
Klimat nad polskim morzem jest niepowtarzalny. Jak się okazuje, wie o tym również Anna Przybylska. Także ona pojawiła się na tegorocznej imprezie w Międzyzdrojach. Aktorka zaprezentowała się w czarnej kreacji, która podkreślała jej doskonałą figurę. Trzeba przyznać, że Przybylska niezmiennie prezentuje się wyśmienicie i emanuje seksapilem. Fotoreporterzy mieli prawdziwą ucztę, a aktorka chętnie pozowała do zdjęć.


Zwiewna kreacja w połączeniu z małą różową torebką prezentowały się doskonale. Przybylska nie mogła opędzić się od fotoreporterów. Nic dziwnego! Czyżby jednak gwiazda miała już dość?


Anna Przybylska pojawiła się w Międzyzdrojach w niezwykle istotnej sprawie. Aktorka otrzymała w tym roku swoją gwiazdę na słynnej Promenadzie Gwiazd. Przybylska z dumą odcisnęła dłoń i z uśmiechem pozowała fotografom.


O klasie aktorki nie świadczą jedynie jej role i wyczucie dobrego stylu. Jak się okazało, Przybylska ma do siebie ogromny dystans i potrafi żartować... nawet z siebie. Zmęczona zdjęciami, postanowiła je nieco urozmaicić. Trzeba przyznać, że to niecodzienna mina, ale nam bardzo się podoba. W tym roku gwiazda odsłoniła swoją gwiazdę. Fanom dziękowała... na kolanach!


Doskonałym potwierdzeniem tego, że Przybylska to klasa sama w sobie jest fakt, że aktorka prezentuje się wyśmienicie zarówno na oficjalnych spotkaniach, jak i w nieco mniej zobowiązujących chwilach. W zielonej koszulce, odsłaniającej zalotnie ramię, i niebieskich spodniach prezentowała się na czerwonym dywanie również świetnie. Cóż, ładnemu we wszystkim ładnie?

Milion na czeku, a na koncie zupełnie inna kwota. Tyle naprawdę dostał zwycięzca "Milionerów"
Agustin Egurrola wziął ślub kościelny. Jego żona zachwyciła kreacją
Szczepanik z Pectus niedawno rozwiódł się z Gawędą z Blue Cafe. Teraz pokazał się z nową partnerką!
Martyniuk po aferze znienacka przyjechał na plan "Nasi w mundurach". "Mama go przywiozła"
Bronisław Komorowski narzeka na wysokość swojej emerytury. "Ojczyzna nie rozpieszcza"
Bursztynowicz upadła na spacerze. Nie mogła liczyć na pomoc. "Nikt się nie zatrzymał"
"Artysta pełną gębą" kontra "aż uszy bolą". Występy Moś i Kwiatkowskiego z "Lata z Radiem" pod lupą widzów
Nagrywa piosenki dla dzieci i zobaczyła, co Skolim zrobił na scenie. "To objaw większego problemu"
Lewandowska spotkała w Chicago "polską siostrę". Robi ogromną karierę za granicą