Sandra Bullock przerywa milczenie: Byłam złamana

Aktorka przeżywała trudne chwile w 2010 roku.
Sandra Bullock. Sandra Bullock. fot. Peter Kramer AP

Kryzys

Rok 2010 miał być jednym z najlepszych w życiu Sandry Bullock. Szło jej świetnie w życiu zawodowym, zdobyła wszystkie najważniejsze filmowe nagrody za rolę w "The Blind Side", w tym także Oscara. Ulubienica Ameryki miała świat u swych stóp. Wydawało się też, że jest szczęśliwa w życiu prywatnym. Ale kilka dni po otrzymaniu Oscara okazało się, że mąż, Jesse James, ją wielokrotnie zdradzał.

Teraz Sandra promuje swój najnowszy film "Extremely Loud & Incredibly Close", który zaczęła kręcić niedługo po rozstaniu i w jednym z wywiadów powiedziała: "I was broken" ("Byłam złamana"). Ale po chwili zreflektowała się. Zrozumiała, że może to źle zabrzmieć, a nie chciała się zdradzić z tym, jak bardzo przeżywała tamtą sytuację. Była w złym stanie psychicznym i chciała na dłuższy czas zrezygnować z aktorstwa.

Byłam zupełnie zadowolona z tego, że będę na stałe "na przerwie".

Chodziło o przerwę od aktorstwa i występowania w filmach. Niepowodzenia w życiu osobistym sprawiły, że nie miała ochoty grać. Zdecydowała się jednak dość szybko wrócić do pracy. Dlaczego?

Szczerze, nie myślałam, że jestem w miejscu, w którym chciałabym pracować lub wyjść z tego, gdzie byłam. Nie byłam przygotowana. Ale okazja była głośniejsza niż moja głowa - wyznała aktorka.

Sandra Bullock

Ulubienica Ameryki i Bad Boy

Sandra i Jesse James poznali się w 2003 roku, kiedy aktorka przyprowadziła swojego bratanka na plan programu Jamesa "Monster garage". Zaczęli się spotykać. Amerykanie byli w szoku. Ich ulubienica, grzeczna Sandra i wytatuowany motocyklista? To nie mogło się udać. A jednak, wbrew wszystkim plotkom i krytyce, para wzięła ślub 16 lipca 2005 roku. Sandra pomagała w opiece nad trójką dzieci Jamesa, dla najmłodszej córki była jak druga matka. Para żyła spokojnie, nie afiszowali się na imprezach. Jesse rzadko towarzyszył żonie na oficjalnych przyjęciach. Aż do 2009 i 2010 roku.

Sandra Bullock, right, and Jesse James arrive at the 16th Annual Screen Actors Guild Awards on Saturday, Jan. 23, 2010, in Los Angeles.  (AP Photo/Matt Sayles)

Pojawiał się z nią na każdej gali. Oscary, Złote Globy, Screen Actors Guild Awards - zawsze byli razem. Sandra zdobyła wszystkie te nagrody i w każdej mowie dziękowała swojemu mężowi i wyznawała mu miłość. W marcu 2010 roku aktorka odebrała Oscara. Już kilka dni później gruchnęła wiadomość, że mąż, któremu tak ufała, oszukiwał ją zdradzał. A oto jedna z jego kochanek, Michelle "Bombshell" McGee, która chętnie opowiadała o szczegółach ich romansu.

04/23/2010 - Michelle "Bombshell" McGee - Michelle "Bombshell" McGee Autograph Signing and Stage Performance at Deja Vu Showgirls in Las Vegas on April 23, 2010 - Deja Vu Showgirls - Las Vegas, NV, USA - Keywords: Michelle McGee, tattoo, tattoos, black pants, black bra, bracelet, studded belt, shoulder length straight black hair -  -  - Photo Credit: Amanda Meredith / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Oprócz informacji o romansach, do mediów przedostały się zdjęcia, które świadczyły o nazistowskich zapędach Jamesa. Sandra Bullock złożyła pozew o rozwód i nie chciała mieć nic wspólnego z niewiernym mężem.

Zdjęcia mnie zszokowały i zrobiło mi się smutno. To nie jest ten facet, którego poślubiłam. To było głupie, debilne. Rasizm, antysemityzm, seksizm, homofobia. Wszystko nazistowskie i cały ładunek podobnych rzeczy, dla tego wszystkiego nie ma miejsca w moim życiu - powiedziała w jednym z wywiadów.

Syn Louis

W kwietniu 2010 roku Sandra Bullock pojawiła się na okładce magazynu "People" ze swoim synem Louisem Bardo. Chłopiec urodził się w Nowym Orleanie. Aktorka adoptowała go w styczniu, jeszcze z mężem. Teraz wychowuje go sama.

 NATIONAL PHOTO GROUP  Sandra Bullock spends the day in Austin Texas on Friday May 14th. She spends an hour at a clothing store before stopping at 2 baby stores to shop. She was smiling throughout the day and even let a gentleman in the store hold the baby. While walking to her car she carefully holds an umbrella over the baby while an assistant carries him. It is unknown if she met up with Jesse James who had spent the previous day at private home in Austin.  Job: 051610J4  PREMIUM EXCLUSIVE May 14th, 2010 Austin, TX  NPG.com

Sandra Bullock i Ryan Reynolds razem Sandra Bullock i Ryan Reynolds razem Internet, Ok Magazine

Romans?

Na początku 2011 roku media obiegła wiadomość, że Sandra spotyka się z młodszym i bardzo przystojnym aktorek Ryanem Reynoldsem. Ryan był w trakcie rozwodu z aktorką Scarlett Johansson. Sandra zaprzeczyła tym plotkom. Powiedziała, że ona i Ryan przyjaźnią się od wielu lat i poza tym nic ich nie łączy. Wspierali się po prostu w trudnych chwilach. Sandrę łączyły też zawsze dobre stosunki z byłą żoną Reynoldsa, co widać na tym zdjęciu ;)

Scarlett Johansson, left, and Sandra Bullock kiss on stage at the MTV Movie Awards in Universal City, Calif., on Sunday, June 6, 2010.  (AP Photo/Matt Sayles)

Sandra bardzo lubi całować kobiety. Pocałunek ze Scarlett był na rozdaniu MTV Movie Awards w czerwcu 2010 roku. Ale jeszcze wcześniej całowała się z Meryl Streep:

Sandra Bullock. Sandra Bullock. fot. Peter Kramer AP

Nowe życie

Po kryzysie w życiu Sandry nie ma już ani śladu. Jest szczęśliwa, wychowuje synka i gra w filmach. Na premierze tego najnowszego, "Extremely Loud & Incredibly Close", wyglądała pięknie. Wystąpiła u boku Toma Hanksa. Film opowiada historię 10-letniego Oscara, który stracił ojca w atakach z 11 września 2011 roku.

Sandra Bullock, Tom Hanks

Niedawno Sandra skończyła kręcić film "Gravity", w którym zagrała u boku George'a Clooneya. Ulubienica Ameryki znowu jest w świetnej formie.

Więcej o: