Boruc i burzliwe małżeństwo. Cudowny kontakt Majdana z 1. żoną. On z... Natalią Siwiec. Byłe partnerki polskich piłkarzy

Artur Boruc nie miał łatwo z pierwszą żoną. Co innego Radosław Majdan. Z kolei Jakub Rzeźniczak był niezłym podrywaczem. Życie uczuciowe polskich piłkarzy nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Przekonajcie się.
Sandra Dziwiszek i Wojciech Szczęsny Sandra Dziwiszek i Wojciech Szczęsny KAPIF.pl

Wojciech Szczęsny i Sandra Dziwiszek

Dzisiaj Wojciecha Szczęsnego niemal automatycznie kojarzymy z Mariną Łuczenką z którą niedawno wziął bajkowy ślub. Przypomnijmy jednak, że wcześniej spotykał się z Sandrą Dziwiszek, dziewczyną, którą poznał, gdy ta chodziła jeszcze do liceum.

Jak to bywa z licealnymi miłościami, są one często burzliwe. Para szybko pokłóciła się i w rezultacie Szczęsny nie pojawił się na studniówce swojej dziewczyny. Potem tłumaczył to natłokiem zajęć...

Para ostatecznie rozstała się, ale jeszcze na ślubie Anny i Roberta Lewandowskich pojawili się razem, choć ponoć już tylko jako przyjaciele.

Sandra Dziwiszek i Wojciech SzczęsnyKAPIF.pl

Sandra Dziwiszek i Wojciech SzczęsnyKAPIF.pl

Sandra DziwiszekScreen z Instagram.com/lillmisssandy/

Sandra DziwiszekScreen z Instagram.com/lillmisssandy/

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF, Sandra Dziwiszek, Wojciech SzczęsnyWBD

Jakub Rzeźniczak, Ewelina Łysakowska Jakub Rzeźniczak, Ewelina Łysakowska Akpa/East News

Jakub Rzeźniczak i Ewelina Łysakowska

Właśnie zaczynało się Euro 2016, kiedy Jakub Rzeźniczak brał ślub z Edytą Zając. Przystojny piłkarz jest z nią związany od 2013 roku. Wcześniej jednak był jednym z największych podrywaczy w lidze.

W 2009 roku wszystko wskazywało na to, że Rzeźniczak weźmie ślub z Dominiką Brys. Para nawet się zaręczyła.

Nie ma co, moje życie to ostatnio niezła komedia romantyczna. Byłem długo związany z Dominiką, jakiś czas temu jednak rozstaliśmy się. Związałem się z Anią. Nie trwało to jednak długo, bo... znów zeszliśmy się z Dominiką, która jest już teraz moją narzeczoną - opowiadał w 2009 roku w rozmowie z "Super Expressem".

Ania, o której wspomniał, to Anna Krasnodębska. A do małżeństwa z Dominiką ostatecznie nie doszło. Zresztą już rok później na jego drodze stanęła piękna brunetka, Ewelina Łysakowska.

Ewelina ŁysakowskaEast News

Ale i tak piękność nie zdobyła serca przystojnego piłkarza na dłużej. Już rok później Rzeźniczak na gali "Piłki Nożnej" bawił się w towarzystwie Magdaleny Lipki, która w Legii Warszawa zajmowała się sprzedażą karnetów na mecz.

Magdalena LipkaJAROSLAW MAZALON / EAST NEWS

Jacek Bąk z żoną Anną Jacek Bąk z żoną Anną KAPIF.pl

Jacek Bąk i była żona

Jacek Bąk, były piłkarz i kapitan reprezentacji Polski, nie wspomina dobrze swojej żony, Anny. Byli ze sobą 25 lat, mają dziecko.

Wszystko było w porządku, ale tak naprawdę nic nie było ok. Biegałem za piłką, kasa na konto wpływała, a tymczasem pani Ania ruszyła w tango. Dopiero później zaczęły wypadać trupy z szafy - mówił w 2011 roku rozżalony Bąk.

Był przekonany, że żona zaczęła go zdradzać 3, 4 lata wcześniej.

Żona chciała firmę, więc dałem jej pieniądze na rozkręcenie, 3-4 miliony złotych. Tak rządziła, że oprócz tych pieniędzy jeszcze pół miliona długów zrobiła. Nie miała czasu na pilnowanie interesu, bo w kółko siedziała na zabiegach upiększających. Kiedyś w Nałęczowie pobiegła odsysać tłuszcz, a kobieta pyta: Z czego? Pani waży 52 kilogramy! Portfel był za to regularnie wysysany. Dziś jestem wściekły. Nie żałowałem tych pieniędzy. To przecież żona, matka mojego dziecka - mówił dalej piłkarz.

Jacek Bąk z żoną AnnąKAPIF.pl

Artur Boruc i Katarzyna Modrzewska Artur Boruc i Katarzyna Modrzewska Fot.Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl

Artur Boruc i była żona

Artur Boruc od dwóch lat jest szczęśliwym mężem swojej wieloletniej partnerki, Sary Mannei (obecnie Boruc). Wcześniej jednak, przez 8 lat, był związany małżeństwem z Katarzyną Modrzewską z którą ma syna Aleksandra.

Małżeństwo, zanim się rozpadło, przeżyło wiele burzliwych chwil. Para dwukrotnie się rozstawała, zanim rozstała się na dobre.

Kasia wyprowadziła się pierwsza, przed mistrzostwami Europy, powiedziała, że ma dość takiego życia. Zresztą rozstawaliśmy się już dwa razy wcześniej. Na Euro było jeszcze kulturalnie, rozmawialiśmy przez telefon, uzgadnialiśmy szczegóły rozstania. Później urodził się Alex. Beenhakker dał mi dzień wolny, żebym mógł go zobaczyć. W szpitalu rozpłakałem się ze szczęścia, myślałem, że będę mógł się z nim normalnie widywać. Podzieliliśmy majątek, dałem żonie naprawdę dużo, choćby pięć mieszkań w Warszawie. Obiecała mi rozwód, ale później z wszystkiego się wycofała - mówił w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" w roku 2009.

Kłopoty małżeńskie wpłynęły także na jego kontakty z synem.

Kiedy jadę z wizytą do syna, nie mogę z nim posiedzieć sam przez dziesięć minut. Kaśka zakłada buty na obcasach tylko po to, by Alex cały czas patrzył na nią, kiedy chodzi obok. Jak wychodzę z nim na spacer, metr za mną idzie teściowa, bo boi się, że go porwę. Cała tamta rodzina uważa, że jestem niezrównoważony psychicznie, że jestem alkoholikiem. Bez przerwy mnie prowokują - kontynuował swoją opowieść w tym samym wywiadzie.

Rok temu CBA przeprowadziła akcję, w wyniku której aresztowano grupę osób, którym postawiono m. in. zarzuty kierowania grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy. Wśród zatrzymanych były także eksżona Artura Boruca i mąż Marty Kaczyńskiej, prawnik. To właśnie on wywalczył dla Modrzewskiej alimenty wysokości 17 tysięcy miesięcznie.

Artur Boruc i Katarzyna ModrzewskaFot.Bartosz Bobkowski / AG

Radosław Majdan z żoną Sylwią Radosław Majdan z żoną Sylwią W / Stachnik/REPORTER/REPORTER

Radosław Majdan i Sylwia Majdan

Radosław Majdan za chwilę po raz trzeci zostanie mężem (jego wybranką jest Małgorzata Rozenek), ale mało kto pamięta, że przed małżeństwem z Dodą była jeszcze Sylwia Majdan, projektantka mody.

Oboje rozstali się w zgodzie, nie komentują swojego związku, nie mówią o sobie źle, a jeżeli już ktoś nakłoni ich do zwierzeń, mówią o sobie tylko dobre rzeczy. Zresztą eks Majdana nie ma powodu do żalu: po rozstaniu wyszła ponownie za mąż, urodziła dziecko, a dziś jest rozchwytywaną projektantką ubierającą znane osoby. Rok temu przeprowadziła się do Warszawy i wtedy pojawiły się plotki, że Małgorzata Rozenek może zacząć się bać konkurencji. Ona sama postanowiła jednak rozwiać ewentualne wątpliwości.

Małgosia nie ma żadnych powodów do zazdrości. To cudowna, piękna, fantastyczna osoba i nie ma żadnych powodów, absolutnie! Jeszcze nie mieszkam w Warszawie, cały czas kursuję między Warszawą, Szczecinem a Berlinem - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

W 2012 roku spotkali się na imprezie i pozowali wspólnie na ściance.

