Seksowne babcie show-biznesu

Jest na czym oko zawiesić.
Kora Kora Kapif

Kora

Kora to świeżo upieczona babcia. Została nią w październiku tego roku. A wszystko za sprawą jej młodszego syna, Szymona Sipowicza. Kora, która ma 60 lat, od kilku tygodni może cieszyć oczy widokiem wnuczka, który dostał na imię Jazon.  To zupełnie nowa sytuacja w życiu artystki. Musi odnaleźć się w nowej roli. Maluchowi można pozazdrościć Mieć taką babcię rockmankę to wielkie szczęście.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak Kapif

Beata Kozidrak

Debiutująca babcią w tym roku była również Beata Kozidrak. 50-letniej gwieździe wnuczkę urodziła przepiękna córka Katarzyna Pietras. W maju na świat przyszedł silny i śliczny chłopiec. Kozidrak od tamtej pory jest wniebowzięta. Artystka należy do babć które poświęcają dużo czasu wnuczkom. Jest ponoć bardzo opiekuńcza i rozpieszcza pociechę córki.

b b Kapif

Grażyna Szapołowska

Okazuje się, że dama kina w tym zestawieniu jest najbardziej troskliwą babcią. Ponoć swojej wnuczce Karolince potrafi nieba przychylić. Piecze ciastka z Karolinką, ale nie daje jej słodyczy ze sklepu. Patrząc na zdjęcia Szapołowskiej (58 lat.) to przypuszczamy, że jest nie tylko troskliwą, ale bardzo seksowną babcią. Karolina jest córką Katarzyny Jungowskiej.

Agata Młynarska Agata Młynarska Kapif

Agata Młynarska

W maju tego roku do grona znanych i pięknych babć dołączyła Agata Młynarska (46 lat.). Wszystko za sprawą jej syna Stanisława (26 lat) i synowej Kai. Agacie Młynarskiej urodziła się wnuczka.

Krystyna Janda Krystyna Janda Kapif

Krystyna Janda

Krystyna Janda ma 59 lat i doczekała się trzech wnuczek. Dwie wnuczki są córkami Marii Seweryn - znanej aktorki.  Jak sama kiedyś powiedziała, jest bardzo zajętą babcią, która nie ma wiele czasu dla pociech. Ale gdy tylko znajdzie go choć trochę zabiera wnuki do teatru. Wnuczki Jandy jeżdżą z nią także na wycieczki np. na narty. Pytana kiedyś o to, czy traktują ją jako wielką gwiazdę, powiedziała, że nie. Taka babcia to skarb!

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor Kapif

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor długo nie mogła oswoić się z myślą, że jest babcią. Córka Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej Janina spowodowała, że popularna prezenterka była przez długi czas w szoku.

Dziś Dowbor jest już oswojona z nową sytuacją. Ba, teraz twierdzi, że bycie babcią jest bardziej fascynujące, niż bycie mamą.

Więcej o:
Komentarze (7)
Seksowne babcie show-biznesu
Zaloguj się
 • gagula

  Oceniono 6 razy 6

  ja z tych pań najbardziej lubię Beatę Kozidrak :)

 • wacek8623

  Oceniono 4 razy 2

  PANI GOŻDZIKOWA BIJE WSZYSTKIE

 • taka_prawda521

  Oceniono 3 razy 1

  Jak można dziecko unieszczęśliwić imieniem JANINA?!?!?!

 • kili

  Oceniono 5 razy 1

  błagam, tylko nie piszcie już o Dowbor, please.

 • saba20

  Oceniono 2 razy 0

  Nie mieszajcie wspaniałej, prawdziwej aktorki Krystyny Jandy z Beatą Kozidrak.

 • bratek2

  Oceniono 4 razy 0

  moim zdaniem, najgoretsza i najbardziej atrakcyjna(bo najmlodsza), jest zdecydowanie agata mlynarska, ale pozostalym babciom tez nic nie brakuje.

 • chesterfield

  Oceniono 1 raz -1

  ,,przepiękna córka Katarzyna Pietras"

  What?!?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX