Dorota Gardias - jak pogodynka została Kobietą Roku 2011

Jej droga do sławy.
Dorota Gardias. Dorota Gardias. kapif

Dorota Gardias

Dorota Gardias została Kobietą Roku 2011. Tytuł ten przyznano jej na gali Męska Rzecz 2011, organizowanej przez TVN Turbo. Jak wyglądała droga tej pięknej brunetki do popularności?

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Archiwum

Dorota Gardias

Dorota Gardias zaczynała swoją przygodę z show-biznesem jako modelka. W 1999 roku została Miss Lubelszczyzny. Na swoim koncie ma tez tytuły: Miss Lubelskich Studentek, Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Nastolatek Zamojszczyzny czy Miss Dziennika Wschodniego.

Dorota Gardias. Dorota Gardias. TVN Meteo

Dorota Gardias

Choć pracę w telewizji zaczynała w lubelskim oddziale TVP3, stała się rozpoznawalna jako pogodynka w TVN Meteo, gdzie debiutowała w 2006 r. Rok później rozpoczęła pracę dla TVN.

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Materiały prasowe

Dorota Gardias

Udział (i wygrana!) w IX edycji "Tańca z gwiazdami" zapewnił Gardias popularność. Jej partnerem był Andrej Mosejcuk, który patrzył na Dorotę jak zaczarowany.

W walce o Złotą Kulę wspierał Gardias mąż, Konrad Skóra. Z zawodu pilot śmigłowców, na stałe mieszkał w Łodzi, podczas gdy jego żona - w Warszawie. Gardias wielokrotnie podkreślała, jak dobrze radzą sobie w tym związku na odległość i jaki jej mąż jest cudowny. Jednak ta miłość nie przeszła próby czasu - rozwiedli się w 2011 r.

Dorota Gardias. Dorota Gardias. CKM

Dorota Gardias

W marcu 2011 Gardias znalazła się na okładce magazynu "CKM". Odważne zdjęcia jej niestraszne - ma już na swoim koncie m.in. sesję topless dla "Twojego stylu".

Dorota Gardias, Patryk Kalski. Dorota Gardias, Patryk Kalski. www.KAPIF.pl

Dorota Gardias

Po rozwodzie z Konradem Skórą, Gardias dość szybko znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera - Patryka Kalskiego. Po raz pierwszy para oficjalnie pojawiła się razem na ślubie Agnieszki Popielewicz, we wrześniu 2011 r.

Dorota Gardias błyszczała na czerwonym dywanie. Dorota Gardias błyszczała na czerwonym dywanie. Agencja WBF

Dorota Gardias

Gardias stała się stuprocentową celebrytką - chętnie bywa na salonach, pozuje do zdjęć, dobrze czuje się na czerwonym dywanie. Czy te jakże sympatyczne cechy faktycznie czynią z niej jednak "Kobietę Roku"...?

Więcej o:
Komentarze (21)
Dorota Gardias - jak pogodynka została Kobietą Roku 2011
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy 5

  Pogodynka kobietą roku. Masakra, w USA by ją wyśmiali, tylko w tym kraju jest takie modowe zadupie, że lansuje się gwiazdki najniższego szczebla, a o prawdziwych się zapomina.

 • londres

  Oceniono 5 razy 5

  swiat zszedł na psy, kobieta roku nie pisarka, nie artystka, nie działaczka społeczna, tylko zapowiaczka pogody swiecąca tyłkiem gdzie popadnie

 • fanizymiko

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Gardias otrzymała nagrodę dawaną przez korporację, jej pracodawcę swoim pracownikom. Coś takiego jak pracownik miesiąca w sieci fast food na "M".

  A na Plotku poruszenie jakby dostała Nobla:)))

 • nkwd

  Oceniono 6 razy 4

  Najważniejsze to,pchać się łokciami i dupskiem przez tłumy do celu.Teraz,pozostaje jej tylko estrada-może przecież zostać wokalistką,w myśl zasady -"śpiewać każdy może....",lub aktorką np. w "M jak miłość",czy innym tasiemcu.W ten sposób z prowincjonalna gąska zamieni się w nową "gwiazdę".

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 3

  Pani od pokazywania frontów atmosferycznych kobietą roku... Aż się chce tornado do tvnu wpuścić.

 • falco2009

  Oceniono 5 razy 3

  Nie podniecajcie się . Nie od dziś wiadomo ,że karierę najszybciej robi się na d .......Szczególnej aktywności mózgu u tej pani nie odnotowano.

 • dimoni

  Oceniono 2 razy 2

  Jak ona jest gwiazdą to ja jestem F-16. Miała tyle ....w d... co most Poniatowskiego nitów.
  Żałosna zarozumiała pogodynka.

 • cosma

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe , kto ją wybrał !!!!!!!!!!!!!!!! kolejny - PRZEKRĘT !!!!!!!!!!!!!!!! Tak CWANIACY - się bawią !!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX