Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Mucha

.
Anna Mucha Anna Mucha kapif

Anna Mucha na konferencji TVN-u

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anny Muchy z konferencji ramówkowej TVN. Mucha eksponowała swój największy atut czyli seksowne piersi.

Anna Mucha Anna Mucha forum

Fryzura i makijaż - plus

Wyprostowane włosy o naturalnym, głębokim kolorze służą aktorce. Jak ona to robi, że aż tak lśnią? Niesamowite... Tak samo jak świeży makijaż, dzięki któremu Mucha po prostu promienieje.

Anna Mucha Anna Mucha kapif

Kurtka dżinsowa - minus

Lubimy wranglerowski, seksowny i buntowniczy styl, ale żeby wyglądał dobrze i kojarzył się z wolnością (nawet obyczajów), nie może być wulgarny. Fioletowy push-up w tym przypadku zepsuł cały efekt i stylowa koszulowa kurtka stała się tym samym częścią kiczu w klimatach "saloon".

Anna Mucha Anna Mucha kapif

Dodatki - plus/minus

Bransoletek powinno być więcej niż 2, nawet jeśli jedna z nich jest... zegarkiem. W tym sezonie pobrzękujemy metalicznymi obręczami i łańcuszkami na nadgarstkach - Mucha to wie, bo najwyraźniej śledzi trendy. Dlatego nie wiemy po co jej był ten paskudny pasek burzący wszystko kolorystycznie.

Anna Mucha Anna Mucha kapif

Szorty - plus

Ramówka TVN-u jest wiosenna, szorty też. Nie możemy się do niczego przyczepić - słuszna długość, dobry kolor - plus!

Anna Mucha Anna Mucha kapif

Buty - minus

Szare kozaki z widocznym szwem i czubem, czyli drugi po fioletowym błyszczącym staniku element "bazarowy". No cóż, można było tego uniknąć.

Anna Mucha Anna Mucha kapif

Podsumowanie - 60% stylu, 40% kiczu

Złota zasada "mniej znaczy więcej" w przypadku stylizacji Ani na pewno zdałaby egzamin. Wystarczyło przed wyjściem stanąć przed lustrem, zdjąć pasek, wyjść, wrócić, znów się przyjrzeć i zmienić buty. No i koniecznie zapiąć koszulę. A tak niestety - tylko 60% pochwały :).

Więcej o:
Copyright © Agora SA