Zniknęli z seriali. Co robią?

Sprawdź, co słychać u gwiazd, które odeszły z popularnych telenoweli.
Dominika Figurska Dominika Figurska Kapif

Dominika Figurska

Od czasu, gdy odeszła z serialu "M jak miłość", zdążyła urodzić dziecko, zareklamować materace, zagrać u Józefowicza, poprzeć Jarosława Kaczyńskiego w walce o prezydenturę i wywalczyć rolę w serialu "Ratownicy".
Jan Wieczorkowski Jan Wieczorkowski Kapif

Jan Wieczorkowski

Z serialem "Klan" pożegnał się już 13 lat temu. Grał w nim Marka Chojnickiego zanim zastąpił go w tej roli Tomasz Olejarczyk. Odszedł, by nie zostać zaszufladkowanym jako aktor serialowy i trochę się udało, a trochę nie... Dziś gra na przemian w serialach i na dużym ekranie, ostatnio w polsatowskiej produkcji "Hotel 52" i w filmie "Milczenie jest złotem".
Agnieszka Fitkau-Perepeczko Agnieszka Fitkau-Perepeczko Kapif

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Neurotyczna matka Stefana z "M jak miłość" odeszła z serialu w 2007 roku i w zasadzie zerwała z graniem. Po "M jak miłość" pojawiła się jedynie gościnnie w serialu "39 i pół", ale tyko w dwóch odcinkach. Teraz pisze książki. Ostatnia, "Strzał w dziesiątkę", ukazała się w ubiegłym roku.
Filip Bobek Filip Bobek Kapif

Filip Bobek

Wprawdzie nie zniknął z "BrzydUli", a wraz z nią, ale jego kariera nadal świetnie się rozwija. Zagrał w serialach "Klub Szalonych Dziewic" i "Hotel 52" oraz filmach "Weekend", "80 milionów" i "Prosto w serce".
Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska

Tytułowa "BrzydUla" od zakończenia emisji serialu zdarzyła już zachwycić tańcem wygrywając "Taniec z Gwiazdami" i głosem coraz częściej pojawiając się z mikrofonem. Zagrała też w teatrze i w filmach "Historia Roja" i "Zimowy ojciec". 
Jacek Poniedziałek Jacek Poniedziałek Kapif

Jacek Poniedziałek

Od czasu odejścia z "M jak miłość" zagrał w serialach "Na Wspólnej", "39 i pół" i "Klub Szalonych Dziewic". Zagrał też księdza w "Boisku dla bezdomnych", a w życiu prywatnym gra naczelnego polskiego geja wśród celebrytów.
Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha

Odejście z serialu "M jak miłość" było doskonałym posunięciem. Jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. Wytańczyła Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami", wystąpiła w gorącej sesji dla "Playboya" i została jurorką "You Can Dance", a ze strony reżyserów posypały się propozycje filmowe. Muchę zobaczymy wkrótce m. in. w nowej wersji kultowego filmu "Och, Karol".
Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant Kapif

Agnieszka Dygant

Salową Mariolkę z serialu "Na dobre i na złe" grała przez siedem lat. Potem została Nianią Franią, a teraz jest szczęśliwą mamą. Choć wróciła już do pracy, produkcja do jakiej zatrudniła ją TVN, jest na razie trzymana w tajemnicy.
Więcej o: