Czy siedem centymetrów to dużo? Zależy. Te gwiazdy są wyższe od swoich mężczyzn i nie rezygnują ze szpilek

Wzrost, szczególnie dla płci żeńskiej jest niezwykle ważny. Wiele kobiet za jeden z głównych punktów atrakcyjności mężczyzn uważa właśnie ich wzrost. Jednak są też kobiety, dla których nie ma to żadnego znaczenia. W końcu o wartości człowieka nie mówi jego wygląd, a zachowanie i to, jak traktuje drugą osobę. Zobaczcie zatem gwiazdy, które mają niższych parterów i nie widzą w tym żadnego problemu. 
Adam Levine i Behati Prinsloo Adam Levine i Behati Prinsloo ons

Adam Levine i Behati Prinsloo

Lider zespołu "Maroon 5" Adam Levine nie należy wcale do niskich osób. Artysta mierzy 182 cm wzrostu. Mimo to na partnerkę życiową wybrał Behati Prinsloo. Modelka, choć ma 180 cm, na wysokich obcasach znacznie przerasta męża. Jednak nie zamierza z nich rezygnować. 

Jason Statham i Rosie Huntington Whiteley Jason Statham i Rosie Huntington Whiteley ons

Jason Statham i Rosie Huntington Whiteley

Jason Statham i Rosie Huntington Whiteley to chyba jedna z najpopularniejszych par Hollywood. Są ze sobą od 2010 roku i doczekali się syna. W szczęściu nie przeszkadza im  wzrost. Między nimi jest zaledwie 2 centymetry różnicy, ale Rosie znacznie ją powiększa, zakładając wysokie buty.

Actor Jason Statham and Rosie Huntington-Whiteley arrive at the 2014 Vanity Fair Oscars Party in West Hollywood, California March 2, 2014. REUTERS/Danny Moloshok (UNITED STATES TAGS: ENTERTAINMENT) (OSCARS-PARTIES)
REUTERS/DANNY MOLOSHOK

Joe Jonas i Sophie Turner Joe Jonas i Sophie Turner ons

Joe Jonas i Sophie Turner

Joe Jonas i Sophie Turner parę tygodni temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para pobrała się w 2019 roku i wszystko wskazuje na to, że są bardzo szczęśliwi. Ile centymetrów ich dzieli? Joe Jonas ma 170, natomiast Sophie 175. 

Tom Cruise Tom Cruise ons

Tom Cruise i ... każda z jego byłych żon

Tom Cruise jest kolejnym przykładem na to, że niscy mężczyźni wolą wyższe kobiety. Był już trzykrotnie żonaty, a jego dwie ostatnie żony - Katie Holmes i Nicole Kidman znacznie go przerastały. Nie jest to wyjątkowe osiągnięcie, ponieważ Cruise mierzy 170 cm. Mimo to jest obiektem westchnień kobiet na całym świecie. 

Tom Cruise
ons

Penny Lancaster i Rod Stewart Penny Lancaster i Rod Stewart ons

Penny Lancaster i Rod Stewart

Rod Stewart również zalicza się do grupy mężczyzn, którzy mają wyższe żony. Zakochany w Penny Lancaster wokalista nie zwracał uwagi na jej wzrost i wyraźnie jest na zabój zakochany w blondwłosej piękności. Stewart oficjalnie ma 173 centymetrów, a partnerka jest aż 6 centymetrów wyższa.

Pharrell Williams i Helen Lasichanh Pharrell Williams i Helen Lasichanh ons

Pharrell Williams i Helen Lasichanh

Pharrell Williams i Helen Lasichanh to następny duet, dla którego wzrost nie ma żadnego znaczenia. Są ze sobą od 2013 roku mimo sporej różnicy wzrostu. Wokalista ma 173 centymetrów wzrostu. 

Cameron Diaz i Benji Madden Cameron Diaz i Benji Madden eastnews

Cameron Diaz i Benji Madden

Cameron Diaz i Benji Madden również podzielają zdanie poprzednich par. Tworzą szczęśliwe małżeństwo już od siedmiu lat, a różnica wzrostu w niczym im nie przeszkadza. Cameron Diaz ma 175, natomiast jej mąż 168. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.