Najbardziej zaskakujące rozwody celebrytów

Uchodzili za szczęśliwe pary, więc nikt się tego nie spodziewał. A jednak!
Monika Kwiatkowska i Maciej Dejczer. Monika Kwiatkowska i Maciej Dejczer. Kapif

Rozwód za rozwodem

Dziś zelektryzowała nas wieść o rozwodzie Moniki Kwiatkowskiej i Macieja Dejczera. O strzale Amora, która dosięgnęła ich na planie serialu "Na dobre i na złe", pewnie oboje chcą jak najszybciej zapomnieć. Nie oni jedni jednak rozstają się w najmniej oczekiwanym momencie - kto jeszcze najpierw obnosił się ze swoją wielką miłością, by potem jednym niespodziewanym cięciem przekreślić swoją szansę na małżeństwo do grobowej deski?

Zobaczcie sami.

Weronika Pazura, Cezary Pazura Weronika Pazura, Cezary Pazura KAPIF.PL/KAPIF

Miejsce 10. Weronika Marczuk i Cezary Pazura

Przez kilka ładnych lat stanowili naprawdę zgraną parę. Weronika zrezygnowała ze swoich macierzyńskich planów, realizując się w roli przybranej matki dla córki Cezarego z poprzedniego związku. Oboje realizowali się zawodowo, stanowiąc zgodne stadło. Niestety, w nieoczekiwanym momencie coś zaczęło się psuć. Aktor całkowicie odciął się od tego związku. Założył rodzinę z młodziutką Edytą Zając, a ponadto domagał się unieważnienia małżeństwa i odstąpienia Weroniki od jego nazwiska. Dla niej zaś rozwód okazał się początkiem serii porażek z kominiarką w roli głównej. Dziś chyba oboje nie chcą wracać do przeszłości.

Michał Wiśniewski, Mandaryna Michał Wiśniewski, Mandaryna kapif

Miejsce 9. Mandaryna i Michał Wiśniewski

Obecnie kolejne rozwody Czerwonego już nikogo nie dziwią, jednak jeszcze parę lat temu gorąca miłość, którą mogli śledzić na żywo widzowie reality show z Mandaryną i Michałem Wiśniewskim w roli głównej, wydawała się mieć szanse na przetrwanie. Zaczęło się od ślubu z wielką pompą w zimowej oprawie Laponii, skończyło niesmakiem, kłótniami o dzieci i walką o majątek. Wiśniewskiemu nie spodobało się, że kariera żony w show biznesie rozwija się z błyskawiczną prędkością i to chyba przesądziło o przyszłości tego małżeństwa. Czy warto było? Zdaje się, że w tej chwili oboje są daleko od zawodowych sukcesów.

Dorota Gardias, Konrad Skóra. Dorota Gardias, Konrad Skóra. KAPIF.PL/KAPIF

Miejsce 8. Dorota Gardias i Konrad Skóra

Gdy Dorota Gardias rozpoczynała potyczki w programie "Taniec z gwiazdami", jej mąż wydawał się być dla niej prawdziwym oparciem i najważniejszą osobą w życiu. Jeszcze przy odbiorze Kryształowej Kuli to Konrad Skóra tulił ją w swoich ramionach, gratulując wygranej. Jednak w miarę rozwoju kariery, pogodynka zaczęła coraz bardziej oddalać się od męża, a coraz chętniej pojawiać się na celebryckich imprezach. Nie pomogła też gotowość Konrada Skóry do przeprowadzki do Warszawy, który najprawdopodobniej czuł, że weekendowe małżeństwo nie rokuje na przyszłość. Obecnie Dorota Gardias promienieje w nowym związku, a o jej mężu słuch zaginął.

Kazimierz Marcinkiewicz/AG Kazimierz Marcinkiewicz/AG Kazimierz Marcinkiewicz/AG

Miejsce 7. Kazimierz Marcinkiewicz i była żona Maria

Kazimierz Marcinkiewicz ni stąd ni zowąd około pięćdziesiątki dokonał drastycznych zmian w swoim, zdawałoby się, ustabilizowanym życiu prywatnym. Ojciec czwórki dzieci postanowił rozstać się z żoną, twierdząc, że dla niej to nie było szczególne zaskoczenie, gdyż od dawna ich małżeństwo było fikcją. Trudno wyrokować o tym, co czuła pani Maria, jednak dla opinii publicznej to był prawdziwy szok. Jakby tego było mało, Kazimierz Marcinkiewicz wkrótce związał się z o wiele młodszą od siebie Isabel, a ich burzliwy związek stał się pożywką dla mediów. Romantyczna poetka i stateczny polityk wciąż są razem, ale czy nadal szaleńczo zakochani- trudno powiedzieć.

Robert i Agnieszka Korzeniowscy Robert i Agnieszka Korzeniowscy KAPIF.PL/KAPIF

Miejsce 6. Robert Korzeniowski i żona Agnieszka

Sądząc po tym, w jakim tempie przeorganizował swoje życie osobiste Robert Korzeniowski, wydaje się być na co dzień nie chodziarzem, lecz.....  sprinterem. Poznana przypadkowo na afrykańskiej wyprawie Magda Kłys, okazała się być jego miłością życia i powodem dla którego po powrocie do domu zwyczajnie spakował walizki. I na nic się zdało oddanie żony, która latami dbała o zaplecze zawodowe i rodzinne męża - Robert postanowił się rozwieść i założyć nową rodzinę z młodszą od siebie partnerką. Porzucona małżonka postanowiła jednak nie ułatwiać nielojalnemu mężowi życia, skazując go na niekończącą się sprawę rozwodową. W sumie trudno się jej dziwić, po tym jakie emocje jej zaserwował.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz. Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz. FORUM

Miejsce 5. Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz

Gdy Krzysztof Ibisz porzucał dla Anny Nowak swoją pierwszą żonę, można było sądzić, że każdy ma w życiu prawo do błędu, szczególnie że w wywiadach z magazynami podkreślał, jak silne emocje towarzyszyły spotkaniu przez niego miłości z dawnych lat. To gorące spotkanie po latach zaowocowało drugim już ślubem prezentera i paroma okładkami, z których para uśmiechała się do czytelnika, zdając się mówić: 'Ależ my się kochamy!'. Niestety i tu sielanka nie trwała długo. Choć Anna broniła się rękami i nogami przed nieuniknionym rozwodem, Krzysztof Ibisz był nieugięty i wkrótce ochoczo przystąpił do nowych podbojów miłosnych. Tym razem wybór padł na młodziutką asystentkę, której autor poradnika zdążył się już oświadczyć.

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska. Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska. KAPIF

Miejsce 4. Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska

Szok w przypadku tej pary polega na czymś zupełnie innym, niż u pozostałych małżeństw. Fanki młodego aktora jeszcze na dobre nie zdążyły się pogodzić ze zmianą stanu cywilnego przez swojego ulubieńca, nie ucichły też echa gorącego wesela, a tu już pojawiły się doniesienia o rozstaniu małżonków! Początkowo nikt nie dawał im wiary, jednak gdy Mateusz Damięcki zaczął pokazywać się na oficjalnych imprezach z mamą, a Patrycja Krogulska jakby usunęła się w cień, wszystko stało się jasne. Stosunkowo szybki ślub, błyskawiczny rozwód - niezły dorobek jak na tak młodych ludzi. Trzeba ich jednak docenić za pokojowe załatwienie sprawy w sądzie.

Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak KAPIF.PL/KAPIF

Miejsce 3. Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak

Za Dominiką Ostałowską i jej życiowymi wyborami nie nadąża jej własny mąż, a co dopiero inni. Zdaje się, że ostatecznie do rozwodu tej pary jeszcze nie doszło, jednak aktorka zdążyła się już związać z reżyserem Mariuszem Malcem, porzucając dla niego Huberta Zduniaka, ale też próbować wrócić do męża, gdy nowy partner okazał się nie być zainteresowany poważnym związkiem. Ojciec ich syna nie przyjął jednak marnotrawnej żony, która, ogólnie rzecz biorąc, w oczach znajomych uchodzi ostatnio za osobę o nieprzewidywalnym statusie matrymonialnym. Za te liczne, zaskakujące zwroty akcji para zasłużyła na miejsce 3 na podium.

Dariusz Krupa i Edyta Górniak Dariusz Krupa i Edyta Górniak Fot. Plotek.pl

MIejsce 2. Edyta Górniak i Dariusz Krupa

Ta sama Edyta, która jeszcze parę lat wyganiała paparazzi z sali porodowej, wystosowała przesycony wyrzutami i niewybrednymi tekstami oficjalny list, potępiający zachowanie dziennikarzy-krwiopijców, prosząc w nim o spokój dla jej rodziny i ogłaszając swoje wycofanie się z życia publicznego, zaledwie parę lat później to właśnie dziennikarzom opowiadała o kulisach swego toksycznego związku, przedstawiając swego, teraz już byłego, męża jako potwora. Miłość, która ponoć dawała jej spełnienie, po latach okazała się być klatką, w której diwa coraz bardziej się dusiła. Doprawdy nikt nie spodziewał się, że było aż tak źle i że rozwód jest tak blisko. Tym bardziej, że Dariusz Krupa przez długi czas robił dobrą minę do złej gry, ze spokojem znosząc kolejne wybryki gwiazdy. Najwidoczniej nie znał jej tak dobrze, jak sądził, bo zniewolona artystka mimo to powiedziała do widzenia także w sądzie.

Za ten spektakularny obrót o 180 stopni miejsce 2 w naszym rankingu.

Robert Janowski Robert Janowski kapif

Miejsce 1. Robert Janowski i była żona Katarzyna

Chyba najbardziej szokujące, a zarazem najprzykrzejsze jest to, gdy rozwodzi się ktoś postrzegany za ustatkowanego, poczciwego i ciepłego człowieka. Za takiego właśnie przez lata uchodził prowadzący programu "Jaka to melodia", który nigdy nie był tematem plotek, a tym bardziej skandali. Cała Polska zareagowała więc totalnym niedowierzaniem i buntem, gdy dowiedziała się o planach rozwodowych sympatycznego prezentera, zdając się mówić: "Wszyscy, ale nie ty!". Robert Janowski jednak tym razem pokazał inne oblicze i nie zamierzał się ugiąć pod presją społeczną, wytrwale dążąc do rozwodu. I, mimo iż nazwał to jedną z największych porażek w swoim życiu, biorąc na siebie winę za taki rozwój wypadków, nieszczególnie to pomogło jego znacznie nadszarpniętej reputacji.

Kryształowi bohaterowie się nie rozwodzą i koniec kropka!  Jeśli to robią, jedyne na co zasługują, to 1 miejsce w tym niechlubnym rankingu.

Więcej o: