Kiedyś skandalista marzący o karierze rapera. Teraz Pikej powraca z misją. I jest nie poznania!

Pamiętacie Pikeja, brata Natalii Kukulskiej, który kilka lat temu próbował swoich sił jako raper? Dziś powraca i jest kompletnie nie do poznania. Nie tylko pod względem wyglądu i stylu ubioru, ale również i zachowania.
Piotr Kukulski, Pikej Piotr Kukulski, Pikej Kapif

Pikej w show-biznesie

Marzeniem Pikeja było zostać raperem i odnieść wielki sukces. Niestety, tak się nie stało. Nie wytrzymał hejtu, z jakim się spotkał, więc oznajmił, że kończy swoją 'karierę'.

Pikej
Kapif

Piotr Kukulski, Pikej. Piotr Kukulski, Pikej. Kapif

Koflikt ze sławną siostrą

Konflikt między Natalią Kukulską i bratem trwa już od kilku lat. I jak na razie wciąż nie zanosi się na to, żeby rodzeństwo miało się pogodzić.

Piotr Kukulski, Pikej, Natalia Kukulska
East News

Piosenkarka ma ponoć zarzucać Piotrowi Kukulskiemu, że ten próbuje się wybić na 'jej plecach'.

Kapif
Kapif

Pikej Pikej Kapif

Pikej i jego kariera jako blogera modowego

Pikej próbował również zrobić karierę jako bloger modowy. W 2013 roku założył bloga, gdzie prezentował wszystkim swoje 'oryginalne' kreacje. Sami zobaczcie. Jak Wam się podoba ówczesna stylówa Pikeja?

Pikej blog
Screen z pikej.com

Pikej blog
Screen z pikej.com

Pikej blog
Screen z pikej.com

Piotr Kukulski, Pikej Piotr Kukulski, Pikej Screen z Facebook.com

Pikej znika z mediów

Pod koniec roku 2013 Pikej zaskoczył wszystkich, znikając z mediów. Najpierw zablokował dla polskich użytkowników swój profil na Facebooku, nie mogąc poradzić sobie z hejterami. Potem nagrał teledysk, w którym odpowiedział swoim internetowym wrogom. Aż w końcu, za pośrednictwem Youtube ogłosił zakończenie kariery.

Witam was, moi drodzy. Mam dla was bardzo ważne ogłoszenie. Z dniem dzisiejszym, niestety, ale kończę karierę i znikam z mediów. Pozdrawiam was serdecznie i dzięki za wszystko - poinformował.
Pikej z partnerką Pikej z partnerką agencja/ForumGwiazd

Elegancki Pikej powrócił na salony

W grudniu 2017 roku Pikej zaskoczył wszystkich, powracając na salony. Pojawił się wraz ze swoją dziewczyną na pokazie kolekcji Daniela Jacoba Dali. Co ciekawe, styl Kukulskiego znacznie się zmienił. Zrezygnował z luźnych strojów i czapek z daszkiem. Postawił na elegancki garnitur. Jego dziewczyna też prezentowała się wyjątkowo dostojnie. Jak Wam się podoba w takiej odsłonie?

Pikej z partnerką
agencja/ForumGwiazd

Pikej Pikej KAPIF.pl

Pikej walczy o ochronę środowiska

Najpierw głośny powrót na salony w nowej, eleganckiej odsłonie, a teraz... Pikej postanowił za pomocą swojego profilu na Facebooku uświadamiać ludzi na temat globalnego ocieplenia.

Ponieważ widzę, że większość z was nie rozumie, czym spowodowane jest ewidentne ocieplanie się klimatu i jaki mają w tym udział ludzie, to opiszę po krótce (...). Mamy potężny smog w Polsce i niestety machając na to ręką, sami robimy sobie krzywdę i naszym bliskim. Od tego choroby są nieuniknione. Polecam serial o dziejach naszej planety "Cosmos" na Netflixie. Może części z was coś rozjaśni - zaapelował do internautów.
Pikej Pikej Screen: Facebook/pekayofficial

Pikej walczy o pokój

Pikej na swoim oficjalnym profilu na Facebooku walczy też o pokój.

Zastanawia mnie, kiedy ludzie zrozumieją, jakim są ziarnkiem piasku na tle wszechświata (...). Razem w przyjaźni moglibyśmy tyle zdziałać, rozwój technologi przyspieszyłby wielokrotnie. Po co ludzie ze sobą walczą, po co tworzą sobie coraz to nowe konflikty. Dlaczego ludzie szukają w sobie tylko wad i emocjonują się tylko cudzymi nieszczęściami, zamiast dopingować do sukcesu. Co jest z nami nie tak? Kiedy przyjdzie moment, że się zjednoczymy? Te pytania są tak trudne, jak pytania o to czy jesteśmy jedynymi istotami we wszechświecie - napisał a Facebooku Piotr Kukulski.

Co myślicie o jego przemianie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.