Najseksowniejsze kobiety świata

Aktorki, modelki, dziennikarki, piosenkarki, działaczki polityczne. Są piękne, popularne, spełnione zawodowo, osiągnęły sukces w swoich branżach i właśnie dzięki temu (czyli nie tylko z powodu urody) znalazły się w Atlasie Najseksowniejszych Kobiet ze 195 krajów świata, przygotowywanym co roku przez magazyn Esquire.
Zobaczcie, kto pojawił się wśród najseksowniejszych kobiet świata i jaki kraj reprezentował. Wybraliśmy dla Was najbardziej gorące nazwiska!
Rihanna. Rihanna. www.EASTNEWS.pl

Barbados - Rihanna

Pochodząca z Barbadosu Rihanna została wybrana jako najseksowniejsza reprezentantka swojego kraju. Rihanna jest nie tylko piękna, zmysłowa, nie tylko chętnie pokazuje swoje wdzięki w różnych, często odważnych, sesjach. Osiągnęła przede wszystkim niesamowity sukces w branży muzycznej. Od czasu pierwszego singla "Umbrella" króluje na światowych listach przebojów. Ostatnio ustanowiła nowy rekord, pokonując tym samym Presleya!

Carla Ortiz. Carla Ortiz. screen z ezbloomers.com

Boliwia - Carla Ortiz

Piękna aktorka mieszka w Los Angeles, głównie znana z oper mydlanych. Zachwyciła nas swoją urodą i mamy nadzieję, że dzięki temu rankingowi jeszcze o niej usłyszymy.

Gisele Bundchen. Gisele Bundchen. plotek.pl

Brazylia - Gissele Bundchen

Chyba każda dziewczyna zaczynająca swoja przygodę w modelingu marzy o takiej karierze. Bundchen pracuje z najlepszymi domami mody i od wielu lat utrzymuje się na samym szczycie. Najpierw została okrzyknięta najsławniejszą i najlepiej opłacaną modelką na świecie. A teraz najseksowniejszą reprezentantką Brazylii.

Rachel McAdams Rachel McAdams lula.pl

Kanada - Rachel McAdams

Piękna kanadyjska aktorka, wszystkim doskonale znana z filmu "Pamiętnik", w którym  zagrała u boku Ryana Goslinga, ma coraz mocniejsza pozycję w hollywoodzkim kinie. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w dziele Woodyego Allena "O północy w Paryżu".

Carla Bruni. Carla Bruni. lula.pl

Francja - Carla Bruni

Choć pochodzi w Włoch, w rankingu reprezentuje Francję. Modelka i piosenkarka, a prywatnie żona urzędującego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, któremu właśnie urodziła córkę. Niewątpliwie najpiękniejsza pierwsza dama na świecie.

Diane Kruger. Diane Kruger. lula.pl

Niemcy - Diane Kruger

Według amerykańskiego magazynu "Esquire" Diane Kruger, niemiecka aktorka i modelka, wnosi powiew świeżości do amerykańskiego kina. Wielu z nas wzruszyła w filmie "Apartament". Jedną z ważniejszych ról jakie zagrała była postać Bridget Von Hammersmark w "Bękartach Wojny" Quentina Tarantino. Ma doskonałe wyczucie stylu i elektryzująca urodę, nic więc dziwnego, że wielcy projektanci mody kochają ja ubierać.

Bjork. Bjork. screen z electronicbetas.com

Islandia - Bjork

Islandzka piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów od lat podbija świat swoim niepowtarzalnym głosem i właśnie dlatego trafiła na tę listę. Artystka ma raczej kontrowersyjną urodę i jej obecność w tym rankingu potwierdza, że nie opiera się on tylko na szczupłych nogach i wydatnym biuście, ale na tym co zdołała osiągnąć. Zdobyta sława i uznanie są równie ważne.

Natalie Portman. Natalie Portman. REUTERS/LUCY NICHOLSON/Forum

Izrael - Natalie Portman

Zdobywczyni Oskara za rolę w filmie "Czarny łabędź" urodziła się w Izraelu, kiedy miała 3 lata przeniosła się z rodzicami do Ameryki. W wieku 9 lat zasłynęła wybitną rolą w filmie "Leon zawodowiec", która otworzyła jej drzwi do wielkiej, międzynarodowej kariery.

Monica Bellucci. Monica Bellucci. Joel Ryan AP

Włochy - Monica Bellucci

Jej włoska uroda szybko pobiła świat! Dziś jest symbolem seksu i kwintesencja kobiecości. Karierę zaczynała jako modelka, później zaczęła grać w filmach. Największą sławę i uznanie krytyków przyniosła jej rola zgwałconej kobiety w filmie "Nieodwracalne". Już niedługo zobaczymy ją w filmie Andrzeja Wajdy.

Julia Tymoszenko. Julia Tymoszenko. Agencja Wyborcza.pl

Ukraina - Julia Tymoszenko

Jedna z najsłynniejszych kobiet polityki! Jako pierwsza kobieta objęła stanowisko premiera Ukrainy. Kandydowała także w wyborach prezydenckich w 2010 roku, jednak bez powodzenia.

Niedawno była premier została skazana na 7 lat więzienia za nadużycia podczas podpisywania przez Ukrainę umów gazowych z Rosją. Mimo oskarżeń Tymoszenko wciąż ma wielu zwolenników. Od lat wygląda nienagannie, a jej silna osobowość wciąż jest wzorem dla wielu kobiet. Tymoszenko ponadto jest dowodem na to, że z kobiecości można uczynić atut w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Więcej o: