Gdy Julia Wróblewska zaczęła przygody z aktorstwem, miała tylko dwa lata. Zadebiutowała w serialu "M jak Miłość". Zagrała gościnnie także w telenoweli "Rodzina zastępcza plus" oraz w "Magdzie M".
Ale tak naprawdę zwróciła uwagę mediów i szerszej widowni główną rolą w filmie "Tylko mnie kochaj". Miała wówczas 6 lat. Ta słodka blondynka, która odnalazła po latach ojca (grał go Maciej Zakościelny) zachwyciła wtedy wszystkich.
kapif
I dzielnie składała autografy na premierze...
KAPIF
Rok po sukcesie "Tylko mnie kochaj" dostała kolejną większą rolę. Zagrała w serialu TVN "Naznaczony".
Naznaczony /Fot. TVN
Wcieliła się córkę Piotra Adamczyka i Anny Dereszowskiej.
KAPIF
Popularność przyniosła jej kontrakt reklamowy. Wzięła udział razem z Piotrem Machalicą i Agnieszką Warchulską w reklamie batoników.
Została także gwiazdą wybiegu. Cztery lata temu była modelką kolekcji Ewy Minge - Young.
KAPIF
Na dużym ekranie mogliśmy ją także zobaczyć dwa lata temu w świątecznej komedii "Listy do M".
screen YouTube
Obecnie Julka uczęszcza do drugiej klasy gimnazjum i aż trudno uwierzyć, ale w tym roku skończy 15 lat!
Kilka dni temu była gościem "Pytania na śniadanie" i zdradziła, ze obecnie najważniejsza jest dla niej szkoła. I choć nadal gra w serialu "M jak Miłość" to bez problemów godzi obowiązki. Julia rozważa też pójście do szkoły aktorskiej.
Dodała także, że wcale nie specjalizuje się w przedmiotach humanistycznych.
FORUM
Aktorka zdradziła też, że na początku wcale nie polubiła Macieja Zakościelnego.
Lody między parą głównych aktorów zostały przełamane, gdy kręcili zdjęcia nad morzem. Maciej zabrał swoją serialową córkę na...gofry.
Julia Wróblewska zdradziła także dziennikarzom, że jeszcze nie ma chłopaka.
MTL Maxfilm, fot.SHARK/Forum
Młoda aktorka od listopada prowadzi bloga. Możemy się tam dowiedzieć się m. in., że roli uczy się w ciągu pięciu minut, zazwyczaj w drodze na plan zdjęciowy. Nie lubi się stroić. Woli dżinsy i wygodne buty, a czasami zdarza założyć się jej koturny.
Julka nie potrafi żyć bez komórki i jest uzależniona od czekolady, a najbardziej stresuje ją...nauka. Jej pasją jest też gotowanie i pieczenie.
Na początku lutego wzięła udział w charytatywnym "Biegu po nowe życie" w Wiśle.
screen blogstar.pl
Miała także czas na relaks w basenie.
screen blogstar.pl
I choć Julka nadal wygląda bardzo dziecięco to od czasu do czasu, zdarza jej się prezentować doroślej i zrobić makijaż.
Edyta Pazura jest oburzona, jak pod szkołą potraktowano jej córkę. "Będę dzwonić na policję"
Tłum gwiazd na Jupiterach Roku Plotka. Hajduk błyszczy, Pela zaskoczył kolorem
Sebastian Fabijański zjawił się na gali Jupitery Roku Plotka. Nie był sam
Kaczorowska znika z "Klanu". Wyjawiła dalsze losy Bożenki
Doda w zjawiskowej kreacji na Jupiterach Roku. Spójrzcie na ten tren
Senyszyn wręczyła Dodzie nagrodę na Jupiterach Roku. Nagle uderzyła w Nawrockiego
Willa Kwaśniewskich na Mazurach robi wrażenie. Tam odpoczywają od miejskiego zgiełku
Odważna Anna Wendzikowska na Jupiterach Roku. Zdobienie na szyi robi wrażenie
Zaskoczenie na Jupiterach Roku. Doda oddała swoją nagrodę
Julia Wróblewska z serialu "M jak Miłość"/Kapif KAPIF.PL/KAPIF
Julia Wróblewska, Maciej Zakościelny, Tylko mnie kochaj KAPIF
Naznaczony Fot. TVN
Julia Wróblewska,reklama Grześków screen YouTube
Julia Wróblewska, Ewa Minge Young KAPIF
Julia Wróblewska, Listy do M screen YouTube
Julia Wróblewska FORUM
Julia Wróblewska screen blogstar.pl
Julia Wróblewska screen blogstar.pl
Julia Wróblewska screen blogstar.pl