Nie są ze sobą spokrewnieni, a nazywają się TAK SAMO! [CZĘŚĆ 3]

Okazuje się, że wiele z gwiazd polskiego show-biznesu nazywa się tak samo, a nie łączą ich żadne więzy krwi.

Robert Lewandowski i Michał Lewandowski

Lewandowski Robert

Roberta Lewandowskiego znają chyba wszyscy Polacy interesujący się piłką nożną. Okazuje się, że piłkarz, to nie jedyna znana osoba o tym nazwisku. Tak samo nazywa się aktor grający Maćka serialu "Julia". Michał Lewandowski nie jest spokrewniony w żaden sposób z popularnym piłkarzem.

Micha? Lewandowski

Michał Wiśniewski i Ewa Wiśniewska

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show- biznesu. Jego nazwisko zna każdy fan zespołu "Ich Troje". Wiele osób zastanawiało się, czy aktorka Ewa Wiśniewska należy do rodziny ekscentrycznego wokalisty. Okazuje się, że poza artystycznymi pasjami nic ich nie łączy.

Michał Figurski i Dominika Figurska

Figurski Michal

Nazwisko Michała Figurskiego kojarzy się aktualnie głównie ze skandalem wokół jego wypowiedzi o roli Ukrainek. Aktorka, Dominika Figurska nie jest zapewne zadowolona, że oboje mają to samo nazwisko. Ona od skandali trzyma się jak najdalej.

Figurska Dominika

Natalia Siwiec i Marek Siwiec

Piękna Miss Euro 2012, Natalia Siwiec, nie jest jedyną rozpoznawalną osobą noszącą to nazwisko. Od dawna jest ono znane głównie w sferze polityki. Marek Siwiec, członek SLD i eurodeputowany jest zapewne dumny, że takie samo nazwisko nosi atrakcyjna brunetka.

09.03.2012 WARSZAWA , SEJM , MAREK SIWIEC .  FOT. ADAM STEPIEN / AGENCJA GAZETA

Robert Janowski i Alina Janowska

Janowski Robert

Ulubieniec telewidzów, prowadzący program "Jaka to melodia?" nie jest jedyną osobą, która nosi nazwisko Janowski. Dla starszego pokolenia kojarzy się ono głównie z wybitną, 89-letnią aktorką, Aliną Janowską.

01.11.2011 WARSZAWA , POWAZKI WARSZAWSKIE , AKTORKA ALINA JANOWSKA PODCZAS KWESTY W DNIU SWIETA ZMARLYCH .  FOT. SLAWOMIR KAMINSKI / AGENCJA GAZETA

Anna Cieślak i Bronisław Cieślak

Cieslak Anna

Młoda aktorka również należy do grona osób, które mogą poszczycić się nazwiskiem kojarzonym z inną osobą. Anna Cieślak nosi to samo nazwisko, co odtwórca roli pamiętnego porucznika Sławomira Borewicza z serialu "07 zgłoś się". Któż nie zna Bronisława Cieślaka.

Cieslak Bronislaw

Katarzyna Zielińska i Barbara Zielińska

Obie są aktorkami, grającymi z polskich serialach. To nie jedyne, co je łączy. Panie mają przede wszystkim to samo nazwisko. Katarzyna Zielińska je uwielbia. Wielokrotnie powtarzała, że to nazwisko spowodowało, że uwielbia zielony kolor. Ciekawe, czy podobne upodobania ma pamiętna Grzybowa z serialu "Plebania"...

Zielinska Barbara

Karolina Gruszka i Piotr Gruszka

Gruszka Karolina

Karolina Gruszka ma bardzo apetyczne nazwisko. Aktorka znana głównie z serialu "Czas honoru" nie jest jedyną osobą, która może się nim pochwalić. Dokładnie tak samo nazywa się znany siatkarz, Piotr Gruszka. Ciekawe, czy się znają...

 Piotr Gruszka

Maciej Musiał i Łukasz Musiał

Ulubieniec młodszej części publiczności, nie jest jedynym aktorem o nazwisku Musiał. Chłopak nazywa się tak samo, jak jego starszy kolega z TVN-owskiego serialu "Julia". Łukasz Musiał wcielał się w postać Sławka, bliskiego znajomego tytułowej bohaterki.

Łukasz Musiał

Dorota Zawadzka i Magdalena Zawadzka

W polskim show-biznesie jest również miejsce dla dwóch pań Zawadzkich. Pierwsza z nich, Dorota, to znana z programu "Superniania" psycholożka. Druga z nich, to utalentowana aktorka, Magdalena Zawadzka.

Zawadzka Magdalena Magda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.