Piotr Adamczyk to nie ma szczęścia w miłości!

Kilka dni temu menadżerka aktora potwierdziła, że rozwodzi się on z żoną, Kate Rozz. Piotr Adamczyk ma na koncie wiele perypetii miłosnych, tych poważnych i tych mniej znaczących. Niestety, nie udało mu się jeszcze znaleźć tej właściwej kobiety. Zobacz, z kim spotykał się przystojny aktor.
Magda Gessler, Piotr Adamczyk Magda Gessler, Piotr Adamczyk Kapif

Piotr Adamczyk i Magda Gessler

Trudno uwierzyć, ale Magda Gessler i Piotr Adamczyk kiedyś byli razem. Sprawa jest nieco tajemnicza i niewiele o niej wiadomo. Związek aktora i 19 lat od niego starszej restauratorki to sprawa zamierzchłej przeszłości. W dodatku trwał zbyt krótko, żeby dorobić się większej ilości publikacji. Para miała krótki romans w 2002 roku. Miało to się wydarzyć po rozpadzie związku Gessler z Mariuszem Diakowskim i trwać raptem kilka miesięcy. Mimo że już od dawna nie są razem, łączy ich serdeczna przyjaźń.

Piotr Adamczyk, Agnieszka Wagner Piotr Adamczyk, Agnieszka Wagner EAST NEWS/BLAWICKI PIOTR

Piotr Adamczyk i Agnieszka Wagner

Kolejną wybranką aktora była starsza od niego o rok Agnieszka Wagner, również aktorka. To była wielka miłość, ale jakkolwiek to zabrzmi dziwnie, to podobno właśnie jej nadmiar był przyczyną rozpadu związku. A konkretnie zaborczość Adamczyka.

Byli razem cztery lata, ale tę miłość zabiła zazdrość Piotra - zdradził znajomy pary na łamach tygodnika "Świat & Ludzie". - On zostawiał ją samą w mieszkaniu, nawet nie przedstawiał znajomym. Czuła się opuszczona i zdana wyłącznie na siebie.

Ich rozstanie było ogromnym zaskoczeniem. Jakiś czas później aktorka została żoną Jerzego Jurczyńskiego. Adamczyk i Wagner spotkali się po latach na planie filmu "Listy do M.". Nadal utrzymują przyjacielskie relacje.

Agnieszka Wagner, Piotr AdamczykWBF

Piotr Adamczyk, Magdalena Fabiańska Piotr Adamczyk, Magdalena Fabiańska Kapif/ Youtube

Piotr Adamczyk i Magdalena Fabiańska

Ta piękna kobieta to Magdalena Fabiańska, modelka i była Miss Nastolatek, z którą Piotr Adamczyk związał się w 2007 roku po rozstaniu z Agnieszką Wagner. W momencie gdy się poznali, Fabiańska miała 18 lat. Adamczyk był od niej prawie dwukrotnie starszy. Szalona miłość kwitła na tureckich plażach i tatrzańskich trasach zjazdowych. Jak donosi Fakt.pl, aktor kupił już nawet działkę w okolicach Warszawy, gdzie miał powstać ich przyszły dom. Historia lubi się powtarzać. Plotki głoszą, że podobno i w tym przypadku związek rozbiła zazdrość aktora.

Każda rozmowa Magdy, nawet ze stylistami, była dla niego problemem - mówiła w tygodniu "Świat & Ludzie" osoba z kręgu znajomych Adamczyka. - Nie lubił też, gdy na wybiegu pojawiała się półnaga.

Magdalena FabiańskaYoutube

Magdalena FabianskaYoutube

Piotr Adamczyk, Anna Czartoryska Piotr Adamczyk, Anna Czartoryska kapif

Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska

To była piękna para. Księżniczka i jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Również i tym razem wydawało się, że to miłość na całe życie. Oboje się starali - na ile to możliwe w świecie show-biznesu - zachować szczegóły swojego związku dla siebie.

Takie zainteresowanie wokół nas mnie onieśmiela - mówiła wtedy Anna Czartoryska. - Tym bardziej, że nie pchamy się przed aparaty fotografów.

Ich związek był na tyle zaawansowany, że para zaręczyła się. Naturalnie, wszyscy zaczęli sobie wtedy zadawać pytanie, kiedy ślub. Zamiast daty ślubu otrzymaliśmy jednak informację o rozstaniu się pary. Dzisiaj Anna Czartoryska jest szczęśliwą żoną Michała Niemczyckiego. Wzięli ślub 1 kwietnia.

Czartoryska Anna, Adamczyk PiotrKAPIF.PL/KAPIF

Anna Czartoryska, Piotr AdamczykKAPIF

Piotr Adamczyk, Anna CzartoryskaWBF

Anna CzartoryskaKAPIF

Piotr Adamczyk, Kate Rozz Piotr Adamczyk, Kate Rozz WBF

Piotr Adamczyk i Kate Rozz

Początek był jak z bajki. Rzecz działa się w Warszawie w 2009 roku podczas castingu do filmu "Mannerheim" na księcia Zdzisława Lubomirskiego i jego małżonkę Marię Zdzisławową Lubomirską. Piotr Adamczyk tak to wspomina:

Byłem w kostiumie, tuż po zdjęciach, pełen emocji, bo mówiłem monolog po francusku, a dopiero teraz zaczynam się uczyć tego języka. Ale udało się, dostałem brawa. Już wychodziłem i nagle pytanie: "czy możemy zrobić ci zdjęcie z aktorką, którą chcemy zatrudnić do tej roli"? "Bardzo proszę", odpowiadam. I wchodzi kobieta, wysoka i piękna. Też w kostiumie z epoki. Staje obok mnie. Patrzę i mówię do niej tylko jedno słowo: "żono". Ona odkłania się i odpowiada: "mężu". Zapozowaliśmy, życzyliśmy sobie powodzenia. Rozeszliśmy się każde w swoją stronę. Tyle ją widziałem - tak oto barwnie opowiadał Vivie! o pierwszym spotkaniu Piotr Adamczyk.

"Żoną" oczywiście była Kate Rozz, późniejsza prawdziwa żona aktora. Minęły jednak jeszcze dwa lata, zanim zaczęli się spotykać. Pierwszy raz publicznie pokazali się na Feliksach Warszawskich w październiku 2011 roku.

Piotr Adamczyk, Kate RozzKAPIF

Piotr Adamczyk, Kate RozzKapif

Piotr Adamczyk, Kate Rozz Piotr Adamczyk, Kate Rozz KAPIF

Ślub i rozwód

Aktor oświadczył się ukochanej w Paryżu. Para wzięła ślub 8 stycznia 2012 roku w kościele na Bielanach.

Teraz już mnie nic nie denerwuje, bo jestem szczęśliwy - wyznał Vivie! - Uspokoiłem się, robię to, co naprawdę czuję. Jeszcze do niedawna wydawało mi się, że warto walczyć z wiatrakami, dziś po prostu szkoda mi na to czasu.

Zmieniło się też życie Kate Rozz:

Do tej pory żyłam spokojnie. Moje życie przy Piotrze przewróciło się o 180 stopni. Spodziewałam się burzy, ale nie aż takiej - opowiadała oszołomiona Kate Rozz.

Ale i tym razem nie dane było związkowi Adamczyka przetrwać. Po niewiele ponad roku małżeństwa para rozstała się. To już pewne.

Potwierdzam, że Piotr Adamczyk rozwodzi się z żoną - powiedziała w magazynie "Grazia" Sylwia Diakowska, prawniczka i menadżerka aktora.

Według magazynu pozew nie został jeszcze złożony, ale aktor podjął już pierwsze kroki formalne.

Jako powód rozstania podaje się w sądzie niezgodność charakterów. Oboje deklarują, że nie chcą ranić swoich uczuć, pragną rozstać się z klasą i z dala od mediów.

Niestety, aktor znowu nie miał szczęścia w miłości.

Piotr Adamczyk, Kate RozzKAPIF

Więcej o:
Komentarze (22)
Piotr Adamczyk to nie ma szczęścia w miłości!
Zaloguj się
 • leonzawodowiec

  Oceniono 60 razy 48

  Młody był i głupi.Kudłami mu oczy przykryła.

 • browaryr

  Oceniono 68 razy 44

  rozz w porownaniu z tamtym dziewczynamii to makabra.(kudłatej wątek pomijam bo robi mi sie niedobrze)

 • zenio.karaluch

  Oceniono 69 razy 29

  Bzykania tłustej kucharki nie skomentuję, bo rzygnę. Poza tym (z wyjatkiem Wagner) same pustaki o IQ rozwielitki, wychudzone i z wiecznie otwartymi gębami. Moja rada - zostać gejem.

 • tosojaja

  Oceniono 28 razy 24

  Problemy z kobietami Piotra Adamczyka skończą się zaraz po tym, jak w końcu zrobi coming out i wyzna, że jest gejem. Period. Kropka. Toczka.

 • wscibskii

  Oceniono 33 razy 23

  Gessler? Łojezu! Adamczyk, jesteś hardkorem!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 24 razy 22

  "Papieżowi" przystoi tylko celibat.

 • wilkowiecko

  Oceniono 33 razy 19

  "Piotr Adamczyk to nie ma szczęścia w miłości!
  Trudno uwierzyć, ale Magda Gessler i Piotr Adamczyk kiedyś byli razem"

  Ale cyganita !!!!!

  Niemożliwe, aby człowiek który groł papieża ni mioł gustu !!!

  Ale cyganita !!!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 16

  Facet jakoś słabo myślący...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX