Kevin z "Cudownych lat" ma dziś 36 lat i po raz trzeci został ojcem! Pamiętacie go?

Fred Savage, czyli kultowy już Kevin Arnold z "Cudownych lat" jest statecznym mężem i ojcem trójki dzieci! Co dziś porabia?
Kevin Arnold (Fred Savage) - zakochany w Winnie Cooper, wiecznie kłócący się ze starszym bratem Wayne'em, dorastał na przełomie lat 60. i 70. Savage urodził się 9 lipca 1976 roku i dziś nie tylko gra, ale także reżyseruje i produkuje dla telewizji i kina. Kevin Arnold (Fred Savage) - zakochany w Winnie Cooper, wiecznie kłócący się ze starszym bratem Wayne'em, dorastał na przełomie lat 60. i 70. Savage urodził się 9 lipca 1976 roku i dziś nie tylko gra, ale także reżyseruje i produkuje dla telewizji i kina. The Wonder Years - Cudowne lata (1988-1993)

Fred Savage

Fred Savage bardzo wcześnie rozpoczął swoją przygodę z Hollywood. Jako 12-latek zaczął występować w serialu "Cudowne lata", który przyniósł mu ogromną popularność. Savage przez 5 lat wcielał się w rolę wrażliwego chłopca kochającego się w swojej pięknej koleżance, Winnie Cooper. Życie serialowego Kevina upływało mu na wiecznych kłótniach ze starszym nie grzeszącym inteligencją bratem i sprzeczkach z rodzicami. Aktor tak przekonująco wcielił się w swoją rolę, że dziś trudno jest nam uwierzyć, że Savage już dawno dorósł i sam stał się rodzicem. Chociaż w jego twarzy nadal dostrzegamy dziecięcą figlarność.Teraz jest producentem, reżyserem i aktorem telewizyjnym i filmowym. Co jeszcze słychać u aktora?

Fred Savage, Danica Nckellar, Cudowne lataEast News

Fred Savage. Fred Savage. East News

Jest życie po "Cudownych latach"?

Savage na dobre zasmakował w aktorstwie i w filmie. Tym bardziej, że jego rola w "Cudownych latach" została doceniona - jako 13-latek był najmłodszą osobą, która została wyróżniona dwoma Złotymi Globami i dwiema statuetkami Emmy. Po zakończeniu serialu aktor studiował na Uniwersytecie Stanforda, a także zagrał główne role w sitcomach "Working" i "Crumbs".

Fred Savage, CrumbsEast News

Savage odnalazł się też w reżyserii. Od 1999 roku stworzył kilkanaście seriali, a wśród nich "Big Time Rush" o hokeistach z Minnessoty, Disneyowski serial dla nastolatków "That's So Raven", a nawet odcinki "Hannah Montany"! Fred Savage zajął się też produkcją seriali, a w 2007 roku jego praca została doceniona i otrzymał nominację za serial "Phil of the Future".

Teraz Savage zdecydowanie woli być po drugiej stronie kamery:

Robię to, co zawsze chciałem robić, odkąd byłem małym dzieckiem. Reżyseruję, kręcę i produkuję programy telewizyjne - powiedział w rozmowie z Accesshollywood.com.
Fred Savage, Jennifer Lynn Stone. Fred Savage, Jennifer Lynn Stone. East News

Miłość z lat młodości

Aktor ożenił się z 3 lata starszą Jennifer Lynn Stone. Stone i Savage byli kumplami z sąsiedztwa, a ich drogi rozeszły się, kiedy 12-letni aktor wyjechał z Chicago do Los Angeles, aby grać Kevina Arnolda. Para spotkała się ponownie w 1996 roku na przyjęciu urodzinowym Freda:

Zaczęliśmy rozmawiać i od tego momentu jesteśmy razem - wyznał aktor w rozmowie z People.com.

Para pobrała się w 2004 roku i wciąż tworzą zgrany duet.

 

Fred SavageEast News

Fred Savage,  Jennifer Lynn Stone, dzieci. Fred Savage, Jennifer Lynn Stone, dzieci. East News

Pięcioosobowa rodzina

Para ma 6-letniego syna Oliviera i 4,5-letnią córkę Lily Aerin. Kilka dni temu do tej wesołej gromadki dołączył kolejny synek. Aktor pod koniec października podzielił się na swoim Twitterze informacją, że urodził mu się syn. Savage opublikował zdjęcie rączki dziecka, a fotki podpisał:

Już jest - czytamy na Twitterze.

Fred SavageScreen z Twitter.com

Aktor nie wybrał na razie imienia dla swojego synka:

Kiedy opuszczaliśmy szpital, jeszcze nie nadaliśmy imienia dla naszego synka. Mamy już wybranych kilka imion, ale chcemy, by nasz synek trochę nam podpowiedział - zdradził w wywiadzie dla People.com.

Teraz pięcioosobowa rodzina szykuje się na święta:

Mamy dużo do pieczenia - zażartował aktor.

Czy aktor bardzo się zmienił od czasów "Cudownych lat"?

Więcej o: