Edyta Zając wypiękniała. I to jak!

Od szarej myszki do królowej imprez.
Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Edyta Zając

Edyta Zając i Cezary Pazura. o ich związku zrobiło się głośno w 2008 roku, kiedy to do mediów wypłynęły informacje, że aktor ma zamiar z młodziutką pięknością się ożenić. Para nie chciała ukrywać swojej miłości i zaraz po tym zaczęli pojawiać się na salonach razem. Od trzech lat obserwujemy, jak Zając rozkwita przy Cezarym Pazurze.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Edyta Zając

W październiku 2008 roku pojawiły się kolejne plotki. Edyta Zając jest w ciąży! Para była konsekwentna w pokazywaniu się razem. Zdjęcia tym samym potwierdziły plotki. Młoda dziewczyna spodziewała się dziecka. Pojawił się brzuszek a wraz z nim Zając zaczęła zmieniać styl. Zrzuciła luźny strój i postawiła na kobiecość.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Edyta Zając

Wielką metamorfozą Edyty Zając była zmiana koloru włosów. Styliści i znawcy tematu nie zostawili na niej suchej nitki. Według nich 20-latka postarzała się na własne życzenie o dobre 10 lat! W pewnym momencie Zając miała dosyć nagonki i chciała od mediów uciec.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Edyta Zając

Edyta Zając wciąż była na celowniku mediów. Wciąż jednak przy nich trwała a wraz z jej bywaniem na salonach zmieniała się. Doszło do niej, że zasada "Jak cię widzą tak cię piszą" w show-biznesie jest przestrzegana jak nigdzie indziej. Zaczęła inaczej upinać włosy, rozjaśniła je i znów postawiła na lekkość stroju. Ale to nie było jej ostatnie słowo.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Edyta Zając

Nowe wcielenie Edyty Zając mogliśmy zaobserwować w czasie, gdy dostała pracę w Polsat Cafe. Kobieca telewizja wymusiła na partnerce Cezarego Pazury bycie "Glamour". Od tej chwili Zając zaczęła nosić sukienki, polubiła wieczorowe kreacje. A nie było to dla niej na pewno łatwe. W końcu miała niespełna 21 lat. Dziewczyny w jej wieku chcą się jeszcze wyszaleć. Ona musiała walczyć o swój wizerunek i szybko dorosnąć. Do roli matki, żony i... gwiazdy.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Edyta Zając

Prawdziwy przełom nastąpił w 2010 roku. Podczas Telekamer Edyta Zając zaprezentowała się w nowym wcieleniu. Platynowe włosy, wieczorowa sukienka i zupełnie inny (czytaj - lepszy) makijaż. Odważnym krokiem weszła wtedy na salony. Jakby chciała powiedzieć "Oto nowa ja. Nowa, lepsza!". Media zachwycały się jej przemianą. Cieszyła oko widza w Polsat Cafe i wytrąciła argumenty z rąk dziennikarzy, że o siebie nie dba.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Edyta Zając

Mamy rok 2011. Edyta Zając konsekwentnie idzie w kierunku elegancji. Nie zapomina jednak o tym, że wciąż jest młoda i piękna. Podkreśla swój wiek na każdym kroku. Nie chce być traktowana jak "stara malutka". Dobrze się ubrać to jedno. Wyglądac w tym dobrze to zupełnie inna sprawa. Edyta Zając dokonała niemożliwego - doszła do perfekcji i wygląda jak gwiazda. A każdy wie, że początki były fatalne. (Kto zapomniał, odsyłamy do slajdu nr. 1).

Więcej o:
Komentarze (34)
Edyta Zając wypiękniała. I to jak!
Zaloguj się
 • rack

  Oceniono 9 razy 9

  Wypiękniała??? słucham? jestem facetem i zasada w tym układzie jest prosta... ona dla kasy, on dla... tyle w temacie. Acha.. ta panienka nie ma KLASY !!! Cóż tego sie kupic raczej nie da, jak i urody!

 • janeek

  Oceniono 9 razy 9

  Zajac tak wypiekniala, ze moze do miss krolikow startowac, z pazurkiem, a co!

 • sansa

  Oceniono 10 razy 8

  "Od szarej myszki do gwiazdy" - ze zdjęć wynika, że od dziewczyny w dżinsach do dziewczyny w lateksie.

 • sensacja

  Oceniono 7 razy 7

  Czy to jest artykuł sponsorowany? Innego powodu do takiego zachwytu tą przeciętną dziewczyną nie widzę. Pięknością ona nie była i nie jest, brakuje jej klasy i charyzmy, jest kompletnie bez wyrazu. Do tego różnica wieku i statusu majątkowego wyjaśnia sens tego związku.

 • krystin9

  Oceniono 9 razy 7

  Biedne dziecko, które w końcu uwierzyło, że małżeństwo z Pazurą wystarczy by ZOSTAĆ GWIAZDĄ.
  Gorzej, że wierzą w to dziennikarze Plotka

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  reki335 mnie uprzedził, aczkolwiek ogólnie jest to bardzo przeciętna laska, ale sztab stylistek, kosmetyczek i fotografów może każdej wiele pomóc [errata: stylistka, kosmetyczka, fotograf nie pomoże]. Ani jej. Ani jemu.

 • grandet

  Oceniono 5 razy 5

  ani ona ładna, ani mądra .... demencja starcza postepuje pani Czarku ...

 • noni

  Oceniono 5 razy 5

  Jaka Zając? Od dawna nie jest Zającem tylko Pazurą

 • rysiek

  Oceniono 4 razy 4

  tak btw to jaka z niej gwiazda"? jest żoną przeciętnego zapomnianego aktora i czasem z nim bywa na imprezach. to jest dla was gwiazdorstwo???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX