Kulisy pokazu: Marina wpadła na Dodę, a Maja...

Co działo się za kulisami pokazu Paprocki&Brzozowski?
Doda, Agnieszka Orzechowska, Maja Sablewska, Marina Doda, Agnieszka Orzechowska, Maja Sablewska, Marina kapif

Obecność na pokazie Paprocki&Brzozowski obowiązkowa!

W show-biznesie krąży opinia, że jeśli nie ma cię na pokazie Paprocki&Brzozowski to nie istniejesz dla "warszawki". Polskie gwiazdy po raz kolejny wcieliły tą zasadę w życie. Na 10-lecie duetu znanych projektantów w Fabryce Wódek Koneser przyszły największe gwiazdy, nie tylko największe. Co działo się za kulisami?
Natasza Urbańska Natasza Urbańska kapif

Nie było miejsca dla Urbańskiej

Organizatorzy zaprosili gości na godzinę 19.40. Sam pokaz rozpoczął się po 20.00. Goście, którzy przyszli wcześniej spokojnie zajęli miejsca siedzące. Nie było ich dużo, więc wiele gwiazd musiało stać. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz nie mieli rezerwacji, więc nie było dla nich miejsca. Natasza długo rozglądała się na wolnymi krzesłami, ale niczego nie znalazła. Musiała stać podczas całego pokazu.
Ramona Rey i Edyta Herbuś Ramona Rey i Edyta Herbuś kapif

Herbuś i Rey też musiały stać

Edyta Herbuś i Ramona Rey tuż po wejściu do Fabryki Wódek Koneser zajęły się pozowaniem do zdjęć i udzielaniem wywiadów. Nie pomyślały o zajęciu sobie miejsc i pokaz musiały oglądać na stojąco.
Doda, Agnieszka Orzechowska Doda, Agnieszka Orzechowska kapif

Doda przyszła z nową przyjaciółką

Doda przyszła na imprezę z nową przyjaciółką, Agnieszką Piwowarczyk. Panie na bieżąco komentowały pokaz. Dla Dody miejsce siedzące oczywiście było:).
Doda Doda kapif

Lans Dody i jej przyjaciółki

Po pokazie Doda musiała zrobić show. Wskoczyła do ustawionej na środku wybiegu 10-tki. Tuż za nią ustawiła się jej przyjaciółka, Agnieszka. Myślała, że fotoreporterzy zajmą się też jej "skromną" osobą. Bardzo się pomyliła. Po zejściu Dody poszli robić zdjęcia innym gwiazdom. Agnieszka nie poddała się. Założyła czarne okulary, zaczęła bawić się telefonem ( że niby nic ją nie obchodzi) i tak stała na wybiegu 10 minut. Nikt jej zdjęcia nie zrobił, ale przynajmniej goście pokazu mieli się z kogo pośmiać.

Doda, Agnieszka Orzechowska, Marina, Maja Sablewska Doda, Agnieszka Orzechowska, Marina, Maja Sablewska kapif

Marina i Doda razem w ubikacji

Skoro już jesteśmy przy Dodzie, warto wspomnieć, że na wczorajszej imprezie wpadła na Marinę w toalecie. Łazienki wyglądały jak ze zdewastowanej szkoły, więc raczej panie nie ucięły sobie w rozmowy o planach.
Doda, Maja Sablewska Doda, Maja Sablewska kapif

Doda i Maja na jednej imprezie

Marina przyszła na pokaz ze swoją menadżerką, Mają Sablewską. Całe szczęście Maja i Doda siedziały daleko od siebie. Nie doszło do spotkania dwóch byłych przyjaciółek.
Candy Girl Candy Girl kapif

Samotna Candy Girl

Za muzykę po pokazie odpowiadał DJ Adamus. Gdzie jest Adamus, tam jest Candy Girl (nazywała w różnych kręgach "Candy Gril"). Gdy Adamus pracował, Candy Girl wiernie na niego czekała. Nikt zbytnio nie chciał robić z nią wywiadów, więc piosenkarka przez około pół godziny stała samotnie.
Marina Marina kapif

Marina zaśpiewała "Pepper mint"

Główną atrakcją after party był występ Mariny. Wokalistka zaśpiewała ( na żywo) swój nowy singiel "Papper mint". Goście pokazu mogli zagrać na konsoli w grę "Need For Speed", którą promuje Marina. Niestety Doda nie została na występ młodszej koleżanki.
Więcej o: