Ta 39-letnia kobieta to Valeria Levitin, najchudsza osoba na świecie. Przy wzroście 176 cm waży jedynie... 27 kg! Od ponad 20 lat walczy z anoreksją.
Wieloletnia choroba wyniszczyła organizm Valerii do tego stopnia, że kobieta nie jest już w stanie normalnie jeść - odżywiana jest głównie przez kroplówki albo sondę żołądkową.
Levitin na własnej skórze przekonała się, jak wyniszczająca jest ta straszna choroba, dlatego też bierze udział w kampaniach uświadamiających młode dziewczyny, że anoreksja prowadzi do śmierci.
Levitin była dość pulchnym dzieckiem, przez co zyskała w szkole przezwisko "grubas". Zapoczątkowało to jej problemy z wagą i brak samoakceptacji. Wbrew temu, jak postrzegała siebie mała Valeria, my na zdjęciach widzimy jedynie zdrową, zadowoloną i pełną życia dziewczynkę.
W wieku 20 lat, Levitin wreszcie poczuła się dobrze w swojej skórze. Udało jej się trochę schudnąć, dlatego też postanowiła spróbować szczęścia jako modelka, ale przeżyła gorzkie rozczarowanie. W jednej z agencji powiedziano jej, że wciąż jest za gruba.
Valeria postanowiła jednak za wszelką cenę gonić swoje marzenia. Cena ta okazała się być jednak zbyt wysoka: prowadzone latami tygodniowe głodówki doprowadziły do rozwinięcia się u dziewczyny poważnej choroby, z którą zmaga się do dziś.
Valeria co jakiś czas otrzymuje przerażające maile od osób, które pragną wyglądać tak jak ona. Levitin stanowi niedościgniony ideał dla tzw. "motyli" - ludzi zmagających się z anoreksją.
.
.
.
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"
Nazywali go "polskim Schwarzeneggerem". Zmarł dwa miesiące po druzgocącej diagnozie
Tyle zarabia Doda. Kwoty za posty sponsorowane zwalają z nóg
Korwin Piotrowska nie wytrzymała po komentarzu Rzeźniczaka o ciele influencerki. "Kiedy tak znormalizowaliśmy chamstwo?"
Tak dla jazdy po alkoholu. Skandal, co Skolim głosił na livie. Oto idol naszych dzieci
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Smaszcz w Dzień Ojca pisze o "wychowaniu i braku wzorców". Tymczasem Kurzajewski chwali się prezentem od syna
Kaczorowska w mocnym wpisie na Dzień Ojca. To powiedziała o Peli
Zjadłam lody "Bejba" od Blanki. Nie było "kajna krejza". Jedna rzecz sprawia, że po ich otwarciu będziecie rozczarowani
Valeria Levitin Screen z Youtube
Valeria Levitin Screem z Youtube
Valeria Levitin Screen z Youtube
Valeria Levitin Screen z Youtube
Valeria Levitin Screen z Youtube
Valeria Levitin Screen z Youtube
Valeria Levitin Screen z Youtube
Valeria Levitin Screen z Youtube