Ronaldo jest w Polsce, a jego dziewczyna ROZBIERA SIĘ w magazynie

Piękna wybranka znanego piłkarza znowu w rozbieranej sesji.
Irina Shayk. Irina Shayk. FHM

Najnowsza sesja seksownej Iriny

Cristiano Ronaldo, przebywający aktualnie w Polsce piłkarz może mieć powody do dumy. Uroda jego dziewczyny, Iriny Shayk, została doceniona przez prestiżowy portal models.com, który umieścił ją na 10. pozycji wśród najseksowniejszych modelek. Jego piękna partnerka pojawiła się także w gorącej rozbieranej sesji dla męskiego magazynu FHM South Africa. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć.

Irina Shayk

A tak Cristiano Ronaldo trenował w Polsce:

irina shayk,

Irina Shayk

Irina Shayk Irina Shayk screen theirinashayk.com

Shayk w męskich magazynach

To nie pierwsza erotyczna sesja piękności. Modelka wielokrotnie pojawiała się w męskiej prasie. Ma na swoim koncie kilka okładek i sesji dla takich magazynów jak GQ czy Esquire.

Irina Shayk

irina shayk

irina shayk. irina shayk. fot print screen theirinashayk.com

Początki kariery Iriny Shayk

26-letnia Irina Shayk pochodzi z Rosji. Zupełnie przypadkowo, namówiona przez pracownika jednej z agencji modelek, wzięła udział w konkursie piękności "Miss Chelyabinsk". Wygrała i zachęcona sukcesem, przeprowadziła się do rosyjskiej stolicy. Mając 19 lat, poznała tam ludzi, którzy umożliwili jej wyjazd do Paryża. Początki były trudne, bo modelka nie znała angielskiego, ale ciężka praca zaczęła owocować znacznie lepszymi propozycjami.

Irina Shayk

Irina Shayk. Irina Shayk. EAST NEWS

Piękność reklamująca bieliznę

Rosyjska piękność ma na swoim koncie wiele sesji eksponujących jej idealne ciało. Wielokrotnie pojawiała się w reklamach bielizny takich marek jak La Senza czy Intimissimi. To właśnie dzięki współpracy z tymi firmami, Irina Shayk rozpoczęła swoją oszałamiającą karierę.

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk. Irina Shayk. fot. materiały prasowe

Shayk z reklamach film odzieżowych

Mimo że modelka jest utożsamiana raczej z sesjami rozbieranymi, to dostała również ciekawe propozycje od dużych firm odzieżowych. Wzięła udział w erotycznej kampanii Armani Exchange, a także była twarzą marek Lacoste i Guess.

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk, Cristiano Ronaldo. Irina Shayk, Cristiano Ronaldo. EOJ

Związek z Cristiano Ronaldo

Stabilną pozycję w show-biznesie ugruntował jej medialny związek ze słynnym piłkarzem Cristiano Ronaldo. Poznali się w maju 2010 roku, gdy oboje byli twarzami kampanii Armani. Fanki piłkarza były załamane faktem, że ich idol jest już zajęty. Seksowna Rosjanka diametralnie zmieniła jego hulaszczy tryb życia. Słynny piłkarz był znany z imprezowania, krótkotrwałych, nic nie znaczących związków i nocnych przygód. Na szczęście, będąc w związku, uspokoił się.

Irina Shayk, Christiano Ronaldo

Irina Shayk, Christiano Ronaldo