Oni wciąż są na szczycie, ale się nie lansują! Gdzie możemy ich spotkać?

Te gwiazdy nie muszą i nie chcą chodzić na imprezy i się lansować. Znani są głównie dzięki pracowitości i świetnym rolom, zarówno teatralnym, jak i filmowym.
Marcin Dorociński. Marcin Dorociński. KAPIF

Marcin Dorociński

Marcin Dorociński, jeśli "bywa", to jedynie na premierach licznych filmów, w których dał popis gry aktorskiej.

Marcin DorocińskiKapif

Aktualnie aktora można obejrzeć w filmie "Obława", gdzie wciela się w rolę Kaprala.

Dorocinski MarcinKAPIF

Agnieszka Grochowska. Agnieszka Grochowska. Forum

Agnieszka Grochowska

Agnieszka Grochowska każdą rolą filmową zachwyca widzów oraz krytyków. Aktorkę częściej widać na ekranie, niż na salonach. Koleżanki po fachu powinni brać z niej przykład. Jeśli już się pojawia - to na premierze własnego filmu. Chętnie też odwiedza festiwale filmowe - w Gdyni, a ostatnio w Warszawie.

Grochowska AgnieszkaKAPIF

Wszyscy oczekują filmu Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie. w którym Agnieszka wciela się w postać żony legendy Solidarności - Danuty Wałęsy.

Grochowska AgnieszkaKAPIF

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński swój czas poświęca głównie aktorstwu, muzyce oraz rodzinie. Mając tyle obowiązków, Małaszyński rzadko uczestniczy w branżowych imprezach chyba, że brał udział w danym projekcie.

Malaszynski Pawelfot. KAPIF

Liczne wielbicielki przystojnego aktora, mają teraz możliwość oglądania go w  dwóch serialach: "Lekarze" oraz "Misja Afganistan".

                Kapif

Joanna Brodzik. Joanna Brodzik. ap/kapif/east news

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik utrzymuje się na liście najchętniej angażowanych aktorek serialowych od lat. Renoma, jaką sobie wypracowała, zagwarantowała jej także liczne kontrakty reklamowe.

 Joanna Brodzik  KAPIF.PL/KAPIF

Odkąd związała się z aktorem Pawłem Wilczakiem i urodziła bliźnięta, czas poświęca jedynie najbliższym. Razem chętnie wspierają swoich przyjaciół. Pojawili się np. na premierze filmu "Sztos 2", którego producentem jest Cezary Pazura. Wilczak zaprzyjaźnił się z nim na planie serialu "Faceci do wzięcia". Zagrali też razem w "Złotym środku".

Brodzik Joanna, Wilczak Pawelap/kapif/east news

Paweł Wilczak. Paweł Wilczak. Agencja Gazeta

Paweł Wilczak

Sukces serialu "Kasia i Tomek" był trampoliną do kariery dla Pawła Wilczaka. Po zakończeniu projektu Wilczak nie narzekał na brak propozycji zawodowych, stronił od lansowania się i zaangażował się w związek z poznaną przy produkcji Joanną Brodzik. Jeśli pojawia się na salonach, to właśnie w towarzystwie partnerki.

Wilczak PawelKapif

Po dziesięciu latach od zakończenia sitcomu, producenci myślą o tym, aby "Kasia i Tomek" z duetem Wilczak i Brodzik wrócił na telewizyjne ekrany. Będziecie oglądać?

Kasia i Tomekfot. TVN

Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka KAPIF

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka znana jest teraz głównie z serialu "Hotel 52". Jednak na swoim koncie ma liczne role pierwszoplanowe w wielu filmach. Jest też wspaniałą aktorką teatralną.

Cielecka Magdalena Magdafot. KAPIF

Na próżno szukać aktorki na imprezach typu otwarcie butiku czy salonu kosmetycznego. Od takich celebryckich wydarzeń Cielecka woli imprezy związane z filmem. Jest stałą bywalczynią Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Ostatnio pojawiła się też na otwarciu Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Aktorka uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek. Ale próżno jej szukać na wszystkich pokazach mody. Chodzi tylko do swoich ulubieńców - Gosi Baczyńskiej, przyjaciela Roberta Kupisza czy duetu Paprocki&Brzozowski.

 Magdalena Cielecka Kapif

Jakub Gierszał. Jakub Gierszał. Fot. Adam Stępień / Agencja Gaze

Jakub Gierszał

Jakub Gierszał to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Ma dopiero 24 lata, a na koncie już trzy świetne role filmowe - w "Sali samobójców", "Yumie" i "Wszystko co kocham". Jest zapraszany do współpracy przez najlepszych polskich reżyserów.

Gierszal Jakub

Gierszał po prostu nie bywa. Czasami pojawi się na salonach, ale sytuacja musi być wyjątkowa - premiera jego filmu lub gala wręczenia nagród. W 2011 roku otrzymał nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. A w tym roku, na festiwalu w Berlinie, został wyróżniony tytułem Shooting Star 2012 dla najbardziej obiecujących młodych aktorów europejskich.

Actor Jakub Gierszal of Poland poses on red carpet as he arrives for the 'Shooting Star Award', a prize for the ten most promising young European actors, at the 62nd Berlinale International Film Festival in Berlin February 13, 2012.  REUTERS/Morris Mac Matzen (GERMANY - Tags: ENTERTAINMENT)AP

Aktorka została wyróżniona nagrodą Bursztynowej Róży, przyznawaną co roku przez środowiska skupione wokół targów Aktorka została wyróżniona nagrodą Bursztynowej Róży, przyznawaną co roku przez środowiska skupione wokół targów "Złoto Srebro Czas" - nagroda została przyznana za wrażliwość społeczną i pomoc okazywaną potrzebującym. W gronie dotychczasowych laureatów znaleźli się Maria Kaczyńska (2008), Jadwiga Czartoryska z Fundacji Orange (2009), Małgorzata i Tomasz Osuchowie - Fundacja Spełnionych Marzeń (2010). Tegoroczne Targi "Złoto Srebro Czas" odbywają się w Centrum Expo. Magdalena Różdżka od 2009 roku wspiera akcje charytatywne i współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń. Aktorka wspiera także działania Interwencyjnej Placówki Opiekuńczej w Otwocku, jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF, współpracuje z Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, bierze także udział w kampaniach społecznych: Kocham nie biję, kocham reaguję, Zgaś światło oraz Światowy Dzień Książki. Nagrodę wręczył jej prezes fundacji Spełnionych Marzeń - Tomasz Osuch. Okazuje się, że Różczka nie chce rozgłosu i w wywiadach nie zdradza, jak wiele pomocy niesie innym. Gratulujemy! Jest się czym chwalić! KAPIF

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka, od sukcesu serialu "Usta Usta", zyskała dużą popularność.

Rozczka Magdalena MagdaKAPIF.PL/KAPIF

Aktualnie Różczka gra główną rolę w serialu "Lekarze" u boku Pawła Małaszyńskiego. W wolnym czasie od pracy aktorka angażuje się w działalność charytatywną.Spotkamy ją na imprezach Lexusa, którego jest twarzą, czy na festiwalach filmowych.

Rozczka Magdalena Magda, Malaszynski Pawelfot. Kapif

Maciej Stuhr. Maciej Stuhr. KAPIF

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr ma za sobą wiele uznanych ról filmowych.

Stuhr Maciej MaciekKAPIF

W "Obławie" pokazuje, że wciąż nie wychodzi z dobrej formy. Aktora można zobaczyć jedynie podczas dużych imprez branżowych oraz premier filmów, w których wziął udział.

 Kapif

Małgorzata Szumowska

Małgorzata Szumowska jest uznaną reżyserką ze sporym dorobkiem. Oprócz premier filmowych zobaczymy ją na pokazach mody. Oczywiście nie wszystkich. Szumowska chętnie ogląda nowe kolekcje Roberta Kupisza i Ani Kuczyńskiej.

Szumowska MalgorzataKapif

Najważniejsza dla niej jest praca i rodzina. Małgorzata Szumowska jest żoną aktorka Mateusza Kościukiewicza. Para spodziewa się dziecka.

20.09.2008 GDYNIA 33 FESTIWAL FILMOW FABULARNYCH fot. Rafał Malko

Mateusz Kościukiewicz Mateusz Kościukiewicz mat.prasowe

Mateusz Kościukiewicz

Mateusz Kościukiewicz, buntownik z wyboru, żyje podobnie jak jego partnerka Małgorzata Szumowska - dla filmu.

Kosciukiewicz MateuszMat.prasowe/Kino Świat

Mateusz rzadko udziela wywiadów, a imprezy omija szerokim łukiem. Jak wyjście, to tylko na własną (lub partnerki) premierę filmową lub galę wręczenia nagród - Kościukiewicz jest laureatem nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Otrzymał ją w 2010 roku.

Kosciukiewicz MateuszKapif