Agnieszka Włodarczyk - od rozbierającej się lolity do celebrytki

Metamorfozy gwiazdy.
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk/kapif

Agnieszka Włodarczyk kończy dziś 31 lat!

Agnieszka Włodarczyk obchodzi dziś 31. urodziny. Urodziła się w Sławnie 13 grudnia 1980 roku. Jest aktorką i piosenkarką, nie ma jednak żadnego wykształcenia w tym kierunku - niezbędne umiejętności zdobywała w praktyce.

Jak wyglądała jej droga do popularności? I jak zmieniał się jej wizerunek? Z nastoletniej, chętnie zrzucającej ubrania gwiazdki przeistoczyła się w rasową celebrytkę. Prześledźcie z nami metamorfozy Agnieszki Włodarczyk!

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. youtube.com

Początki

Włodarczyk debiutowała w 1996 r. w Studio Buffo w musicalu Janusza Józefowicz - "Tyle miłości". Miała wtedy 16 lat! Należała również do obsady musicalu "Metro".

W 1997 roku zagrała w teledysku popularnego wówczas K.A.S.Y do hitowej piosenki "Reklama".

Agnieszka Włodarczyk, Bogusław Linda, Cezary Pazura, Maciej Ślesicki. Agnieszka Włodarczyk, Bogusław Linda, Cezary Pazura, Maciej Ślesicki. Agencja Wyborcza.pl

Pierwsze role

W 1997 roku Włodarczyk zagrała tytułową rolę w filmie Macieja Ślesickiego pt. "Sara". Jak na początkującą aktorkę, było to wyjątkowe osiągnięcie - pojawiła się u boku takich sław jak Bogusław Linda czy Cezary Pazura... Włodarczyk stała się w tej roli naszą rodzimą lolitą - jako nastoletnia, świadoma swej seksualności córka gangstera zakochuje się w swoim ochroniarzu... Grając w "Sarze" Włodarczyk miała 17 lat. I już wtedy szokowała nagością w odważnych scenach z Bogusławem Lindą.

Był to złoty okres w karierze aktorskiej Włodarczyk. W latach 1997-1998 wcielała się też w rolę siostry Cezarego Cezarego w kultowym serialu komediowym "13. posterunek". Rozśmieszała i zwracała na siebie uwagę urodą. Pojawiała się też w innych serialach, między innymi "Świat według Kiepskich" czy "Zostać miss".

Agnieszka Włodarczyk, Bogusław Linda

Agnieszka Włodarczyk, Cezary Pazura

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. Playboy

Rozbierane sesje

Świadoma swoich atutów gwiazda nie miała nigdy problemów z roznegliżowanymi sesjami zdjęciowymi. W 2002 roku pojawiła się na okładce magazynu "Playboy", dwa lata później rozebrała się dla "CKM". Podobnych sesji było oczywiście więcej, tak samo jak nagości w filmach z udziałem Włodarczyk...

Agnieszka Włodarczyk, ckm

Agnieszka Włodarczyk

Celebrytka

Agnieszka Włodarczyk zaliczyła prawie wszystkie programy dla celebrytów...

W 2005 roku wzięła udział w I edycji "Tańca z gwiazdami". Partnerował jej Michał Skawiński, razem zajęli 7. miejsce.

Dwa lata później, w 2007 roku, wystąpiła też w I edycji programu "Jak oni śpiewają". Tym razem wygrała! W finale konkurowała wówczas z Nataszą Urbańską (kto by pomyślał, że po kilku latach to Urbańska stanie się tak gorącym nazwiskiem show-biznesu?). Widzowie docenili więc amatorski, bo nigdy nie szkolony, wokal Włodarczyk, przyznając jej Brylantowy Mikrofon.

Włodarczyk walczyła też o wygraną w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" - z partnerem Łukaszem Jóźwiakiem zajęła 2. miejsce.

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. Agencja Wyborcza.pl

Piosenkarka

Agnieszka Włodarczyk zawsze widziała się w roli piosenkarki, wygrana w "Jak oni śpiewają" na pewno dodała jej pewności siebie na scenie. W 2007 roku ukazał się jej debiutancki album - "Nie dla oka...", który uzyskał status złotej płyty. Gwiazda brała też udział w różnego rodzaju przeglądach piosenki i festiwalach. Jak podoba wam się w tej roli?

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko. Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko. Forum

Życie prywatne - czas rozstań

Życie prywatne Agnieszki Włodarczyk wydawało się ustabilizowane - od 2005 roku była w związku z Maciejem Sićko, pełniącym zarazem rolę jej menadżera. Na początku grudnia tego roku zelektryzowała nas wiadomość o rozstaniu pary. A planowali przecież założenie rodziny! Niespełna pół roku temu zdecydowali się na zakup wspólnego mieszkania, myśleli też o dziecku... Włodarczyk przeżywa więc przełom nie tylko w życiu uczuciowym, ale też zawodowym.

Spekulowano, że miejsce menadżera Włodarczyk zająć ma były mąż Edyty Górniak, Dariusz Krupa. Pogłoski te okazały się nieprawdziwe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.