Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wzięli ślub! Mamy zdjęcia

Po wielu plotkach i spekulacjach, teraz wiemy już na pewno - Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w sobotę wzięli ślub.
Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski Plotek Exclusive

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Jak podaje źródło Plotek.pl, ślub odbył się w sobotę w Pałacu Tłokinia koło Kalisza. Uroczystość zaczęła się około godziny 14. Całego terenu pałacu chroniło około 9 ochroniarzy. Pomieszczenie, w którym był ślub, miało zasłonięte kotary. W przyjęciu (raczej był to uroczysty obiad) brało udział około 40 osób. Goście bawili się do ok. 21.

Na zdjęciach Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski przed ceremonią.

Wojciech Malajkat, Zbigniew ZamachowskiPlotek Exclusive

 

Monika Richardson, Zbigniew ZamachowskiWBF

Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski Plotek Exclusive

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Panny młodej niestety nie udało się uchwycić na zdjęciach. Wiemy jednak, że miała na sobie kreację projektu Agnieszki Tokarskiej (Zobacz: Monika Richardson przymierzyła suknię ślubną. Internauci: źle leży na biuście).

Suknia ślubna Moniki Richardson powstaje z koronki w kolorze écru znanej francuskiej firmy Sophie Hallette. Będzie elegancką sukienką koktajlową. Wybrałyśmy tę samą koronkę, która była użyta do uszycia sukni ślubnej Kate Middleton - zdradziła Agnieszka Tokarska, projektantka odpowiedzialna za suknię ślubną Richardson w rozmowie z Se.pl. - Na razie nie zdradzimy, czy sukienka będzie miała długość do kostek czy do kolan. Na pewno dopełnieniem kreacji będzie ozdobny stroik na głowę, również z elementami z koronki. Mogę także zdradzić, że udało nam się już dobrać odpowiednie pantofelki.

Tokarska zdradziła także, że Richardson nie przychodzi na przymiarki sama. Wbrew zwyczajom towarzyszy jej przyszły mąż.

Przyszły mąż cierpliwie uczestniczył w przymiarkach. Wspiera Monikę we wszystkich jej działaniach.

Prezenterka nie musi martwić się o to, jak będzie czuła się w kreacji i czy projektantka trafi w jej gust. Panie znają się i współpracują od lat. Dlatego zresztą Richardson powierzyła Tokarskiej tak ważne zadanie, jak projekt sukni ślubnej.

Znamy się od dawna, zaprojektowałam dla niej ponad 50 kreacji zarówno na wielkie wyjścia, jak i do "Pytania na śniadanie". Jest moją stałą klientką, wiem doskonale, w czym się dobrze czuje oraz jakie fasony są idealne dla jej sylwetki.

Monika RichardsonScreen z Facebook.com

Piotr Polk i Wojciech Malajkat Piotr Polk i Wojciech Malajkat Plotek Exclusive

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Na zdjęciu w Piotr Polk i Wojciech Malajkat przy wejściu do Pałacu. Państwo Zamachowscy wybrali na swoją uroczystość piękny hotel niedaleko Kalisza. Mogli wybierać spośród 5 sal restauracyjnych. Liczba gości, o której mówi nasze źródło, sugeruje, że bawili się w jednej z tych dwóch sal:

Niepowtarzalna Sala Drewniana wyposażona w stoły i krzesła oraz meble z poprzedniej epoki, jej oryginalność podkreślają jeszcze srebrne zastawy, platery, porcelanowe rzeźby. Sala ta mieści do 40 osób.
Przytulna sala Pejzażowa umożliwia zorganizowanie przyjęcia do 40 osób, z jej okien rozpościera się wyjątkowy widok na otaczający pałacowy park - czytamy na oficjalnej stronie Pałacu.

Pałac TłokiniaFacebook.com/PalacTlokinia

Pałac TłokiniaFacebook.com/PalacTlokinia

Syn Moniki Richardson Syn Moniki Richardson Plotek Exclusive

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Wśród gości nie zabrakło syna Moniki Richardson, Tomka (na zdjęciu w środku). Obecni byli też rodzice dziennikarki - mama, ojciec z żoną, a także matka Zamachowskiego z ojczymem oraz najbliższe przyjaciółki Richardson - podaje Afterparty.pl. Na portalu czytamy też, że Monika Richardson przyjęła nazwisko męża. Na uroczystości nie pojawiły się dzieci Zbigniewa Zamachowskiego.

Niedawno rozmawialiśmy z parą o ich ślubnych planach. Zobacz, co nam powiedzieli.

Piotr Polk Piotr Polk Plotek Exclusive

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Piotr Polk był jednym z gości na ślubie.

Janja Lesar i Krzysztof Hulboj Janja Lesar i Krzysztof Hulboj Plotek Exclusive

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Janja Lesar i Krzysztof Hulboj - tancerz był partnerem Moniki Richardson w 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Przyjaźnią się do dziś.

Krzysztof Hulboj, Monika RichardsonKAPiF

Piotr Polk i Wojciech Malajkat Piotr Polk i Wojciech Malajkat Plotek Exclusive

Piotr Polk i Wojciech Malajkat na ślubie

Oprócz Piotra Polka i Wojciecha Malajkata na ślubie pojawił się m.in. Mieczysław Szcześniak (nie widać go na zdjęciach). Wyszedł po ceremonii, około 16 - podaje nasze źródło.

Wojciech Malajkat Wojciech Malajkat Plotek Exclusive

Wojciech Malajkat na ślubie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

.

Wojciech Malajkat z towarzyszką Wojciech Malajkat z towarzyszką Plotek Exclusive

Wojciech Malajkat z towarzyszką na ślubie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.