Marta Grycan schudła dziesięć kilo! Jak to zrobiła?

Marta Grycan jest coraz szczuplejsza.
Marta Grycan. Marta Grycan. Kapif

Wypadek?

Co za zmiana! Marta Grycan, znana ze swoich pełnych kształtów, zaczęła chudnąć. Zrzuciła 10 kilo! Trzeba przyznać, że wygląda teraz świetnie. Taki spektakularny wynik osiągnęła jednak bez najmniejszego wysiłku. "Party" podaje, że stało się to wręcz przez... przypadek! Czy los może być aż tak łaskawy? Okazuje się, że Grycan nieco szczęściu pomogła...

Marta Grycan, Piotr Gąsowskifot. Adam Golec / Agencja Gazeta

 

Według Marty Grycan zbawienny wpływ na jej figurę miał program "Bake Off" w TLC, którego jest prowadzącą. Dzięki nagraniom zaczęła jadać regularnie. Dodatkowo do spadku wagi przyczynić się miał... tymianek. Ponoć dzięki tej przyprawie zbędne kilogramy zaczęły szybko znikać.

Tak, to prawda. Marta Grycan schudła 10 kilo - potwierdziła nam Magdalena Czerwiec, rzeczniczka rodziny Grycan.

Jest to dość zabawne, bo Wojciech Gąsowski, współprowadzący program z Martą Grycan, przytył.

A ja przytyłem. Sześć kilo! Po każdym odcinku kilogram! - wyznał w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala".

grycanki, marta grycanGala

Zapewne Gąsowski nie stosował tylu specjalnych trików co Grycan. Prowadząca "Bake Off", czyli "Polskiego turnieju wypieków" zdradziła jeszcze kilka sposobów, dzięki którym schudła.

Marta Grycan. Marta Grycan. Kapif

Szczuplejsza celebrytka

Wystarczyły trzy miesiące, żeby Marta zgubiła zbędne kilogramy. Dla lepszego efektu oczyszczała także organizm z toksyn. Codziennie piła dwa litry wody ze szczyptą pieprzu cayenne. To jednak jeszcze nie koniec...

Marta GrycanKuchnia na szpilkach

Sekretem nowej figury jest także jeszcze jeden tajemniczy trik. Jest to coś, co można zakupić jedynie w aptekach. Grycan jednak jego nazwy tego specyfiku póki co nie zdradza, dlaczego? Bowiem będzie można o nim przeczytać w następnej książce Marty.

Marta GrycanFacebook

Publikacja będzie poświęcona zdrowemu odżywianiu. Czyżby przypadkowy spadek wagi był więc przypadkową kampanią reklamową? Do tej pory nazwisko Grycan kojarzono raczej ze słodką kaloryczną rozpustą niż surowym dietetycznym reżimem. Ten nigdy nie był jej domeną, o czym zapewniała już wcześniej.

Marta Grycan. Marta Grycan. Kapif

Przypadek!

To zadziwiające, że można zrzucić aż 10 kilo niczego sobie nie odmawiając! Grycan już wcześniej zdradziła nam co nieco o swoich sposobach na sylwetkę. Okazuje się, że prawdziwe diety nie są jej obce nawet te bardzo restrykcyjne.

Ja nigdy nie jestem na diecie. No, może czasem, najczęściej przed latem piję same soczki. Ja po prostu nie chcę schudnąć. Lubię siebie taką, jaka jestem - zapewnia Grycanka.

Marta Grycan jednak od zawsze słuchała dokładnie swojego ciała, tzw. detoks stosuje już od dawna. Opowiadała nam o nim jej menadżerka już w maju tego roku.

Marta Grycan jest osobą w pełni zharmonizowaną ze swoim ciałem. Jeżeli ma ochotę na czekoladę, to je czekoladę. Jeżeli chce się oczyścić, bo ciało jej tak podpowiada, to tak właśnie robi - powiedziała nam Magdalena Czerwiec, która jest osobą do kontaktu Grycanek z mediami.

