Dereszowska i Grabowski znowu razem na salonach. Po kryzysie nie ma już śladu!

W sobotę Anna Dereszowska i Piotr Grabowski pojawili się razem na premierze spektaklu "EnVogue". Aktor tym razem wystąpił w roli reżysera. To pierwsze wspólne publiczne wyjście pary od maja 2012 roku. W tym czasie ich związek przeszedł poważny kryzys. Jak widać, został on zażegnany.
Anna Dereszowska, Piotr Grabowski Anna Dereszowska, Piotr Grabowski WBF

Dopadł ich nieoczekiwany kryzys

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski są ze sobą od 6 lat, mają córeczkę Lenkę. W lecie ubiegłego roku związek jednak zaczął się chwiać. Portal Se.pl cytował znajomą Dereszowskiej:

Piotr spakował walizki i wyprowadził się z domu. Ania nie wie, co się stało i dlaczego ich związek rozpadł się w tak błyskawicznym tempie. A przecież jeszcze w lipcu bawili się razem na urodzinach Piotra.

Plotki mówiły również, że Grabowski odszedł od Dereszowskiej, bo nie mógł znieść braku stabilizacji i ciągłego odrzucania oświadczyn przez aktorkę. "Rewia" podała jednak, że powód mógł podobno być zupełnie inny.  Według pisma w życiu Anny Dereszowskiej pojawił się wtedy nowy mężczyzna!I był to ktoś bardzo znany.

Widziano ich razem w Londynie, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i na Śląsku, skąd oboje pochodzą - czytamy w "Rewii".

Jednak już we wrześniu w "Party" mogliśmy przeczytać, że para postanowiła ratować swój związek.

Piotr Grabowski Piotr Grabowski WBF

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski

Powrót pary na salony wskazuje na pomyślny zwrot w ich sytuacji osobistej. Nie dali się przyłapać fotoreporterom na czułościach, co jest raczej zrozumiałe.

Warszawska premiera spektaklu en Vogue, Bemowskie Centrum Kultury, 06.04.2013, fot. WBF/Piotr PodlewskiWBF

Anna Dereszowska, Piotr Grabowski Anna Dereszowska, Piotr Grabowski WBF

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.