Kulisy romansu Arnolda z pomocą domową

Arni narozrabiał.
Mildread Baena i jej syn z romansu z Arnoldem Schwarzeneggerem. Mildread Baena i jej syn z romansu z Arnoldem Schwarzeneggerem. X17ONLINE.COM//X17online.com/Forum

Grzechy Arnolda Schwarzeneggera

Z romansu Schwarzennegera z uczynną pomocą domową Mildread Baena, nazywaną też Patty można napisać scenariusz do telenoweli. Po 25 latach małżeństwa Arnolda z Marią Shriver okazało się, że Arnold wielokrotnie sypiał z Mildread a także ma z nią dziecko. Teraz ujawniane są kulisy ich romansu. Zobacz jak Arnold nagrzeszył.

Mildread Baena i Maria Shriver. Mildread Baena i Maria Shriver. Myspace/AP

Patty i Maria

Portal tmz.com pisze, że Patty miała obsesje na punkcie Marii. Uważała, że żona Shwarzeneggera jest naturalnie piękna i chciała wyglądać tak jak ona. Informator mówi, że Patty często nakładała ubrania Marii a także jej biżuterię i chodziła tak wystrojona po mieście. W końcu Maria zorientowała się, że brakuje jej biżuterii i wypytała o nią swoich pracowników. Informator nie podaje jednak czy biżuteria została zwrócona. Patty często też przychodziła do Marii po miłosne porady a kiedy Shriver wychodziła z domu Maria wskakiwała do łóżka Arnolda. Podobno przechwalała się nawet, że ona jest prawdziwą żoną Arnolda a nie Maria bo zawsze jest na jego zawołanie.

Arnold Schwarzenegger i Mildread Baena. Arnold Schwarzenegger i Mildread Baena. Screen z tmz.com

Arnold i Patty

A tutaj słodkie podskoki. Zdjęcie, które zdobył portal tmz.com zostało zrobione 3 lata przed tym jak Mildread urodziła Arnoldowi syna. Fotografia uwieczniła prywatną imprezę w domu Arnolda. Do tańca przygrywali im mariachi. Pewnie Maria myślała wtedy, że miło będzie z jej strony jeśli pozwoli bawić się również służbie.

Mildread Baena i Maria Shriver. Mildread Baena i Maria Shriver. Screen z dailymail.co.uk

Maria Shriver

Jak podaje portal dailymail.co.uk pomoc domowa urodziła syna pięć dni po tym jak najmłodszego syna urodziła Shriver. Maria urodziła 27 września a Mildred Baena 2 października 1997 roku. Wtedy jeszcze Arnold nie wiedział, że jest ojcem nieślubnego dziecka. Zdjęcie uczynnej pomocy domowej zostało zrobione na imprezie przed narodzinami dziecka.

Arnold Schwarzenegger, Christopher Schwarzenegger, Mildread Beana. Arnold Schwarzenegger, Christopher Schwarzenegger, Mildread Beana. Screen z tmz.com

Arnold i Mildread

Portal tmz.com opublikował to (prawie) rodzinne zdjęcie. Fotografia została zrobiona w 2000 roku. Na zdjęciu Arnold stoi z Mildread, która trzyma na rękach Christophera - syna Arnolda i Marii. Mildread powiedziała Arnoldowi, że jest ojcem jej dziecka kiedy chłopiec był bobasem. Jak podaje tmz.com Arnold finansował również imprezy rodzinne kochanki. Tak na przykład sfinansował imprezę kuzynki Patty twierdząc, że cała rodzina jest mu bardzo bliska dlatego chce jej pomóc.

Dom Mildread Beana. Dom Mildread Beana. AP/Nick Ut

Patty

Schwarzenegger podobno bardzo dobrze traktował Mildread. Płacił jej 1200 dolarów tygodniowo. Uczynna pomoc domowa zrezygnowała z pracy w styczniu tego roku po 20 latach. Mieszka w domu z czterema pokojami i basenem na przedmieściach Los Angeles. Teraz pod jej domem zbierają się dziennikarze.

Oprah Winfrey i Maria Shriver. Oprah Winfrey i Maria Shriver. AP/Charles Rex Arbogast

Arnold Schwarzenegger

Tuż po tym jak Maria Shriver dowiedziała się o zdradach i dziecku wyprowadziła się z domu do hotelu. Shriver wystąpiła na evencie z okazji zakończenia show Oprah Winfrey. Starała się zachować twarz, być dumna, ale jak mówi osoba z jej otoczenia wewnątrz bardzo cierpiała. Informator magazynu ''Star'' mówi:

Nie wiesz jak upokarzające to dla niej jest. (...) Ona jest bardzo dumną osobą. Podczas kampanii spędziła wiele czasu broniąc męża i udowadniając wszystkim jaki Arnold ma dobry charakter.

Podobno Shriver podejrzewała, że Arnold ją zdradza, ale nie miała pojęcia o dziecku.

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver. Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver. AP/Marcio Jose Sanchez

Maria Shriver

Jak podaje portal dailymail.co.uk Shriver zatrudniła specjalistkę od rozwodów gwiazd, kalifornijską prawniczkę Laurę Wasser, której wcześniejszymi klientkami były m.in Angelina Jolie, Christina Aguilera czy Britney Spears. Podobno Maria zatrudniła ją zanim wieść o dokonaniach Arnolda obiegła świat.

Więcej o:
Komentarze (21)
Kulisy romansu Arnolda z pomocą domową
Zaloguj się
 • blacke

  Oceniono 6 razy 6

  Komentarze w stylu "jaki idiota, żona tak piękna, a kochanka paszczur" mnie naprawdę bawią. Pomijam już nawet kwestię tego, że imho Maria Shriver jest brzydka, tylko świetnie zrobiona, a kochanka (w młodych latach) może się podobać, jeżeli ktoś lubi ten typ. Przede wszystkim dobór partnerów seksualnych nie jest tak prosty, inaczej wszyscy sypialiby tylko z miss świata :). Może żona była oziębła i kłodziasta, a kochanka gorąca i bardzo sprawna?

 • garibaldi

  Oceniono 5 razy 5

  Arni - typowy prawicowy konserwatysta.

 • cioba

  Oceniono 8 razy 4

  Boże! Mieć taką żonę i sypiać z takim pomiotłem!!! Cóż za głupek!

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  ktos wystraszyl terminatora-i byl lekki falstart...

 • lustro7

  Oceniono 3 razy 3

  Nieźle! Z żoną był 25 lat z kochanką 20! Takim facetom powinno ucinać się jaja...o ile je mają!!

 • livliv

  Oceniono 3 razy 3

  Maria taka piękna a on z takim oblechem sypiał...

 • jablonexkociak

  Oceniono 3 razy 3

  Dziecionator.

 • zbawca2009

  Oceniono 6 razy 2

  @jili - jesteś taka mądra, więc powiedz Nam co trzeba ucinać kobietom, kiedy robią tak jak Arnold :)

  A co do tego, że Maria jest piękna a gosposia obleśna.... kiedyś kolega podsumował koleżankę z klasy: jest tak obleśna, że aż piękna. Może umiała coś, czego nie umiała żona. Np. była bardzo uległa, robiła dokładnie to, czego chciał Arni, lubiła BDSM, bondage....:) po prostu tak to bywa w życiu. Wiem wiem, gość jest bydlakiem, weźcie wirtualne kamienie i go załatwcie.

 • heloise

  Oceniono 2 razy 2

  "...nakladala ubrania"???? co to za jezyk?

  A co do Maria Shriver, to madra, cwana (i mowie to pozytywnie) i zaradna kobieta. Nie da sobie zrobic krzywdy i napewno nie ich dzieciom. Nie zapominajmy, ze stoi za nia rod Kennedy'ch. Nie potrzebuje jego forsy i jesli bedzie rzadala podzialu, to pewnie przez principjum.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX