Kto może nosić koturny, a kto patrzy na innych z góry? Wzrost gwiazd

Jak wysocy są polscy celebryci?

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny nie jest zbyt wysokim mężczyzną. Piosenkarz ma jedynie 173 cm wzrostu. Spodziewalibyście się?

Natalia Kukulska

N/z Natalia Kukulska - 700 gosci z kraju i ze swiata w tym przedstawiciele arystokracji, ludzie kultury, sztuki i biznesu przybyli na uroczysty Bal z okazji 10-tej rocznicy slubu Ksieznej Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i Ksiecia Jana Lubomirskiego - Lanckoronskiego.  Kazdy z przyby3y gosci przekazal cegielke na rzecz ?Fundacji Ksiazat Lubomirskich? . Za zebrana kwote fundacja zakupi karetke ratunkowa dla Szpitala Powiatowego w Bochni . UWAGA!! Publikacja zdjec w gazetach i Internecie WYLACZNIE po uzyskaniu zgody pod numerem telefonu 504-862-170 badz mailowym m.herde@margaretandco.com - Polska . 2011-09-10  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM. ### UWAGA!! Publikacja zdjec w gazetach i Internecie WYLACZNIE po uzyskaniu zgody pod numerem telefonu 504-862-170 badz mailowym m.herde@margaretandco.com  ### ## UWAGA!! Publikacja zdjec w gazetach i Internecie WYLACZNIE po uzyskaniu zgody pod numerem telefonu 504-862-170 badz mailowym m.herde@margaretandco.com ##

Natalia Kukulska nie rozstaje się z butami na wysokim obcasie. Piosenkarka nie należy do najwyższych pań, ma zaledwie 158 cm wzrostu. Ale za to jaki głos!

Rafał Maserak

Maserak Rafal

Rafał Maserak to ulubieniec polskich celebrytek i nie tylko. Jak na tancerza przystało, Maserak jest dość wysoki - ma 186 cm wzrostu.

Joanna Brodzik

PHOTO: DIGITAL/EAST NEWS WARSZAWA. 05.09.2008 JOANNA BRODZIK N/Z:  JOANNA BRODZIK

Joanna Brodzik mierzy 171 cm. Aktorka spokojnie może nosić zarówno baleriny, jak i buty nawet na 10-centymetrowym obcasie.

Piotr Adamczyk

NZ. Piotr Adamczyk  Uroczysta premiera w Teatrze Imka sztuki Wodzirej - inspirowanej scenariuszem Feliksa Falka w rez. Remigiusza Brzyka, 19.03.2011, Wa-wa, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Piotr Adamczyk to 182 cm talentu i elegancji.

Kinga Preis

Kinga Preis na ekranie wydaje się o wiele niższa, niż jest w rzeczywistości. Aktorka ma 173 cm wzrostu.

Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski to również wysoki i postawny mężczyzna. Aktor ma 184 cm wzrostu.

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś to drobna, szczupła kobieta. Ma w sobie wiele wdzięku i kobiecości. Edyta pokazuje się jednak bez obcasów, które dodają jej kilka centymetrów. Tancerka ma zaledwie 156 cm wzrostu.

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek to 185 cm energii, charyzmy i czaru. Uczestnik "Bitwy na głosy" jest wysokim i przystojnym mężczyzną.

Monika Brodka

Monika Brodka to filigranowa gwiazda o silnym głosie. Brodka uchodzi nie tylko za jedną z najlepszych wokalistek, ale również za jedną z najlepiej ubranych kobiet. Piosenkarka ma zaledwie 162 cm wzrostu.

Paweł Deląg

Delag Pawel

Paweł Deląg nie może narzekać na swój wzrost. Aktor, uchodzący za bożyszcze kobiet, ma 184 cm wzrostu.

Cezary Pazura

Pazura Cezary

Cezary Pazura mierzy 184 cm. Prawie 2 metry dobrego humoru.

Kasia Klich

13.04.2008 OPOLE AMFITEATR OPOLSKI 45 KRAJOWY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ OPOLE 2008 KONCERT PREMIERY N/Z KASIA KLICH FOT. RAFAL MIELNIK / AGENCJA GAZETA

Kasia Klich doskonale umie maskować swój niski wzrost. Wokalistka znalazła sposób na swoje 154 cm. Kasia nosi długie sukienki i buty na wysokich obcasach. Trzeba przyznać, że udaje jej w taki sposób niektórych oszukać.

Maja Hirsch

Hirsch Maja

Maja Hirsch nie pojawia się często w wysokich obcasach. Aktorka ma 179 cm wzrostu i częściej możemy ją zobaczyć w płaskich butach.

Rafał Królikowski

Krolikowski Rafal

Rafał Królikowski, znany z serialu "Hotel 52", mierzy 181 cm. To z pewnością nie najlepszy wynik w naszym rankingu, ale przecież nie wzrost czyni aktora. Wygląda na wyższego?

Alicja Janosz

Janosz Ala Alicja

Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Idol", przez jurorów show nazywana była dziewczynką. Nie tylko ze względu na wiek, ale również przez swój niski wzrost. Alicja ma tylko 160 cm.

Paweł Królikowski

Krolikowski Pawel

Paweł Królikowski jest od swojego brata, Rafała Królikowskiego, niższy o całe 8 cm - ma 173 cm wzrostu.

Tamara Arciuch

Arciuch Tamara

Tamara Arciuch to piękna i zdolna aktorka, jednak na niewielu mężczyzn może patrzeć z góry. Arciuch to 173 cm piękna i talentu.

Borys Szyc

Borys Szyc niechętnie chwali się swoim wzrostem. Nie należy do najwyższych panów w polskim show-biznesie, ale, naszym zdaniem, nie ma też czego się wstydzić. Szyc mierzy 178 cm. Rzeczywiście powinien ukrywać ten fakt?

Więcej o:
Komentarze (38)
Kto może nosić koturny, a kto patrzy na innych z góry? Wzrost gwiazd
Zaloguj się
 • kamilajeziory

  Oceniono 40 razy 32

  Sucharami ludzie walicie kazdy jest jaki jest nikt wzrostu nie wybiera niektorzy sa nidcy a niektorzy wysocy takie zycie :-p

 • gagula

  Oceniono 44 razy 24

  ja mam 166 cm i wstydzę się nosić obcasy, bo faceci teraz tacy dziwnie niscy są !

 • anetaska7

  Oceniono 23 razy 23

  173cm wzrostu Tamary, nie powiedziałabym że może patrzeć na niewielu mężczyzn z góry, ja mam tyle i na wielu patrze z góry :)

 • wasza_mama

  Oceniono 19 razy 13

  SZCZEGOLNIE PIASEK MOZE NOSIC KOTURNY

 • joasiiaa

  Oceniono 11 razy 9

  tak, już widzę te 1.86 Maseraka..

 • pati1405

  Oceniono 15 razy 9

  Rafał Królikowski mierzy 181 cm to z pewnością nie jest najlepszy wynik w naszym rankingu ale przecież nie wzrost czyni aktora wygląda na wyższego ?-waszym zdaniem 181 to niski wzrost ??? no chyba że coś wam się pochrzaniło i tak naprawdę rafał mierzy 171 cm

 • extravirgin

  Oceniono 16 razy 8

  Po co te kłamstwa? Stałam obok Pazury, ma nie więcej niż 174 cm, Szyc nie przekracza 165 cm. Poza tym większość aktorów tzw. wielkiego formatu jest mikrego wzrostu. Prawda jest taka, że osoby niższe zdecydowanie lepiej się kadrują ;)

 • pati1405

  Oceniono 9 razy 5

  Alicja janosz ma 150 sama mowila to w wywiadzie w tv

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX