Zniknęli z seriali. Co robią?

Sprawdź, co słychać u gwiazd, które odeszły z popularnych telenoweli.
Dominika Figurska Dominika Figurska Kapif

Dominika Figurska

Od czasu, gdy odeszła z serialu "M jak miłość", zdążyła urodzić dziecko, zareklamować materace, zagrać u Józefowicza, poprzeć Jarosława Kaczyńskiego w walce o prezydenturę i wywalczyć rolę w serialu "Ratownicy".
Jan Wieczorkowski Jan Wieczorkowski Kapif

Jan Wieczorkowski

Z serialem "Klan" pożegnał się już 13 lat temu. Grał w nim Marka Chojnickiego zanim zastąpił go w tej roli Tomasz Olejarczyk. Odszedł, by nie zostać zaszufladkowanym jako aktor serialowy i trochę się udało, a trochę nie... Dziś gra na przemian w serialach i na dużym ekranie, ostatnio w polsatowskiej produkcji "Hotel 52" i w filmie "Milczenie jest złotem".
Agnieszka Fitkau-Perepeczko Agnieszka Fitkau-Perepeczko Kapif

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Neurotyczna matka Stefana z "M jak miłość" odeszła z serialu w 2007 roku i w zasadzie zerwała z graniem. Po "M jak miłość" pojawiła się jedynie gościnnie w serialu "39 i pół", ale tyko w dwóch odcinkach. Teraz pisze książki. Ostatnia, "Strzał w dziesiątkę", ukazała się w ubiegłym roku.
Filip Bobek Filip Bobek Kapif

Filip Bobek

Wprawdzie nie zniknął z "BrzydUli", a wraz z nią, ale jego kariera nadal świetnie się rozwija. Zagrał w serialach "Klub Szalonych Dziewic" i "Hotel 52" oraz filmach "Weekend", "80 milionów" i "Prosto w serce".
Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska

Tytułowa "BrzydUla" od zakończenia emisji serialu zdarzyła już zachwycić tańcem wygrywając "Taniec z Gwiazdami" i głosem coraz częściej pojawiając się z mikrofonem. Zagrała też w teatrze i w filmach "Historia Roja" i "Zimowy ojciec". 
Jacek Poniedziałek Jacek Poniedziałek Kapif

Jacek Poniedziałek

Od czasu odejścia z "M jak miłość" zagrał w serialach "Na Wspólnej", "39 i pół" i "Klub Szalonych Dziewic". Zagrał też księdza w "Boisku dla bezdomnych", a w życiu prywatnym gra naczelnego polskiego geja wśród celebrytów.
Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha

Odejście z serialu "M jak miłość" było doskonałym posunięciem. Jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. Wytańczyła Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami", wystąpiła w gorącej sesji dla "Playboya" i została jurorką "You Can Dance", a ze strony reżyserów posypały się propozycje filmowe. Muchę zobaczymy wkrótce m. in. w nowej wersji kultowego filmu "Och, Karol".
Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant Kapif

Agnieszka Dygant

Salową Mariolkę z serialu "Na dobre i na złe" grała przez siedem lat. Potem została Nianią Franią, a teraz jest szczęśliwą mamą. Choć wróciła już do pracy, produkcja do jakiej zatrudniła ją TVN, jest na razie trzymana w tajemnicy.
Więcej o:
Komentarze (27)
Zniknęli z seriali. Co robią?
Zaloguj się
 • rurku

  Oceniono 15 razy 15

  Wieczorkowski co najważniejsze gra w "Czasie honoru". Ale plotku jakie ty bzdury wypisujesz. W "Klanie" zastąpił go Daniel Zawadzki i serialem pożegnał się 7 lat temu.

 • jolalojalna

  Oceniono 14 razy 14

  Dominika wygląda straszne. Wieczorkowski zagrał Michała a nie Marka.

 • jadzka

  Oceniono 10 razy 10

  nie dziwię się że Wieczorkowski zrezygnował z takiego gówna jak "Kran" i zaczął grać w lepszych produkcjach ludzie grający tam role w zasadzie stają się tam parodią swoich bohaterów wystarczy spojrzeć na tego co gra Ryśka czy Bożenkę

 • katie902

  Oceniono 10 razy 10

  do wypowiedzi rurku dodam, że w Klanie postać Wieczorkowskiego nazywała się Michał (a nie Marek) Chojnicki

 • mamma

  Oceniono 9 razy 9

  Wieczorkowski gral MARKA Chojnickiego ? PLOTEK znowu nie odrobil zadania domowego - jego postac w Klanie miala na imie Michal.

 • margott.

  Oceniono 8 razy 8

  Jan Wieczorkowski grał w "Klanie", owszem, ale on nigdzie nie zniknął. Istnieją jeszcze inne stacje telewizyjne niż TVN i Polsat. Jest pewien świetny serial, w którym pan Wieczorkowski gra Władka. chodzi mi oczywiście o "Czas honoru", warto byłoby się czegoś dowiedzieć, jeżeli ktoś zabiera się do opublikowania takiego "newsa".

 • olcia2133

  Oceniono 8 razy 8

  Jan Wieczorkowski a o" Czas Honoru" nie łaska napisać!!

 • jolalojalna

  Oceniono 9 razy 7

  Ojej Bobek! Chłopie co żeś ty ze sobą zrobił?! Ogarnij się...
  A Dygantowa ma fajny szaliczek :D

 • marry_cruz

  Oceniono 5 razy 5

  margott. masz rację wzmianka o Janie Wieczorkowskim jest totalnie schrzaniona jeszcze można do tego dorzucić, że w Klanie grał MICHAŁA Chojnickiego nie Marka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX