Telekamery 2013: Poznaj zwycięzców

To już 16. edycja plebiscytu organizowanego przez "Tele Tydzień". Gala odbyła się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Tym razem relacji nie mogliśmy oglądać w telewizji - galę połączono z obchodami 20-lecia telewizyjnego magazynu i zdecydowano się na kameralny charakter imprezy. Widzowie wybrali zwycięzców w aż 17 kategoriach. Do kogo powędrowały statuetki?
Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Kapif

Aktorka

Telekamera powędrowała do Katarzyny Zielińskiej.

Nominowane były także: Anna Dereszowska, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant i Magda Stużyńska.

Marek Bukowski Marek Bukowski Kapif

Aktor

Marek Bukowski ulubionym aktorem czytelników "Tele Tygodnia".

Nominowani: Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński.

Na Wspólnej Na Wspólnej KAPIF

Serial codzienny

Pierwsze miejsce zajął serial "Na Wspólnej".

Nominowani: "Wszystko przed nami", "Klan", "Ja to mam szczęście!", "Pierwsza miłość".

Serial tygodniowy

Najwięcej głosów zdobył "Czas honoru".

Nominowani: "Komisarz Alex", "rodzinka.pl", "Lekarze" i "Przyjaciółki".

Tadeusz Sznuk Tadeusz Sznuk KAPIF

Osobowość telewizyjna

Wygrał Tadeusz Sznuk.

Także nominowani: Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz i Agnieszka Szulim.

Krzysztof Ziemiec Krzysztof Ziemiec KAPIF

Prezenter informacji

Zwycięzcą, drugi rok z rzędu, jest Krzysztof Ziemiec.

Nominowani: Beata Tadla, Hanna Lis, Anita Werner i Jarosław Gugała

Agnieszka Cegielska Agnieszka Cegielska Fot: Kapif

Prezenter pogody

Wygrała Agnieszka Cegielska.

Inni nominowani: Marzena Słupkowska, Jarosław Kret, Marzena Sienkiewicz i Marek Horczyczak.

Przemysław Babiarz Przemysław Babiarz KAPIF

Komentator sportowy

Zwycięzca: Przemysław Babiarz

Nominowani: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Sergiusz Ryczel i Tomasz Zimoch.

Robert Kozyra Robert Kozyra Kapif

Juror

Robert Kozyra bezkonkurencyjny już drugi rok z rzędu.

Nominowani: Alicja Węgorzewska, Kora, Krystyna Mazurówna oraz Michel Moran.

Program rozrywkowy/teleturniej

Wygrał "Kabaretowy Klub Dwójki".

Nominowani: "Wideoteka dorosłego człowieka", "Postaw na milion", "Kocham Cię, Polsko!" oraz "Perfekcyjna Pani Domu"

Program interwencyjny

Zwyciężył "Magazyn Ekspresu Reporterów".

Nominowani: "Sprawa dla reportera", "Uwaga", "Interwencja", "Superwizjer".

Sprawa dla reportera

http://www.glamki.pl/kultura/seriale/telekamery-2013-poznaj-nominacje-do-plebiscytu-tele-tygodnia,37_3496.html
Sprawa dla reportera

http://www.glamki.pl/kultura/seriale/telekamery-2013-poznaj-nominacje-do-plebiscytu-tele-tygodnia,37_3496.html"

Najlepsze kanały tematyczne

Kanał sportowy - Eurosport

Kanał popularnonaukowy i kulturalny - National Geographic

Kanał dziecięcy - MiniMini+

Kanał lifestylowy - TV Puls

Kanał informacyjny i biznesowy - TVN24

Kanał filmowy i serialowy - AXN

Złote Telekamery

Piotr Adamczyk

Kanał Disney Channel

Kanał TVN24

Program "Jaka to melodia"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.