Radosław Majdan z byłą żoną SylwiąJAROSLAW WOJTALEWICZ / EAST NEWS

Doda i Radek Majdan. Doda i Radek Majdan. Agencja Wyborcza.pl

Radosław Majdan i Doda

Jedno z najbardziej medialnych małżeństw w historii polskiego show-biznesu: swego czasu najbarwniejsza piosenkarka disco i równie barwny, "niegrzeczny twardziel". Małżeństwo Dody i Radosława Majdana trwało krótko, od 2005 do 2008 roku, ale jest jednym z najczęściej wspominanych.

Ich związkiem żyła cała Polska. On był wtedy zawodnikiem Wisły Kraków, ona śpiewała w zespole Virgin. Na ślub zdecydowali się bardzo szybko.

Urządziliśmy skromną uroczystość, tylko dla rodziny i najbliższych znajomych. (...) Ale już zaczynali się kręcić przy nas paparazzi i po raz pierwszy usłyszeliśmy, że jesteśmy nieautentyczni i ślubu wcale nie było. Rozumiesz? Bo oni go nie widzieli - czytamy jego wypowiedź w książce "Pierwsza połowa".

doda, radek majdanEast News

Szybko zaczęły się niesnaski. Oboje skupili się na karierze, zaniedbując związek. Pojawił się kryzys zaufania i to, co najgorsze w związku: zdrada. Oboje się o to oskarżali.

Zdradzała mnie z innymi mężczyznami, w tym samym czasie, w którym w telewizji mówiła o odpowiedzialności i mądrości małżeńskiej, której ode mnie oczekuje. Sama się przyznała. Podczas jednej kłótni, kiedy przyciśnięta argumentami nie mogła już uciec w żadne kłamstwo. Zanim to się zdarzyło, nabierałem podejrzeń. Stopniowo traciłem do niej zaufanie - mówił Majdan.

Zresztą on również przyznał, że nie był Dodzie wierny.

Nie zdradzałem, kiedy byliśmy małżeństwem. Dopiero po rozwodzie, ale to mnie nie usprawiedliwia, bo wtedy jeszcze ze sobą byliśmy. Z przerwami. Ten związek zamieniał się w toksyczne uzależnienie.

Co ciekawe, Radek Majdan wspominał potem Dodę jako największą miłość swojego życia. Z tym, że było to przed tym, jak poznał Małgorzatę Rozenek. Teraz zapewne zrewidował wcześniejszą opinię.

doda, radek majdanKapif

Natalia Siwiec, Damian Gorawski w 2005 roku Natalia Siwiec, Damian Gorawski w 2005 roku KRZYSZTOF KAROLCZYK / Agencja Wyborcza.pl

Damian Gorawski i... Natalia Siwiec

Natalia Siwiec od 2012 roku jest szczęśliwą żoną Mariusza Raduszewskiego, ale czy ktoś jeszcze pamięta, że ponad 10 lat temu chodziła z Damianem Gorawskim? Tego związku żadne z nich ne może uznać za udany. Kiedy się zakończył, zaczęło się publiczne rozliczanie.

Przede wszystkim Gorawskiego nigdy nie traktowałam jako piłkarza, dzięki któremu mogę zrobić karierę i to totalne bzdury, że kiedykolwiek pomógł mi zawodowo. Jeśli chodzi o moją pracę to związek z nim tylko komplikował i ograniczał mnie czasowo, jednak praca w charakterze fotomodelki to w szczególności moja pasja, która gwarantuje mi niezależność finansową i robiłam wszystko, żeby te rzeczy pogodzić, a do tego dochodziły jeszcze studia... - mówiła potem Natalia Siwiec w rozmowie z "Faktem".

Odniosła się też do zarzutów, że zdradzała Gorawskiego ze swoim przyszłym mężem.

Co do mojego rzekomego romansu to totalna bzdura!!!! Z Mariuszem Raduszewskim od 4 lat byliśmy bardzo dobrymi znajomymi i utrzymywaliśmy kontakty towarzyskie. Dopiero w momencie kiedy zakończył się mój związek z Gorawskim, zaczęło się tworzyć coś między mną i Mariuszem (który mimo że był w tym czasie żonaty, to nie mieszkał już z żoną ponad pół roku). Teraz mogę mówić o prawdziwym szczęściu i spełnionej miłości.

Ta miłość trwa do dzisiaj, a po związku Natalii Siwiec z przystojnym piłkarzem zostało tylko wspomnienie.

Natalia Siwiec i Damian GorawskiKlag/REPORTER / REPORTER

Damian Gorawski i Natalia SiwiecKlag/REPORTER / REPORTER

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.