Agnieszka wyznała kiedyś: Nie wyobrażam sobie bez niego życia. O Piotrze Woźniaku-Staraku ciepło mówiła Boczarska, a nawet jego była dziewczyna

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęło nie tylko jego rodziną i najbliższymi, ale również całym show-biznesem. Nic dziwnego, w końcu producent ma masę znajomych i przyjaciół, którzy go uwielbiają, a zarazem podziwiają za jego działalność w branży filmowej.
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak o swoim mężu

Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia jest jedną z najbliższych osób dla Piotra. Gwiazda zanim została żoną producenta, przez długi czas była przez niego zdobywana. Jego determinacja w dążeniu do celu bardzo jej zaimponowała. Prezenterka wyznała, że ich związek w dużej mierze jest zasługą starań ukochanego.

To był splot różnych spotkań. I duża determinacja mojego męża, którą mnie uwiódł absolutnie, bo nigdy w życiu nie spotkałam tak zdeterminowanego i odważnego mężczyzny. W zasadzie nie pozostawił mi wyboru - wyznała w rozmowie z 'Vivą!'.
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak KAPIF.pl

"Nie wyobrażam sobie bez niego życia"

Prezenterka w rozmowie z 'Vivą!' wyznała również, że wchodząc w związek z Piotrem, wiedziała, że początki nie będą łatwe. Ich relacja skupiła uwagę mediów, jednak Agnieszka postanowiła się tym nie przejmować, ponieważ ma u boku kochającego mężczyznę.

Mam wspaniałego męża, wiedziałam, że będzie zawsze przy mnie i zawsze będzie stał za mną murem. Reszta się nie liczy - wyznała.

Gwiazda wie również, że małżeństwo to sztuka kompromisów. Nie może żyć bez Piotra, więc dla niego postanowiła się przeprowadzić pod Warszawę.

Niestety, jak się ma pięć psów, nie można mieszkać na Pięknej (ulica w centrum Warszawy - przyp. red.). Coś za coś. Kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Mój mąż kocha mieszkać pod Warszawą, a bez niego życia również sobie nie wyobrażam. To jest kwestia kompromisu - stwierdziła w wywiadzie dla 'Vivy!'.
Piotr Woźniak-Starak, Natalia Klimas Piotr Woźniak-Starak, Natalia Klimas KAPIF.pl

Związek z Natalią Klimas

Woźniak-Starak zanim związał się z Agnieszką, był w związku z Natalią Klimas. Poznali się na studiach w Stanach Zjednoczonych. Aktorka specjalnie dla Piotra zdecydowała się wyjechać z Nowego Jorku i wrócić do Polski. Byli parą przez 2,5 roku, jednak z czasem ich drogi się rozeszły. Klimas w 2016 roku w wywiadzie dla 'Gali' powiedziała, że była z nim bardzo szczęśliwa.

To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia - zdradziła.
Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak Magdalena Boczarska, Piotr Woźniak-Starak KAPIF.pl

Magdalena Boczarska zaprzyjaźniła się z Piotrem dzięki "Sztuce kochania"

Magdalena Boczarska zagrała główną rolę w filmie 'Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej'. Piotr Woźniak-Starak jako producent filmu spędzał bardzo dużo czasu na planie. Tak właśnie zawiązała się między nimi przyjaźń, którą aktorka niezwykle sobie ceni.

To jest bardo miłe, jeśli praca kończy się też tym, że coś istotnego pomiędzy ludźmi pozostanie, jakieś relacje. Wtedy dla mnie to jest świadectwo tego, że coś ważnego wydarzyło się na planie. Mam takich produkcji niewiele, a to była jedna z takich, kiedy po planie pozostały ważne przyjaźnie. Bardzo sobie to cenię. Relacja z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i Agnieszką jego małżonką do takich należy - powiedziała aktorka w rozmowie z 'Faktem'.
Maria Sadowska, Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Boczarska Maria Sadowska, Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Boczarska KAPIF.pl

Maria Sadowska ceni Piotra jako producenta

Maria Sadowska współpracowała z Woźniakiem-Starakiem na planie filmu 'Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej'. Ona była reżyserem, a on producentem, który był zaangażowany w powstawanie obrazu. Artystka skomentowała współpracę z Piotrem.

To jest film producencki, czyli producenci mają bardzo dużo do powiedzenia i oni są niezwykle kreatywni. Muszę przyznać, że Piotrek Woźniak-Starak naprawdę ma nosa, ma wiele fantastycznych pomysłów filmowych. Oczywiście, ścieramy się artystycznie, ale to są takie przynoszące efekty starcia - powiedziała Maria Sadowska w "Party".
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak AKPA

Edward Miszczak od początku kibicował Piotrowi i Agnieszce

Edward Miszczak od lat przyjaźni się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i jego żoną. Był również gościem na ich ślubie w Wenecji. Dyrektor programowy TVN-u rzadko uczestniczy w tego typu uroczystościach, jednak ze względu na wyjątkową znajomość ze Starakami, zrobił wyjątek.

Byłem gościem na weselu Agnieszki i Piotra. Nie wiem czy honorowym gościem, ale byłem. Bawiłem się świetnie - powiedział Edward Miszczak w rozmowie z 'Party'.
Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Starak, Piotr Woźniak-Starak AKPA

Siostra Piotra Woźniaka-Staraka

Julia Starak jest przyrodnią siostrą Piotra. Choć nie jest związana z show-biznesem, to specjalnie dla brata pojawia się na celebryckich czerwonych dywanach, aby towarzyszyć mu w ważnych wydarzeniach. M.in. kibicowała mu na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły, kiedy to film wyprodukowany przez Woźniaka-Staraka święcił triumfy.

Co więcej, podobno to Julia jako pierwsza powitała w rodzinie Staraków Agnieszkę. Z pewnością Piotr docenił ten gest ze strony swojej siostry.

Julia i Agnieszka bardzo szybko znalazły wspólny język. To ważny sojusznik dla Piotra - podaje 'Show'.