mikołaj krawczyk

A Aneta dodała:

Takiej typowej pierwszej randki nie było.
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Agencja Wyborcza.pl

Ślubu nie było

Aneta i Mikołaj stali się prawdziwymi ulubieńcami publiczności. Uczucie na ekranie, uczucie w życiu prywatnym - wydawało się, że drugiej tak dobranej pary to tylko ze świecą szukać.

aneta zając, mikołaj krawczyk

Kiedy odgrywani przez aktorów bohaterowie serialu, czyli Marysia i Paweł, brali ślub, widzowie mieli nadzieję, że wkrótce w realu zobaczą Zając i Krawczyka na ślubnym kobiercu.

aneta zając, mikołaj krawczyk

Choć co jakiś czas pojawiały się plotki o ich rzekomym ślubie, para nigdy nie zalegalizowała swojego związku.

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Kapif

Nic nie może przecież wiecznie trwać?

Zając i Krawczyk nie wzięli ślubu, jednak zdecydowali się na dziecko. Los był dla nich hojny - 4 kwietnia 2011 roku para została rodzicami bliźniąt. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zepsuć szczęścia zakochanych. Jak się jednak okazało, miłość między aktorami nie wytrzymała poważnej próby. Od narodzenia dzieci pary nie minął nawet rok, a wszystko się zmieniło. Serce Krawczyka należy dziś do innej koleżanki z planu serialu. Czy związek Mikołaja i Agnieszki Włodarczyk okaże się czymś poważnym? O tym dopiero się przekonamy.

  Agnieszka W?odarczyk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.