'Cofnęłam feminizm o 40 lat'. Po reklamie na Super Bowl mówią o niej wszyscy. Kim jest 'nowa Kate Upton', czyli Charlotte McKinney?

"Mówią, że cofnęłam osiągnięcia feminizmu o 4 dekady. Jeśli nie znasz się na żartach, to po prostu nie oglądaj" - tak spot ze swoim udziałem komentuje Charlotte McKinney, modelka, o której teraz będzie na pewno głośno. Kim jest "nowa Kate Upton".
Charlotte McKinney Charlotte McKinney Screen z Youtube.com

Reklama

Charlotte McKinney ma 21 lat i jest modelką. Chociaż nie zobaczymy jej na światowych tygodniach mody, to jednak nie znaczy, że nie będzie wkrótce znana każdemu. Wszystko za sprawą Carl's Jr. - restauracji serwującej "całkiem naturalne burgery", która reklamę swoich kanapek powierzyła "całkiem naturalnym" kształtom Charlotte McKinney.

Hołdującą zasadzie "100% naturalnych składników" restaurację reklamowały wcześniej takie naturalne piękności jak Heid Klum, czy Kate Upton, której McKinney nazywana jest następczynią. Dlaczego? Nie chodzi tylko o pracę dla jednej marki, ale - jak mówi o sobie sama wschodząca gwiazda - "to oczywiste, obie mamy blond włosy i ogromne cycki".

To jak widać wystarczyło, bo do McKinney firma zgłosiła sama. Nie było castingów, czy przesłuchań. To oni sami wybrali nieznaną szerzej modelkę.

Zgłosili się do mojego agenta i po prostu mnie zabukowali - opowiedziała McKinney w wywiadzie z Fox News.

Charlotte McKinneyScreen z Youtube.com

Reklamówka, w której modelka przechadza się niemalże nago po targowisku (na koniec okazuje się, że ma jednak na sobie szorty i stanik), była nagrywana jeden dzień. Początkowo McKinney miała iść i mówić swoją kwestię, potem zdecydowano jednak, że głos zostanie podłożony potem, a modelka będzie jedynie spacerować, uwodzić wzrokiem, a na koniec oczywiście weźmie solidnego gryza hamburgera. Ten moment dla producentów był najważniejszy.

Po prostu się w niego wgryzłam - mówiła dla "Esquire". - Wiem, że inne dziewczyny zwykle musiały mieć po kilkanaście dubli, mnie wystarczyło osiem. W dodatku ten pierwszy gryz okazał się najlepszy.

Charlotte McKinneyScreen z Youtube.com

Nie wszyscy z uwielbieniem patrzyli na McKinney w wyzywającym stroju, która je hamburgera. Po emisji spotu wiele osób skrytykowało go, uznając za seksistowski. Co na to sama zainteresowana?

Wszyscy mówią, że cofnęłam osiągnięcia feminizmu o 4 dekady. Ale jeśli nie znasz się na żartach, to po prostu tego nie oglądaj - skwitowała zamieszanie w tym samym wywiadzie.

Charlotte McKinneyScreen z Instagram.com/CharlotteMcKinney

Charlotte McKinney Charlotte McKinney Screen z Instagram.com/charlottemckinney/

Nagość

Pewnie większość osób na Ziemi budzi się zlana potem, gdy śni jej się koszmar, w którym to znajdują się nago na środku ulicy. Dla McKinney to jednak nic wielkiego, "to po prostu kolejny dzień", stwierdziła sama. I można jej wierzyć, że w jej słowach nie ma grama przesady.

Charlotte McKinneyScreen z Instagram.com/charlottemckinney/

McKinney w reklamie z Super Bowl co prawda nago nie była, ale było blisko. W trakcie kręcenia "nagich scen" miała na sobie jedynie skąpą bieliznę w cielistym kolorze. Inne jej projekty niejednokrotnie wymagały, aby odsłoniła więcej. 21-latka wystąpiła m.in. w kampanii reklamowej Guess, a także w wielu sesjach w bieliźnie czy bikini. Chętnie rozbiera się także do zdjęć na swoim Instagramie jednak  - przynajmniej na razie - nie rozbierze się całkiem.

To jeszcze nie mój czas. Na razie nie czuję się gotowa, aby pozować całkiem nago - mówiła w rozmowie z Fox News.

Charlotte McKinneyGuess

Charlotte McKinneyScreen z Instagram.com/charlottemckinney/

Charlotte McKinney Charlotte McKinney Screen z Instagram.com/charlottemckinney/

Kariera

Choć McKinney nie wyklucza obrania w życiu aktorskiej drogi (wystąpiła w kilku epizodach telewizyjnych, a ostatnio w sequelu filmu "Joe Dirt"), to jednak priorytetem jest kariera modelki. To ona nadała jej życiu nowy cel, gdy jako 17-latka rzuciła szkołę ze względu na przemoc ze strony rówieśników. Początkowo nie było łatwo. Agencje odrzucały jej portfolio.

Na początku miałam spory problem z agencjami. Żadna nie chciała podpisać ze mną kontraktu - wspominała w Fox News. - Potem znowuż ci agenci, których miałam, nie popychali mnie dostatecznie na przód. Wzięłam więc sprawy w swoje ręce i założyłam Instagrama.

Charlotte McKinneyScreen z Instagram.com/charlottemckinney/

Opłaciło się. Na Instagramie stała się sławna, nim jeszcze świat o niej usłyszał. Jeszcze przed reklamówką na Super Bowl śledziło ją ponad 200 tysięcy fanów. Teraz jej zmysłowe zdjęcia doceniło już 271 tysięcy. Modelka ma jednak szczerą nadzieję, że wśród nich znajdzie się także wydawca Sports Illustrated, dla którego sesji modelka ciągle marzy.

Charlotte McKinneyScreen z Instagram.com/charlottemckinney/

Charlotte McKinney Charlotte McKinney Screen z Instagram.com/charlottemckinney/

Dieta

Ciało McKinney różni się od kościstych sylwetek tzw modelek high fashion, co nie znaczy jednak, że gwiazda przerwy na reklamy podczas Super Bowl może pozwolić sobie na wszystko. Jest na diecie przez 6 dni w tygodniu.

W niedzielę, sami wiecie, kac te sprawy. Trzeba sobie wszystko dobrze wynagrodzić - mówiła dla People.com.

Charlotte McKinneyScreen z Instagram.com/charlottemckinney/

Dieta to nie wszystko. Aby być w formie McKinney także intensywnie ćwiczy. Wysiłek fizyczny to "jej hobby", a do ulubionych aktywności należą joga i pilates.

Charlotte McKinneyScreen z Instagram.com/

Charlotte McKinneyMarciano

Więcej o: