Gwiazdorskie TRÓJKĄTY. Ich romanse zaczęły się, kiedy byli w stałych związkach

Niektórym gwiazdom związek małżeński nie przeszkadza w nawiązywaniu nowych relacji damsko-męskich. Współmałżonkowie nie muszą przecież wiedzieć wszystkiego...

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to najgłośniejsza femme fatale ostatnich miesięcy. Rozbicie związku Anety Zając i Mikołaja Krawczyka jest nadal szeroko komentowane w mediach. Okazuje się, że sprawa może być jeszcze bardziej bulwersująca.

Wlodarczyk Agnieszka, Krawczyk Mikolaj

Agnieszka Włodarczyk twierdzi, że zanim zaczęła być z Krawczykiem, bardzo przeżywała wcześniejsze rozstanie z narzeczonym Jakubem Sićką. Wygląda jednak na to, że nie była w tym związku niewiniątkiem. Tak przynajmniej twierdzi jedna z jej znajomych, z którą rozmawiał tygodnik Twoje Imperium.

Najgorsze jest, że Agnieszka przez kilka miesięcy wiodła podwójne życie - mówi znajoma Włodarczyk. - Gdy Kuba zwęszył romans, ona się wyparła, kłamiąc mu w żywe oczy.

Czy to możliwe, że Włodarczyk nie tylko rozbiła zgodny związek Zając i Krawczyka, ale i przez dłuższy czas oszukiwała swojego ówczesnego partnera? Jakub Sićko nie chce komentować całej sprawy. Pikanterii całej historii dodaje także fakt, że były narzeczony Włodarczyk poznał ją zanim rozstał się ze swoją poprzednią partnerką - Anną Wendzikowską.

Robert Janowski. Robert Janowski. fot. kapif

Robert Janowski

Małżeństwo Roberta Janowskiego trwało siedem lat. Wydawało się, że partnerzy są ze sobą szczęśliwi i zgodnie wychowują swoje dzieci. Wieści o kryzysie w ich związku zaskoczyły wszystkich. Sprawa Janowskiego ciągnęła się przed sądami prawie rok. Popularny prezenter nie mówił głośno o przyczynach rozstania, jednak wiadomo było, że planuje szybko związać się z inną kobietą.

Janowski Robert partnerka

Utrzymywał, że nową partnerkę Monikę Głodek poznał już po podjęciu decyzji o rozwodzie. Była żona Katarzyna Kalicińska na swoim facebooku inaczej jednak skomentowała zachowanie prezentera:

Najczęstsza wada postawy u mężczyzn? D*** na boku

Naciskała na rozwód z orzeczeniem o winie męża - Janowski musiał mieć zatem coś na sumieniu. Mimo że ostatecznie para rozwiodła się za porozumieniem stron, Robert Janowski musiał oddać porzuconej żonie niemal cały swój majątek.

Zaczynam od zera - powiedział w programie Kuby Wojewódzkiego.
Monika Richardson z mężem. Monika Richardson z mężem. fot. kapif

Monika Richardson

Głośny związek Moniki Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim zniszczył nie tylko małżeństwo aktora. Dziennikarka i jej mąż również zdecydowali się na separację. Jamie Malcolm, drugi mąż Richardson, pochodzi ze Szkocji. Pracuje jako pilot rejsowy. Choć para ma dwójkę dzieci, Zosię i Tomka, mąż nie mógł poświęcić zbyt wiele czasu rodzinie. Czy to mogło być przyczyną romansu dziennikarki ze znanym aktorem?

monika richardson, zbigniew zamachowski

Mimo przykrego końca związku, Jamie Malcolm pomaga Monice Richardson w trudnych chwilach. Zaopiekował się dziećmi na czas przygotowań do pogrzebu tragicznie zmarłego brata dziennikarki. Na samej uroczystości Richardson pojawiła się w towarzystwie Zamachowskiego.

Janusz Józefowicz. Janusz Józefowicz. fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Janusz Józefowicz

Reżyser i choreograf Janusz Józefowicz zostawił żonę dla Nataszy Urbańskiej. Początkowo Józefowicz utrzymywał w tajemnicy romans z dużo od siebie młodszą tancerką i piosenkarką, z którą pracował w swoim teatrze. Gdy ta jednak zagroziła odejściem, Józefowicz musiał przyznać się stałej partnerce Danucie do podwójnego życia. Rozwiedli się szybko. W 2008 roku choreograf poślubił Nataszę.

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz

Pierwsza żona Józefowicza jest matką dwójki jego dzieci - Kamili i Jakuba. Z Urbańską reżyser ma córeczkę Kalinę.

Jacek Borcuch, Ilona Ostrowska. Jacek Borcuch, Ilona Ostrowska. fot. Forum Gwiazd

Jacek Borcuch

Jacek Borcuch mocno dał się we znaki żonie Ilonie Ostrowskiej. Reżyser podczas pracy nad swoim filmem "Wszystko co kocham" w 2008 roku poznał  odgrywającą jedną z głównych ról, dużo od niego młodszą Olgę Frycz. Dla niej postanowił zakończyć siedmioletnie małżeństwo z Ostrowską.

 Olga Frycz, Jacek Borcuch

Ilona Ostrowska długo nie poddawała się i praktycznie od samego początku walczyła o romansującego męża. W końcu dała za wygraną. Sprawa rozwodowa zakończyła się kilka tygodni temu.

Piotr Polk. Piotr Polk. KAPIF.PL/KAPIF

Piotr Polk

Piotr Polk to swego rodzaju recydywista. Swoją pierwszą żonę, Hannę Polk, zostawił dla Magdaleny Wołłejko. Porzucona Hanna ponoć ciężko przeżyła rozstanie. Kilka lat później sytuacja powtórzyła się. Wołłejko spotkał podobny los, co pierwszą żonę Polka.

06.08.2011 , TORUN , RYNEK NOWOMIEJSKI , PIOTR POLK , FESTIWAL PIOSENKI I BALLADY FILMOWEJ 2011 .     FOT. MIKOLAJ KURAS / AGENCJA GAZETA DLOTO strony lokalne GW - Toru?  SLOWA KLUCZOWE:  FESTIWAL PIOSENKI I BALLADY FILMOWEJ FESTIWAL TORUN KONCERT PIOTR POLK  ZDJ?CIE DO WK?ADKI:  DLOTO strony lokalne GW - Toru?

Aktor i piosenkarz z dnia na dzień wyprowadził się od partnerki i postanowił zamieszkać ze swoją agentką. Taka sytuacja trwała rok. W końcu Piotr stwierdził, że popełnił błąd. Chciał wrócić do żony, poświęcał jej cały swój czas i solennie przepraszał. Związek nie wytrzymał jednak takiej próby. Wołłejko nie pozwoliła skruszonemu mężowi na powrót. Dziwicie jej się?

Krzysztof Kowalewski. Krzysztof Kowalewski. Fot. Rafał Mielnik / Agencja Wyborcza.pl

Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski i Ewa Wiśniewska byli związani przez 20 lat. Na pozór wszystko było w porządku. Jednak pewnego dnia aktorka powiedziała Kowalewskiemu "dość." Okazało się, że od dłuższego czasu przymyka oko na zachowanie męża i nie może już dłużej znieść relacji partnera z młodszą od niego o 31 lat Agnieszką Suchorą. Para miała nawet dziecko!

Krzysztof Kowalewski, Agnieszka Suchora

Po rozwodzie z Wiśniewską Krzysztof Kowalewski ożenił się z Agnieszką Suchorą, z którą grał w serialu "Daleko od noszy." Są razem od 2002 roku.

Tamara Arciuch. Tamara Arciuch. Forum Gwiazd

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch poznała Bartka Kasprzykowskiego w 2007 roku, gdy oboje grali w serialu "Halo, Hans." Rozkwitło między nimi uczucie. Był jeden problem - zarówno ona, jak i on byli w stałych związkach.

Arciuch Tamara, Kasprzykowski Bartosz Bartek

Kasprzykowski rozwiódł się już w 2008 roku i rok później zamieszkał z Tamarą. W 2009 roku urodziło się ich dziecko. Mimo nowego początku Tamara nadal formalnie była żoną Bernarda Szyca. Mąż aktorki długo nie chciał słyszeć o sprawie rozwodowej, a gdy wreszcie do niej doszło, zażarcie walczył przed sądem o uznanie winy Arciuch. Rozwód ciągnął się prawie przez cztery lata. Tuż po zakończeniu męczącej procedury aktorka szybko i dyskretnie wzięła ślub z Bartkiem Kasprzykowskim.

Jan Englert. Jan Englert. źródło: Discovery Historia

Jan Englert

Jan Englert opuścił żonę Barbarę Sołtysik, z którą miał trójkę dzieci, dla Beaty Ścibakówny, jednej ze swoich studentek ze szkoły teatralnej. Początkowy romans przerodził się w drugie małżeństwo aktora. Para jest razem od 10 lat.

Beata Ścibakówna, Jan Englert

Jak się człowiek decyduje na romans, to nie dlatego, że ustrzelił go Amor. Pewnego dnia budzimy się w rutynie i pytamy siebie: Czy już nic mnie nie spotka? I od tego czasu zaczynamy pracować na romans - mówi Englert w wywiadzie dla "Gali."
Kinga Rusin, Hanna i Tomasz Lis. Kinga Rusin, Hanna i Tomasz Lis. KAPIF.PL/KAPIF

Tomasz Lis, Kinga Rusin

Tomasz Lis był zaangażowany w jeden z najsłynniejszych trójkątów w polskim szoł-biznesie. Znany dziennikarz porzucił żonę Kingę Rusin dla jej najlepszej przyjaciółki - Hanny Smoktunowicz. Hanna była nawet świadkową na ich ślubie.

N.z Tomasz Lis - nagroda w kategorii Superwiktory 2006 oraz Najwyzej ceniony komentator lub publicysta, Hanna Smoktunowicz. Gala " Wiktory 2006 ". Hotel Sofitel Victoria, Warszawa, 03.06.2007 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

Po rozwodzie z Kingą Rusin Lis oświadczył się koleżance z branży. Pierwszą żonę określa tylko mianem matki jego dzieci. Rusin także za nim nie przepada - zresztą trudno się dziwić, że para nie rozstała się w przyjaźni. Do byłej przyjaciółki Rusin też raczej nie żywi najcieplejszych uczuć.

Maja Ostaszewska, Małgorzata Szumowska i Michał Englert. Maja Ostaszewska, Małgorzata Szumowska i Michał Englert. Fot. kapif

Michał Englert i Maja Ostaszewska

Operator Michał Englert w 2001 roku został mężem Małgorzaty Szumowskiej, reżyserki. Para trwała w zgodnym związku do 2005 roku, kiedy Michał podczas pracy nad filmem "Solidarność, Solidarność" poznał Maję Ostaszewską. Wybuchło między nimi uczucie, dla którego Englert porzucił swoją żonę.

Maja Ostaszewska, Michał Englert

Szumowska podobno bardzo przeżyła rozwód. Mimo tego po paru latach całej trójce udało się nawiązać przyjacielskie relacje. Często współpracują razem na planie filmowym i ciepło wypowiadają się o sobie w wywiadach.

Dominika Ostałowska. Dominika Ostałowska. FORUM/Krzysztof Kuczyk

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska jest obecnie szczęśliwą partnerką reżysera Mariusza Malca, którego poznała podczas pracy nad serialem "M jak miłość." By zaangażować się w nowy związek, aktorka odeszła od Huberta Zduniaka, z którym miała syna.

 Dominika Osta?owska z m??em Hubert Zduniak

Dla Mariusza Malca związek z Ostałowską również okazał się osobistym przełomem. Reżyser zakończył dla niej bliską relację z aktorką Joanną Sydor. Też miał z nią dziecko.

Kazimierz Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Wyborcza.pl

Kazimierz Marcinkiewicz

Ten romans wstrząsnął całą Polską. Były premier Kazimierz Marcinkiewicz po wyjeździe do Londynu przestał ukrywać swoją fascynację ponad dwadzieścia lat młodszą Izabelą Olchowicz.

PHOTO: JUREK JOZWIAK/EAST NEWS  LONDYN  02/12/2009  KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ Z MALZONKA KIBICUJE POLAKOM PODCZAS SUE RYDER CUP 2009 W LONDYNIE

Dla "Izabel" pięćdziesięciolatek zostawił żonę Marię i czwórkę dzieci. Ściągnął tym na siebie gromy opinii publicznej.

Więcej o: