Takich zdjęć jeszcze nie było! Zakochani Edyta Górniak i Piotr Schramm na urodzinach syna piosenkarki

Edyta Górniak niedawno świętowała 10. urodziny ukochanego syna Allana. Towarzyszył jej oczywiście partner, prawnik Piotr Schramm. Musimy przyznać, że pary w takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy. Zobaczcie tylko te zdjęcia.
Edyta Górniak z synem, Allanem Edyta Górniak z synem, Allanem Plotek Exclusive

Edyta Górniak z synem

Allan 27 marca skończył 10 lat. Artystka zorganizowała synowi i jego przyjaciołom imprezę na torze gokartowym. Niedawno rozmawialiśmy z Edytą Górniak o Allanie. Zobacz, co nam zdradziła:

Edyta Górniak z synem, Allanem Edyta Górniak z synem, Allanem Plotek Exclusive

Edyta Górniak z synem

Allan jest oczkiem w głowie Edyty Górniak. W ostatnich tygodniach piosenkarka często poruszała temat relacji chłopca z ojcem, Dariuszem Krupą. Po rozwodzie Allan po dwa tygodnie spędzał z każdym z rodziców. Magazyn "Flesz" informuje jednak, że kiedy Dariusz Krupa zamieszkał ze swoją obecną partnerką, Izabelą Adamską, z którą wychowuje 2,5-letnią córkę, Allan na stałe przeniósł się do mamy. Co więcej, według pisma, chłopiec nie miał pojęcia o istnieniu swojej przyrodniej siostry.

Allan bardzo przeżył tę zmianę. Wcześniej nie wiedział o tym, że w ogóle ma przyrodnią siostrę! Tata nie przygotował go na tę ogromną zmianę w jego życiu. Chłopiec poczuł się odrzucony, to go przygnębiło - donosi informator "Flesza".

Edyta Górniak w rozmowie z magazynem zapewnia jednak, że chłopiec ma zapewniony kontakt z ojcem.

Allan przeżył szok i ma smutne serce, ale wspólnie z Piotrem dbamy o to, aby pozostawał w kontakcie ze swoim tatą.

Na zarzuty byłej żony Krupa odpowiedział niemalże natychmiast.

Razem z Allanem i Leą wyjeżdżam na święta do rodziców mojej narzeczonej, Izy. Syn został poddany bardzo perfidnej manipulacji - powiedział w rozmowie z "Show".
Muzyk twierdzi, że Allan polubił swoją przyrodnią siostrzyczkę i nową partnerkę taty. I bardzo przeżywa wypowiedzi mamy - podaje "Show".

edyta górniak, allan krupa, allan górniakPlotek Exclusive

Edyta Górniak z synem i Piotr Schramm Edyta Górniak z synem i Piotr Schramm Plotek Exclusive

Edyta Górniak z synem i Piotrem Schrammem

Edycie Górniak i jej synowi towarzyszył partner piosenkarki, Piotr Schramm. Para spotyka się od kwietnia 2010 roku.

Artystka wyglądała wspaniale i na luzie w stylizacji inspirowanej Dzikim Zachodem. Zapomniała tylko o jednym szczególe:

Edyta GórniakPlotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm Edyta Górniak i Piotr Schramm Plotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Para spotyka się od czterech lat i traktuje swój związek niezwykle poważnie.

Będę starała się chronić nasz związek tak długo, jak to będzie możliwe. Zdaję sobie sprawę, że ludzie już wiedzą, że jesteśmy razem. Jeśli jeździ za mną paparazzi, to jeździ, ale nie wystawiamy się, nie chodzimy na bankiety, nie stajemy na ściankach. Wolimy ten czas spędzić razem. Lubimy być razem. Piszemy do siebie listy miłosne, SMS-y. I to też uwielbiam w naszej relacji, że kiedy siedzimy przy kolacji, rozmawiamy, to jednocześnie pod stołem piszemy do siebie SMS-y. Tak jest od początku naszej relacji. Piotr to wymyślił i tak zostało - zdradzała przed rokiem Edyta Górniak w rozmowie z "Galą".

Z tego samego wywiadu dowiedzieliśmy się, że marzą o powiększeniu rodziny.

Mamy już wybrane imię. Bardzo chcemy dziewczynkę, która będzie miała na imię Sharlie, Sharlie Schramm - mówiła Górniak rok temu w wywiadzie dla "Gali".
Edyta Górniak i Piotr Schramm Edyta Górniak i Piotr Schramm Plotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm

W połowie marca pojawiły się plotki o rozstaniu pary:

Schramm nie mógł dłużej znosić jej kaprysów i wiecznych prowokacji. Zbyt często dochodziło do awantur, stracili wspólny język. Nie wytrzymał tych napięć. Powiedział "dość!". Spakował swoje rzeczy i ostatecznie wyniósł się z jej mieszkania w Wilanowie - czytamy na Se.pl wypowiedź znajomego pary.

Piosenkarka szybko odpowiedziała na Facebooku:

Nie sposób odnosić się obecnie do każdej z nieprawdziwych publikacji prasowych. Nie rozumiemy tej sytuacji, ale może dlatego, że żyjemy w innej przestrzen... Siła, spokój, mądrość, pokora. And LOVE... Prawda jest "nudna", ale gdyby któremuś z Mediów potrzebne było oświadczenie w tym temacie, to zamieszczone na tym FB przed ok. rokiem, jest nadal aktualne - napisała.

Edyta Górniak, Piotr SchrammPlotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm Edyta Górniak i Piotr Schramm Plotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Edyta Górniak w sierpniu zeszłego roku także walczyła z plotkami o rozstaniu. Zamieściła wtedy mocny wpis na Facebooku:

WOW !! Wylecieliśmy na kilka dni wakacji, a tu tyle się w międzyczasie wydarzyło :))Jeśli prowokacja dzisiejszym "newsem" miała służyć temu, abyśmy z Piotrem w ślad za innymi osobami publicznymi, na dowód niezmiennie bliskich relacji, sprzedali swoje prywatne zdjęcia z wakacji, to muszę zasmucić co niektóre media - od nas takich zdjęć Państwo nie otrzymacie. Rozumiem "modę na lans z partnerem na jachtach, windsurfingu lub co najmniej na ściankach imprez komercyjnych" jednak nie zgodne jest to z Naszą filozofią. Tak więc prowokacja nie udana :(((
Zawsze kiedy osiągam kolejne sukcesy natychmiast w prasie pojawiają się tematy rodzinne. A to "nie odwiedziła Mamy w szpitalu", a to "ex małżonek znów rozżalony", a to "kariera jej się skończyła !" itd.. itd.. Taka już chyba charakterystyka zazdrości i ludzi, którzy próbują żyć czyjeś życie, zamiast żyć swoje życie. Spodziewam się, iż na czas mojej obecności w jesiennej ramówce TVP, nie jedno jeszcze przeczytamy. Muszę zmartwić moich wrogów... Mamy się świetnie i nadal jesteśmy szczęśliwą Rodziną. Potraktuję tę sytuację jako marność ludzką. A następnym razem, za podobny "czarny PR" zareagujemy wobec autorów prawnie.

Edyta Górniak, Piotr SchrammPlotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm Edyta Górniak i Piotr Schramm Plotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Partner Edyty Górniak unika salonów. Co jakiś czas możemy jednak zobaczyć go np. w "Dzień dobry TVN" jako gościa-eksperta przy dyskusjach dotyczących zagadnień prawnych. Tylko raz zdarzyło mu się wypowiedzieć o związku z piosenkarką. Było to w 2010 roku - w czasie, gdy Edyta Górniak brała udział w "Tańcu z gwiazdami":

Najważniejsze to być dla niej kręgosłupem, tworzyć siłę i wsparcie. Przytulanie jest mile widziane. Staram się jednak nie przeszkadzać Edycie, żeby mogła w spokoju i skupieniu przygotować się do występów. Dlatego nie pojawiam się na próbach i w programie - mówił w "DD TVN".

Edyta Górniak, Piotr Schramm

Plotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm Edyta Górniak i Piotr Schramm Plotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Edyta Górniak i Piotr Schramm w 2012 roku zamieszkali razem w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

Jest to piękne osiedle willi położone nieco na uboczu. Kompleks mieszkaniowy jest w pełni samowystarczalną oazą spokoju otoczoną wysokim na 4 metry płotem. Wjazdu strzeże czujna ochrona, która zrobi wszystko, aby nie zakłócić sielanki tamtejszych mieszkańców. Najdroższe domy z przylegającymi do nich działkami kosztują ponad cztery miliony złotych. Ale to znakomita inwestycja dla ludzi z pozycją, ceniących sobie ciszę i spokój - czytamy na Se.pl.

Edyta Górniak, Piotr SchrammPlotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm Edyta Górniak i Piotr Schramm Plotek Exclusive

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Co jakiś czas pojawiają się plotki o planowanym ślubie Edyty Górniak i Piotra Schramma. Ostatnie głosiły, że para weźmie go na wiosnę tego roku. Ale rzekomo ceremonia została przełożona:

Edyta teraz myśli tylko o nowej płycie. Wie, że nie może zawieść fanów i pracuje nad nią w pocie czoła. Po ślubie zrobi sobie dłuższy odpoczynek od sceny, więc najpierw chce wydać płytę, by potem mieć spokój - czytamy na Fakt.pl wypowiedź znajomego Edyty Górniak.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.