Konferencja prasowa ksiazka Marty Grycan pt. Kuchnia Haute Couture, Galeria Sarapata, 08.11.2012, fot. WBF/Piotr PodlewskiWBF

Same soczki? Zazdrościmy siły woli. Czy jednak wygląd Grycan potwierdza jej słowa? Przyjrzyjmy się jej zdjęciom sprzed  programu "Polski turniej wypieków", który był głównym winowajcą wahań wagi prowadzących show.

Marta Grycan. Marta Grycan. Fot. KAPIF

Przed polskim "Bake Off"

Tak wyglądała w czerwcu tego roku, czyli tuż przed rozpoczęciem zdjęć do programu "Polski turniej wypieków".

Grycan Marta corkafot. KAPIF

Jednak cofnijmy się jeszcze trochę w czasie...

Marta Grycan Marta Grycan WBF

Medialny wybuch

Wielki "bum" na Grycanki miał miejsce na przełomie 2011/2012. Wtedy i my zaczęliśmy się baczniej przyglądać słynnemu trio. Trzeba przyznać, że wówczas faktycznie Marty było jakby więcej.

Grycan Marta  WBF

Jednak tak naprawdę Grycan pierwsze kroki na salonach stawiała już trzy lata temu. Czy się zmieniła? Czy faktycznie można się dopatrzeć w jej ciele jakiś zmian, które świadczą o stosowaniu (bądź nie) diet?

Marta Grycan Marta Grycan KAPIF

Miłe Grycanek początki

Po raz pierwszy Martę Grycan fotoreporterzy przyuważyli na imprezie w 2009. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że na początku swojej medialnej kariery wyglądała szczuplej niż w kolejnych latach. Czy 3 lata temu już stosowała detoks i zioła?

Grycan Marta KAPIF

Więcej o:
Komentarze (53)
Marta Grycan schudła dziesięć kilo! Jak to zrobiła?
Zaloguj się
 • sentence

  Oceniono 38 razy 28

  A ja jestem ciekawa, ile i komu pan Grycan wywalił kasy, żeby ta spektakularna "kariera" była możliwa. Nie ma dnia bez Trzech Tłustych Gracji razem, bądź osobno. Bądźmy szczerzy, pani jest średniej urody, intelektu mniej niż średniego i nagle dostaje program w telewizji? Wydaje książkę? Ile to kosztowało dumnego mężusia? Ale tak szczerze!

 • ladyzgaga

  Oceniono 30 razy 28

  Córkę też wyślij do dietetyka, kobieto

 • mgr.nauk

  Oceniono 34 razy 26

  "rzeczniczka rodziny Grycan"
  Matko Boska! ale to brzmi :)
  Niedługo usłyszymy o biografie, sekretarzu i pilocie rodziny. Tak to jest jak rozwój umysłowy nie nadąża za tempem bogacenia się.

 • browaryr

  Oceniono 28 razy 24

  kawal baby-to fakt-ale wole patrzec na nia jak na "trupka"rubik-pomimo roznicy wieku.

 • art_102

  Oceniono 29 razy 23

  Schudła, bo mniej wpierdziela, i to cała tajemnica. Przeciez oni tam cały czas wpieprzają, do czego sami sie przyznają. Ich życie, to żarcie i lans, to efekty mamy, przynajmniej w tym pierwszym. Do tego gorset i nawet talię można z tłuszczu wyciąć. Szkoda, zę się koncentruje tylko na sobie, a prosiaczki dalej tuczy, chycba że chce mieć lepsze tło.

 • trololo1

  Oceniono 31 razy 19

  Pod rządami Tuska nawet Grycanka schudła ;)

 • pisadelko

  Oceniono 25 razy 19

  a mnie sie ta babka nawet podoba tylko zeby sie tak nie spinala, poprostu zadbana babka w srednim wieku . Ale te jej tuczniki to juz na swiatlo dzienne nie powinny wychodzic

 • mika17

  Oceniono 27 razy 17

  jeszcze by mogla sie zabrac za dzieci, zanim cukrzyca je dopadnie.

 • jkm_rulez

  Oceniono 18 razy 14

  Jak ona to zrobiła?
  - może przestała jeść lody...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX