Krystyna Czubówna WRÓCIŁA na salony. Tęskniliście?

Po długiej nieobecności znana dziennikarka przypomniała nam o sobie.
Krystyna Czubówna. Krystyna Czubówna. KAPIF

Krystyna Czubówna

Krystyna Czubówna bardzo rzadko pojawia się na salonach. Ale nareszcie, po pięciu miesiącach nieobecności wybrała się na otwarcie Bistro Warszawa. Nie mogła opędzić się od adoratorów. Aktor Marek Frąckowiak złożył na jej dłoni gorący pocałunek, a Stefan Friedman chętnie pozował z nią do zdjęć. Kiedyś mogliśmy ją podziwiać prawie codziennie na ekranach telewizorów. Nikt nie prowadził "Panoramy" tak, jak ona.

Friedman Stefan, Czubowna Krystyna

Na imprezie pojawiła się oczywiście w swej ulubionej czerni.

Friedman Stefan, Czubowna Krystyna

Stęskniliśmy się za Krystyną Czubówną. Zobaczcie, co robi teraz, a czym zajmowała się kiedyś.

Krystyna Czubówna. Krystyna Czubówna. TVP

Panorama

Miała zostać prawniczką, ale po skończeniu studiów wylądowała w radiu. I tak się zaczęła jej przygoda z dziennikarstwem. W 1991 roku zaczęła pracować w programie, który przyniósł jej największą sławę, czyli w "Panoramie". Jej wspaniały głęboki głos i miłe usposobienie sprawiły, że stała się jedną z najpopularniejszych prezenterek informacji w Polsce. Widzowie ją pokochali, czego dowodem są chociażby cztery Telekamery. Z Panoramy odeszła w 2001 roku w atmosferze małego skandalu. Właściwie rzuciła informacje dla reklamy. Została twarzą Telekomunikacji Polskiej. Problem polegał na tym, że jako prezenterka programu informacyjnego, nie mogła, przez 3 miesiące od odejścia z pracy, pojawić się w żadnym spocie. TP zatrudniło ją więc w dziale public relations. Występowała w reklamach firmy do czerwca 2006 roku.

 Krystyna Czub?wna

Ach, ten głos!

Nie da się ukryć, że największym atutem Krystyny Czubówny jest jej niesamowity głos. Może i dziennikarka zniknęła z anteny, ale ten charakterystyczny głos możemy usłyszeć wszędzie. O razu wiemy, w której reklamie to ona czyta kwestie. I oczywiście nie zapominajmy o filmach przyrodniczych, które bez jej narracji nie są takie same. Tym właśnie zajmuje się do tej pory. Jest lektorem w filmach, czyta książki, reklamy, zapowiedzi programów. Prowadzi też różne imprezy, czy to firmowe, czy kulturalne.

Prawda, że streszczenie "Lalki" brzmi w jej wykonaniu wspaniale?

Krystyna Czubówna, janusz józefowicz. Krystyna Czubówna, janusz józefowicz. KAPIF

"Show!Time"

Pamiętacie program Polsatu "Show!Time"? My też nie za bardzo. W 2006 roku Krystyna Czubówna zdecydowała się na udział w nim. Obok niej pojawiło się jeszcze 15 gwiazd, się m.in. Dorota Wellman, Karolina Malinowska, Agata Młynarska czy Marcin Mroczek (wygrał program). W każdym odcinku brały udział cztery osoby przygotowywane przez jury Olgę Lipińską, Andrzeja Strzeleckiego, Olafa Lubaszenkę i Janusza Józefowicza. Osoby te występowały w niecodziennych nietypowych dla siebie rolach, np. piosenkarzy czy aktorów. Chyba nietrudno odgadnąć, że "Show!Time" miał niską oglądalność. Powstał jeden sezon.

  Krystyna Czub?wna , Janusz J?zefowicz

Krystyna Czubówna. Krystyna Czubówna. KAPIF

Wnuczka jest najważniejsza

W 2007 roku Krystynie Czubównie zaproponowano powrót o Panoramy. Negocjacje się przedłużały, plotkowano, że prezenterka stawia wysokie wymagania finansowe. Prawda była jednak inna. Czubówna nie chciała pracować codziennie, bo wolała zajmować się wnuczką Zosią.

Uwielbiam się z nią bawić i chodzić na długie spacery. Są ważniejsze rzeczy niż praca. Po prostu mam swoje priorytety i kariera wcale nie jest u mnie na pierwszym miejscu - powiedziała wtedy w rozmowie z Faktem.

TVP nie zgodziło się, żeby prowadziła program tylko dwa razy w tygodniu, więc dziennikarka ostatecznie zrezygnowała.

 Krystyna Czub?wna

Stachursky i Krystyna Czubówna Stachursky i Krystyna Czubówna polsat

"Tylko nas dwoje"

W 2010 przypomniała o sobie szerszej publiczności występując w programie "Tylko nas dwoje". Ponownie w Polsacie. Jej śpiewającym partnerem był Jacek Stachursky. Niestety, piękny głos nie zaprowadził jej daleko. Para zajęła przedostatnie miejsce.

Czubowna Krystyna, Stachursky

Krystyna Czubówna, Leszek Czajka. Krystyna Czubówna, Leszek Czajka. KAPIF

Imprezy

Krystyna Czubówna czasami bierze udział w różnych imprezach. Wspierała chociażby stylistę fryzur Leszka Czajkę, gdy otwierał swoje atelier.

Była także na Srebrnych Jabłkach "Pani":

Czubowna Krystyna

Szkoda, że pojawia się publicznie tak rzadko.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.