Anna Przybylska błyszczy w Międzyzdrojach. Zachwyciła kreacją i dziękowała fanom na kolanach!

Na festiwalu w Międzyzdrojach trwa zabawa w najlepsze. Aktorka zachwyciła fotoreporterów stylizacją i... zachowaniem!

Nadmorski klimat

Przybylska Anna

Klimat nad polskim morzem jest niepowtarzalny. Jak się okazuje, wie o tym również Anna Przybylska. Także ona pojawiła się na tegorocznej imprezie w Międzyzdrojach. Aktorka zaprezentowała się w czarnej kreacji, która podkreślała jej doskonałą figurę. Trzeba przyznać, że Przybylska niezmiennie prezentuje się wyśmienicie i emanuje seksapilem. Fotoreporterzy mieli prawdziwą ucztę, a aktorka chętnie pozowała do zdjęć.

Przybylska Anna

Pod ostrzałem fotoreporterów

Przybylska Anna

Zwiewna kreacja w połączeniu z małą różową torebką prezentowały się doskonale. Przybylska nie mogła opędzić się od fotoreporterów. Nic dziwnego! Czyżby jednak gwiazda miała już dość?

Przybylska Anna

Gwiazda

Przybylska Anna

Anna Przybylska pojawiła się w Międzyzdrojach w niezwykle istotnej sprawie. Aktorka otrzymała w tym roku swoją gwiazdę na słynnej Promenadzie Gwiazd. Przybylska z dumą odcisnęła dłoń i z uśmiechem pozowała fotografom.

Przybylska Anna

Grunt to dystans!

Przybylska Anna

O klasie aktorki nie świadczą jedynie jej role i wyczucie dobrego stylu. Jak się okazało, Przybylska ma do siebie ogromny dystans i potrafi żartować... nawet z siebie. Zmęczona zdjęciami, postanowiła je nieco urozmaicić. Trzeba przyznać, że to niecodzienna mina, ale nam bardzo się podoba. W tym roku gwiazda odsłoniła swoją gwiazdę. Fanom dziękowała... na kolanach!

Przybylska Anna

Zawsze perfekcyjna

Przybylska Anna

Doskonałym potwierdzeniem tego, że Przybylska to klasa sama w sobie jest fakt, że aktorka prezentuje się wyśmienicie zarówno na oficjalnych spotkaniach, jak i w nieco mniej zobowiązujących chwilach. W zielonej koszulce, odsłaniającej zalotnie ramię, i niebieskich spodniach prezentowała się na czerwonym dywanie również świetnie. Cóż, ładnemu we wszystkim ładnie?

Przybylska Anna

Więcej o: