Kasia Tusk z córką i mężem odwiedziła rodziców. My patrzymy na napis na jej samochodzie. Bardzo wymowny

Kasia Tusk została przyłapana przez paparazzi pod domem swoich rodziców. Wraz z mężem Staszkiem Cudnym i córeczką wybrała się w odwiedziny z mnóstwem pakunków. Wygląda na to, że pomaga rodzicom w świątecznych przygotowaniach.
Kasia Tusk z mężem Kasia Tusk z mężem Plotek Exclusive

Kasia Tusk przyjechała do rodziców

Blogerka postanowiła pomóc swoim rodzicom w przygotowaniach do świąt i przed wigilią przyjechała do nich wraz z mężem i córką. 

Samochód Kasi Tusk Samochód Kasi Tusk Plotek Exclusive

Samochód blogerki nie jest gotowy na święta

Kasia Tusk przyjechała z rodziną luksusowym Volvo za 300 tysięcy złotych, ale swojego auta jeszcze nie przygotowała na święta. Uwagę zwraca bowiem ręczny napis "Umyj mnie" na brudnym samochodzie.

Kasia Tusk z rodziną Kasia Tusk z rodziną Plotek Exclusive

Wielkie zakupy

Blogerka nie wzięła sobie do serca prośby i na razie podróżuje brudnym autem z wymownym napisem. Miała w końcu ważniejsze rzeczy na głowie - przygotowania do świąt i zakupy, co widać po wypełnionym bagażniku. 

Kasia Tusk z rodziną Kasia Tusk z rodziną Plotek Exclusive

Mąż pomagał Kasi Tusk

Na szczęście blogera może liczyć na pomoc swojego męża, który nosił pakunki do domu teściów. Ona zajęła się córeczką, od której ciężko oderwać wzrok. Mała rośnie jak na drożdżach, lada moment sama zacznie chodzić.

Kasia Tusk z córką Kasia Tusk z córką Plotek Exclusive

Humor blogerce nie dopisywał

Nie da się ukryć, że Kasia Tusk nie była zadowolona z obecności paparazzi, którzy robili jej zdjęcia. Być może jednak wizyta w domu rodziców i świąteczne przygotowania poprawią jej nastrój?

Kasia Tusk z córką Kasia Tusk z córką Plotek Exclusive

Stylizacja Kasi Tusk

Oczywiście nie sposób też nie zwrócić uwagi na stylizację blogerki. Na wizytę u rodziców Kasia wybrała casualową elegancję. Miała na sobie modną marynarkę w delikatną kratę, czarny golf, ciemne dżinsy oraz kozaki za kolana. Idealny strój na co dzień i rodzinne spotkania.

Mąż Kasi Tusk Mąż Kasi Tusk Plotek Exclusive

Święta, święta, a po świętach...

Warto też przyjrzeć się rzeczom, które niósł mąż Kasi. Widać wyraźnie, że obok tajemniczych pakunków trzymał też akcesoria do jazdy na nartach. Być może para wybiera się w góry po świętach?

Kasia Tusk Kasia Tusk Instagram/makelifeeasier_pl/

Social media

Można podejrzewać, że Kasia Tusk niedługo zdradzi szczegóły na swoim blogu lub Instagramie.

Więcej o: