Opowiadają o prywatnym życiu, pokazują dzieci... Tak dziennikarze lansują się na okładkach gazet

Dziennikarze czy celebryci? Czasami ciężko określić zwłaszcza, że granica pomiędzy jednym i drugim jest dość płynna. Zobaczcie, którzy z nich zdecydowali się na "romans" z kolorowymi pismami w celu zwiększenia szumu wokół własnej osoby.
Kinga Rusin i Tomasz Lis Kinga Rusin i Tomasz Lis skan z okładki "Vivy"

Kinga Rusin i Tomasz Lis

Przed głośnym rozstaniem para dziennikarzy dość chętnie pokazywała się razem i pozowała do zdjęć w kolorowych magazynach. Tak, jak na okładce "Vivy!" z 2000 roku. Patrząc na to rodzinne zdjęcie aż ciężko uwierzyć, że 6 lat później Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w dość niemiłych okolicznościach.

Kinga Rusin i Tomasz Lis

Kinga Rusin Kinga Rusin skan z okładki "Vivy"

Kinga Rusin

Znana m.in. jako prezenterka, a potem jurorka talent show "You can dance. Po prostu tańcz" Rusin udzielała się na okładkach w pojedynkę. Odmienioną po rozwodzie dziennikarkę oglądać mogliśmy m.in. na okładce "Vivy!" z 2011 roku czy "Gali" z 2010 roku.

Kinga Rusin

Tomasz Lis Tomasz Lis skan z okładki "Vivy"

Tomasz Lis

Nie próżnował też Tomasz Lis. Gwiazdora polskiej publicystyki mogliśmy podziwiać na okładce "Vivy!" w 2004 i 2007 roku. Widać dziennikarz bardzo sobie upodobał ten dwutygodnik.

Tomasz Lis

Olivier Janiak, Karolina Malinowska Olivier Janiak, Karolina Malinowska skan z okładki "Vivy"

Olivier Janiak

Wraz z żoną Karoliną Malinowską i dwójką synów Olivier Janiak pozował do marcowej okładki "Vivy!" z 2011 roku. Związany ze stacją TVN prezenter i jego piękna małżonka są z kolorowymi czasopismami za pan brat, dlatego na łamach dwutygodnika chętnie przedstawili całą swoją rodzinę.

Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Magda Mołek Magda Mołek skan z okładki "Gali"

Magda Mołek

Kolejną dziennikarką, której twarz często mogliśmy oglądać na stoiskach z prasą jest Magda Mołek. Prowadząca "Miasta kobiet" w TVN Style zawsze pokazywała nam swój promienny uśmiech. Aż ciepło się robi gdy patrzy się na okładki "Gali" z 2011 r. i "Vivy!" z 2003 r.

Magda Mołek

Kamil Durczok Kamil Durczok skan z okładki "Vivy"

Kamil Durczok

Kamil Durczok stał się bohaterem wrześniowego wydania "Vivy!" z 2009 roku. Na co dzień grzeczny, zawsze pod krawatem, tym razem pokazał się czytelnikom w nowej, dość odważnej odsłonie. Jak wam się podobał prezenter "Faktów" odziany w skórzaną kurtkę?

Kamil Durczok

Agata Młynarska Agata Młynarska skan z okładki "Vivy"

Agata Młynarska

Agata Młynarska wystąpiła w kilku sesjach zdjęciowych dla magazynu "Viva!", m.in. w tym roku, a także w 2010, kiedy to postanowiła wyjawić tajemnicę związaną z jej przyszywaną córką Sylwią.

Agata Młynarska

Monika Olejnik Monika Olejnik skan z okładki "Vivy"

Monika Olejnik

Okładki z Moniką Olejnik niestety słyną z dużego retuszu. Nie rozumiemy, dlaczego dziennikarka godzi się na to.

Monika Olejnik

Szymon Majewski Szymon Majewski skan z okładki "Vivy"

Szymon Majewski

Szymon Majewski pojawił się na pierwszej stronie świątecznego numeru "Vivy!" z 2010 r. Czarny cylinder, koszulka ze świętym Mikołajem plus zawadiacki uśmiech i lans na Szymona gotowy!

Szymon Majewski

Dorota Wellman Dorota Wellman skan z okładki "Vivy"

Dorota Wellman

Dorota Wellman to jedna z naszych ulubionych dziennikarek. Prowadząca "Miasta kobiet" wielokrotnie pokazała, że ma do siebie naprawdę duży dystans. W 2011 r. dwutygodnik "Viva!" umieścił ja w dziesiątce najbardziej wpływowych kobiet. Zgadzacie się z nimi?

Dorota Wellman

Tomasz Kammel Tomasz Kammel skan z okładki "Vivy"

Tomasz Kammel

W 2009 roku Tomasz Kammel zgodził się na wywiad i sesję zdjęciową dla "Vivy!". Wtedy też powstała ta budząca grozę okładka. Zamyślona mina prezentera telewizyjnego i wstrząsający tytuł nie pozostawiają wątpliwości: ten wywiad był poważnym wyznaniem Kammela.

Tomasz Kammel

Grażyna Torbicka Grażyna Torbicka skan z okładki "Twojego Stylu"

Grażyna Torbicka

Okładka "Twojego Stylu" z 2009 roku potężnie nas zszokowała. Kto się na niej znajduje? Uśmiechająca się kobieta z upiętymi w kok włosami do złudzenia przypominała Małgorzatę Kożuchowską. Nic bardziej mylnego! Dzięki podpisowi obok dowiedzieliśmy się, że gwiazdą numeru jest Grażyna Torbicka. To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka pozowała do okładki.

Grażyna Torbicka

Marcin Prokop, Małgorzata Socha Marcin Prokop, Małgorzata Socha skan z okłądki "Vivy"

Marcin Prokop

Marcin Prokop i Małgrzata Socha stali się twarzami tegorocznego lutowego numeru "Vivy!". Nic w tym dziwnego - w końcu zostali laureatami konkursu "Viva! Najpiękniejsi". W tak eleganckim wydaniu dziennikarz faktycznie wygląda uwodzicielsko.

Marcin Prokop, Małgorzata Socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.