Agnieszka Więdłocha to według internautów idealna narzeczona!

Internauci docenili jej naturalność i wdzięk.
Agnieszka Więdłocha Agnieszka Więdłocha KAPIF

Talent z Łodzi

W serialach grała narzeczone: Antka Pawlickiego i Rafała Mroczka. Internauci piszą, że chętnie wzięliby z nią ślub. Dowiedz się, kim jest Agnieszka Więdłocha.

Agnieszka Więdłocha pochodzi z Łodzi. Jest absolwentką tamtejszej filmówki. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w teatrze im. Stefana Jaracza. Za swoje role dostała już wiele nagród m.in. Srebrny Pierścień.

O swoim mieście mówi tak:

Łódzki bałagan ma też swój urok. W tym całym chaosie jest mimo wszystko jakiś urok. Te brudne ulice, obdarte kamienice naprawdę mają swój urok!
Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. KAPIF

Trudna rola

W 2008 roku Więdłocha dołączyła do obsady serialu "Czas Honoru". Mimo że grała drugoplanową postać, to i tak przyciągała uwagę. Lena, narzeczona Janka (granego przez Antka Pawlickiego) to silna kobieta, która codziennie walczy o przeżycie w getcie. Więdłocha przyznała, że ta rola wiele ją kosztowała.

Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. materiały prasowe

Seriale

"Czas honoru" nie był pierwszą produkcją, w której aktorka występowała. Przygodę ze srebrnym ekranem rozpoczęła jeszcze na studiach. Najpierw było "Na Wspólnej", w 2010 zagrała w "Klubie Szalonych Dziewic". Teraz można oglądać ją w "M jak Miłość", w którym zostanie na dłużej. Wciela się tam w Joasię, żonę Pawła Zduńskiego.

Na pytanie, czy nie boi się, że utknie w telenoweli, odpowiada:

Pewnie! Ale każdy z nas ma wybór. Zawsze można powiedzieć dość i odejść jak Małgorzata Kożuchowska.
Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. KAPIF

Z dystansem do życia

Mam takie przekonanie, że nie ma w życiu sytuacji beznadziejnych i jeśli człowiek będzie silnie do czegoś dążył jest w stanie zrealizować wszystko.

Do tego Więdłocha jest ryzykantką:

Lubię wyzwania. Pociąga mnie strach, że coś może się nie udać, bo wtedy trzeba dać z siebie wszystko.

Mimo urody, aktorka nie przywiązuje do niej zbytniej wagi. Nie liczy też każdego kilograma, jak niektóre koleżanki po fachu:

Jestem z natury szczupła, a kiedyś byłam patyczakiem.Wydaje mi się jednak, że każda młoda dziewczyna dba o figurę, nie tylko aktorka. Staram się dobrze odżywiać, choć zdarza się, że po trwających do nocy próbach, zjadam na szybko coś niezdrowego.
Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. KAPIF

Imprezy

Aktorka chętnie korzysta z zaproszeń na bankiety w Warszawie. Chętnie pozuje do zdjęć, wręcz romansuje z aparatami. Fotoreporterzy chwalą ją za profesjonalizm i spontaniczność. Kochają także jej piękny, życzliwy uśmiech.

Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. KAPIF

Nieograna twarz

"Nieograna twarz" - tak piszą o niej internauci. Rozpływają się nad jej naturalnością i wdziękiem. Wiele osób docenia to, że aktorka potrafi łączyć komercję z ambitniejszymi projektami.

Więcej o: