Które gwiazdy przyjaźnią się ze swoimi eks?

Poznaj przyjaciół, którzy kiedyś bardzo się kochali!
Tomasz Karolak, Magda Boczarska. Tomasz Karolak, Magda Boczarska. KAPIF

Tomak Karolak i Magdalena Boczarska

Karolaka i Boczarską połączyła miłość już w czasach studenckich. Jednak niewierność aktora sprawiła, że para rozstawała się, żeby po jakimś czasie do siebie wrócić. Dzisiaj aktor jest związany z Violettą Kołakowską, oczekują wspólnie drugiego dziecka, lecz wolny czas chętnie spędza ze swoją eks-dziewczyną.

Cielecka, Chyra. Cielecka, Chyra. Agencja Gazeta

Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka

Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka całe życie rozstają się i wracają do siebie. Niegdyś tworzyli gorącą parę, zarówno w życiu prywatnym jak i na ekranie. Dzisiaj mówią, że ich związek należy do przeszłości, ale ich słabość do siebie nie maleje.

Charlie Sheen. Charlie Sheen. Forum

Charlie Sheen i Denise Richards

Charlie Sheen znany jest z wybuchowego charakteru. Aktor, który przez uzależnienie od narkotyków stracił w życiu niemalże wszystko- zdrowie, rodzinę karierę... wciąż przyjaźni się z byłą żoną Dennise Richards! Ich rozwód przebiegł w atmosferze skandalu, Sheen'owi zabroniono zbliżania się do byłej żony i ich dzieci. Jednak po czasie, ich stosunki uległy znacznej poprawie i dzisiaj aktorska para spędza wspólnie wakacje!

Bruce Willis, Demi Moore. Bruce Willis, Demi Moore. EAST NEWS

Bruce Willis i Demi Moore

Bruce Willis i Demi Moore związani byli ze sobą od 1987 roku przez 13 lat. W tamtym czasie hollywoodzka para uznawana była za wzór. Dzisiaj łączą ich serdeczne stosunki i trzy córki.

Joanna Brodzik, Bartek Świderski. Joanna Brodzik, Bartek Świderski. Plotek Exclusive

Bartek Świderski i Joanna Brodzik

Dzisiaj trudno uwierzyć, że kiedyś tą parę łączyło gorące uczucie. Świderki i Brodzik planowali wspólne życie, byli zaręczeni. Jednak ich plany pokrzyżował Paweł Wilczak, którego Brodzik poznała na planie serialu "Kasia i Tomek". Od tamtego czasu Wilczak i Brodzik są nierozłączni. Mimo zerwanych zaręczyn, Świderski został przyjacielem aktorki, wspólnie zagrali w serialu TVN-owskim "Magda M.", również przyjaciół!

Kayah, Rinke. Kayah, Rinke. Kapif

Rinke Rooyens i Kayah

Kayah i znany holenderski producent Rinke, małżeństwem byli przez ponad 10 lat. Jednak większość tego czasu, pozostawali w separacji. Mimo, że rozwód wzięli niedawno i tylko ze względu na obecnych partnerów, wciąż pozostają dla siebie ważnymi osobami. Wspólnie wychowują syna Rocha.

Kunis, Kutcher. Kunis, Kutcher. FOX

Ashton Kutcher i Mila Kunis

Relacja, która łączy Kutcher'a z Kunis jest bardzo... romantyczna. Aktorzy poznali się jako nastolatkowie, na planie serialu "Różowe lata 70-te", gdzie grali parę. W życiu prywatnym połączyło ich gorące uczucie, lecz nie trwało długo. Rozstali się w przyjaznej atmosferze, a po latach znowu są razem!

 Piotr Machalica, Edyta Olszówka. Piotr Machalica, Edyta Olszówka. KAPIF

Piotr Machalica i Edyta Olszówka

Olszówka i Machalica byli ze sobą związani przez długi okres czasu, już w latach 90-tych. Kochali się, nienawidzili i oskarżali publicznie, z czego chętnie korzystały tabloidy. Dzisiaj znowu się mówi, że istnieje szansa na reaktywacje ich związku. Od ostatniego rozstania, wciąż nie ułożyli sobie z nikim życia. Czyżby ich przyjaźń znowu przerodziła się w miłość?

Doda, Majdan. Doda, Majdan. KAPIF

Doda i Radosław Majdan

O tym małżeństwie było bardzo głośno. Związek byłego piłkarza i piosenkarki przechodził różne etapy, o których chętnie zawiadamiali opinię publiczną. Dzisiaj pozostają w przyjacielskich stosunkach i ciepło się o sobie wypowiadają. Według opinii niektórych ludzi, Doda i Majdan są stworzeni dla siebie. Ich come back z pewnością byłby wydarzeniem na warszawskich salonach!